مزایای ورزش برای سلامت روان – تناسب اندام کندی


آیا می دانید فعالیت بدنی می تواند سلامت روانی شما را بهبود بخشد؟ در بیشتر موارد ، ما بر مزایای فعالیت بدنی تمرکز می کنیم اما این واقعیت را که مزایای روانی قابل توجه است نادیده می گیریم. اگر تا به حال آن “ارتفاع حامل” را دیده اید ، می دانید که ما در مورد چه چیزی صحبت می کنیم ، و نتایج روانشناختی مثبت آموزش در تحقیقات به خوبی ثبت شده است. به عنوان مثال ، جیمز بلومنتال ، دکتری. در دانشگاه دوک ، از طریق سیستم های کامپیوتری مشخص شد که تأثیر ورزش بر سلامت روان مشابه درمان با داروهای ضد افسردگی است.

کاهش اضطراب ، افسردگی و استرس

همانطور که با افسردگی و اضطراب دست و پنجه نرم می کنید ، ورزش ممکن است خیلی دور از ذهن شما باشد. علاوه بر این ، مطالعات نشان می دهد که حتی ورزش های کم فشار نیز می تواند یک مسکن قوی باشد. آنقدرها هم مهم نیست چی انجام می دهید ، فقط حرکت می کنید

گفته می شود ، دسترسی به یک ریسندگی خانه به شما این امکان را می دهد که در خانه به فعالیت های مختلفی بپردازید و احتمال پیدا کردن چیزی را که دوست دارید افزایش می دهد. نه تنها این ، بلکه انتخاب یک مرکز تناسب اندام که خدمات تناسب اندام را در زمان واقعی مانند مشاوره تغذیه رایگان ارائه می دهد ، راه دیگری برای بهبود وضعیت روحی شما است.

خواب خوش

کم خوابی با تعدادی از مشکلات سلامتی ارتباط دارد و مطالعات نشان می دهد که ورزش به فرد کمک می کند سریعتر بخوابد ، بیشتر بخوابد و کیفیت خواب بهتری داشته باشد. شواهد ساده است: با شروع تمرین ، دوباره در زیبایی خود به خواب خواهید رفت.

خودتان را توصیف کنید

تنها فعالیت بدنی در هنگام خواب و خواب نیست که باعث می شود احساس بهتری داشته باشید ، اما تعیین و دستیابی به اهداف کوچک یک تمرین فوق العاده برای احساس شما نسبت به خودتان است. این واقعیت که می توانید کارهای بیشتری انجام دهید به احتمال زیاد ضربان قلب شما را افزایش می دهد. بسیاری از افرادی که برای کاهش وزن یک برنامه آموزشی را شروع می کنند ، به زودی به مزایای استرس ناشی از بهبود سطح استقامت پی می برند.

افزایش عملکرد

سازگاری تازه کشف شده نه تنها به شما در دستیابی به اهداف ایده آل شما کمک می کند ، بلکه شامل فعالیت های دیگری نیز می شود. هرکسی که از اضطراب و افسردگی رنج می برد می داند که انجام کارهای ساده روزانه چقدر دشوار است ، بنابراین افزایش قدرت یکی از مزایای اصلی ورزش منظم است.

چه طور باید شروع کرد

حتي اگر تمرينات پاياني باشد كه به نفع شما خواهد بود ، شروع كار هنگامي كه توانايي هاي ذهني شما به پايان رسيده است ، ممكن است دشوار باشد. در اینجا هنگام شروع کار بر روی یک پروژه جدید ، نکاتی را باید در نظر بگیرید.

چگونه می توان شروع کرد و به یک روال تمرینی پایبند بود

تناسب اندام کندی دارای چندین مکان در سراسر جنوب جرسی است. اگر به دنبال اطلاعاتی درباره سالن بدنسازی و استخر خود در تورنسویل ، نیوجرسی یا هر یک از پارکهای ما در سراسر South Jersey هستید ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید