مسائل همگام سازی – همگام سازی با نوجوانان


مسائل همگام سازی – همگام سازی با نوجوانان

سنکوپ می تواند در تمام سنین رخ دهد ، حتی برای افراد بدون در نظر گرفتن جنسیت ، بنابراین نمی توان گفت که این مشکل برای افراد مسن است. اما بیشتر افرادی که دیگران را می بینند یا می بینند موضوع را نمی فهمند.

شاید آنچه شما را به این مقاله می رساند ، میل به یادگیری علت دارو باشد. در این مقاله ، نگاه ویژه ای به این مشکل از مبحث برای درمان این بیماری می اندازیم و اطلاعات کلی در مورد آن را در اختیار شما قرار می دهیم.

همگام سازی چیست؟

سنکوپ یک ضایعه گیج کننده است که اغلب با جریان خون پایین در مغز همراه است ، ضعف یا “از دست دادن” نامیده می شود. این مشکل معمولاً زمانی رخ می دهد که فشار خون آنقدر پایین (افقی) باشد که قلب اکسیژن را به مغز پمپ نمی کند. این وضعیت می تواند یک علامت یا علامت یک بیماری دائمی باشد.

مسائل مربوط به همگام سازی

هدف از همگام سازی چیست؟

سنکوپ علامتی است که ممکن است به دلایل مختلف تهدید کننده زندگی باشد. اغلب چیزهای غیر زنده ، مانند گرمای شدید ، خشکی ، تعریق زیاد ، خستگی یا خونریزی پاها به دلیل تغییر وضعیت بدن ، می توانند تحریک شوند.

تعیین علت سنکوپ و اختلالات مربوطه مهم است. با این حال ، بسیاری از بیماری های قلبی جدی مانند برادی کاردی ، تاکی کاردی یا انسداد جریان خون نیز می توانند بر سینوپ تأثیر بگذارند.

ارتباط انتقال دهنده عصبی چگونه است؟

مدیوپ سنکوپ عصبی (NMS) با مراجعه به اورژانس زیاد به بیشترین نوع خسته کننده است. همچنین به عنوان سنکوپ ، نوروکاردیوژنیک ، رفلکس وازوواگال (VVS) یا “وازودرسور” شناخته می شود ، این یک داروی قوی و دشوار برای درمان است.

NMS در کودکان و بزرگسالان شایع تر است ، اگرچه ممکن است در بزرگسالان ایجاد شود. این مشکل زمانی رخ می دهد که بخشی از سیستم عصبی که فشار خون و ضربان قلب را کنترل می کند به رویدادی مانند فعالیت ذهنی یا استرس پاسخ می دهد.

NMS معمولاً در حالت ایستاده رخ می دهد و قبل از آن احساس گرما ، تهوع ، سبکی سر ، دید تونل یا “تاریکی” ایجاد می شود. خواباندن فرد برای بازگرداندن جریان خون و هوشیاری ، مسمومیت را متوقف می کند.

سنکوپ یبوست ، نوعی NMS ، با فعالیت های جسمی خاصی مانند سرفه شدید (به ویژه در مردان) ، خندیدن یا بلعیدن همراه است. سایر بیماریها می توانند سینوپ را تحت تأثیر قرار دهند و ممکن است تحت تأثیر برخی از داروها قرار بگیرند.

برخی از انواع سنکوپ با سختی فوق العاده ای ارائه می شوند.

کسانی که می دانند چگونه ورزش کنند.

کسانی که از مشکلات عملکردی یا قلبی رنج می برند.

کسانی که سابقه خانوادگی دارند یا ناگهان می میرند.

    همگام سازی قلب

دیسک قلب چیست؟

سیناپس قلبی عروقی با انواع مختلف نارسایی قلبی مانند برادی کاردی ، تاکی کاردی یا انواع خاصی از تشنج همراه است. این امر حمله قلبی ناگهانی را بدتر می کند.

بیمارانی که مشکوک به سرطان دهانه رحم هستند اما بیماری جدی ندارند بدون مراقبت بیمار قابل درمان هستند ، اما در صورت وجود بیماری جدی ، بیماران باید به طور کامل ارزیابی شوند. روشهای توصیف بستری شدن و درمان با موارد مرتبط با آریتمی قلبی ، ایسکمی ، تنگی شدید آئورت و سل.

اگر ارزیابی نشان دهنده نقایص قلبی باشد ، ممکن است معاینه قلبی خارجی یا خارجی مورد نیاز باشد. نارسایی قلبی ، سکته مغزی و سایر بیماریهای جدی قلبی در بزرگسالان ارتباط نزدیک تری دارند و به ویژه پس از 70 سالگی شایع است.

علائم و نشانه های هشدار دهنده

نواحی سینوکاپیال اغلب علائم یا علائم هشداردهنده ای دارند. اینها شامل موارد زیر است:

• حالت تهوع

• اتصال زبان

فرهنگ لغت ضعیف

• تغییر دمای بدن که باعث می شود احساس عصبی یا سردی کنید.

تعریق ناگهانی است و بد نیست

پوست به پوست

اختلالات بینایی ، مانند تاری دید ، تاری دید ، تاری دید یا مردمک بزرگ

• به نظر می رسد که صداها بسیار از هم فاصله دارند.

بدن سبک ، پرپشت است و به نظر می رسد سر و بدن سنگین نیستند.

• ناکافی است

• تاریک

جابجایی اتاق گیج کننده یا ناراحت کننده است

• ضربان قلب سریع

• ضعف جسمانی

• ویری

• پنجره

    انجمن قلب در نوجوانی

همگام سازی با نوجوانان و در معرض خطر

سنکوپ یک مشکل شایع است ، اما بزرگسالان بالای 80 سال در معرض خطر بیشتری برای بستری شدن و بیماری قرار دارند. نوجوانانی که بیماری قلبی ندارند ، اما در حالت ایستاده ، یا در شرایط دشوار یا در شرایط استرس زا دوخت را تجربه کرده اند ، کمتر دچار مشکلات قلبی می شوند.

سنکوپ قلبی در افراد زیر 60 سال خطر بیشتری دارد. تن وجود بیماری های قلبی شناخته شده است. قلب کوتاه ایجاد می شود یا از دست دادن ناگهانی هوشیاری ؛ خستگی حین کار حلالیت در هنگام خواب بدون معاینه قلب. یا سابقه خانوادگی سنت ها.

    انجمن قلب در نوجوانی

آیا باید در حین همگام سازی به پزشک مراجعه کنید؟

ضعف معمولاً نشانه بیماری جدی نیست ، اما اگر مطمئن نیستید بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

در موارد زیر به پزشک مراجعه کنید:

• شما بیش از یک بار ضعیف شده اید.
بیش از دو دقیقه طول کشید تا چراغ بازگردد.
• فکر می کنید باردار هستید.
• ضعیف می شوید و نمی توانید پوست یا روده خود را کنترل کنید.
• ضربان قلب شما تند می زند یا نامنظم است.
• درد قفسه سینه.
شما دچار تنگی نفس ، فشار خون بالا یا فشار خون پایین هستید.

وقتی به پزشک مراجعه می کنید ، معاینه فیزیکی علت رابطه را مشخص می کند ، اما گاهی اوقات عفونت می تواند کشنده باشد. این آزمایشات ممکن است شامل موارد زیر باشد:

• اندازه گیری خون
• در صورت امکان آزمایش بارداری
• الکتروکاردیوگرام (EKG) ، برای تجزیه و تحلیل فعالیت الکتریکی قلب و بررسی عضله قلب
• جدول را برای تجزیه و تحلیل نحوه واکنش قلب و فشار خون به تغییرات وضعیت بدن بررسی کنید.
پزشک ممکن است سابقه پزشکی شما را درخواست کند ، از جمله:
• آمار فعلی و گذشته
• اطلاعات در مورد فعالیتها در طول رویداد.
استفاده از دارو ، در مجاورت هویج و هویج

از شما خواسته می شود که در اسرع وقت جزئیات را به خاطر بسپارید. این به پزشک کمک می کند محرک هایی مانند گرمای شدید یا استرس که ممکن است در آن دخیل باشد را تشخیص دهد.

گزینه های درمانی همزمان

گزینه های مداوا چه هست؟

گزینه های درمانی بستگی به علت ایجاد ارتباط و نتایج بررسی و آزمایش دارد. هدف از درمان این است که شما را از دوره های همزمان جلوگیری کند.

گزینه های درمانی عبارتند از:

مصرف دارو یا اصلاح داروهای قبلی.
• با پوشیدن لباس های گشاد ، همیشه باید جوراب های تنگ بپوشید تا خونریزی بهتر شود.
رژیم غذایی خود را تغییر دهید: ممکن است پزشک به شما بگوید که وعده های غذایی کوچک و وعده های غذایی معمولی بخورید. نمک (سدیم) بیشتری بخورید ، مایعات بیشتری بنوشید ، میزان پتاسیم را در رژیم غذایی خود افزایش دهید و از قهوه و الکل اجتناب کنید.
• هنگام ایستادن مراقب باشید.
• هنگام خواب سر خود را بالا بیاورید. می توانید این کار را با استفاده از بالش های دیگر یا قرار دادن کیسه ها در زیر پاهای تخت انجام دهید.
از تغییر یا اصلاح ویژگی های “هیجان انگیز” یا ایجاد دوره گذار خودداری کنید.
• آموزش بیوفیدبک برای ضربان قلب سریعتر
• درمان بیماری های قلبی ساختاری
• تحریک نبض برای حفظ ضربان قلب (فقط برای بیماران و برخی بیماران لازم است). یک دفیبریلاتور قلب یکپارچه (ICD). این ابزار ضربان قلب و ریتم شما را کنترل می کند و ریتم سریع و متغیر را تنظیم می کند (فقط برای بیماران با شرایط خاص پزشکی لازم است).

توصیه های انجمن قلب آمریکا

توصیه های AHA (انجمن قلب آمریکا)

1. افرادی که علائم هشدار دهنده ضعف ، تهوع و تعریق را تجربه می کنند باید در رختخواب یا خارج از آن بمانند. فرد مبتلا باید توسط پزشک مورد بررسی قرار گیرد ، شامل معاینه فیزیکی و سابقه ، و همچنین ضربان خون و ضربان قلب.

2. الکتروکاردیوگرام (الکتروکاردیوگرام) به عنوان بخشی از ارزیابی اولیه برای ارائه اطلاعات در مورد علت سنکوپ توصیه می شود. نوار قلب به صورت رایگان در دسترس است و همچنین می تواند اطلاعاتی در مورد علت احتمالی سینوپ (مانند ریتم غیرطبیعی قلب) ارائه دهد. آزمایشات دیگر ، مانند تمرینات استرس آمیز ، مانیتورهای هولتر و اکوکاردیوگرام ، ممکن است برای رد سایر جنبه های قلب مورد نیاز باشد.

3. ECG همچنین برای کودکان و بزرگسالان مبتلا به ناتوانی جنسی توصیه می شود. در صورت مشکوک به بیماری قلبی مادرزادی ، کاردیومیوپاتی یا آریتمی ، ممکن است سایر آزمایشات تشخیصی غیر تهاجمی مورد نیاز باشد.

4- اگر ارزیابی اولیه مشخص نیست ، “آزمایش نزولی” برای بیماران مناسب است. فشار خون و ضربان قلب هنگامی که روی زمین دراز می کشید و روی زمین خم می شوید اندازه گیری می شود. افراد مبتلا به NMS اغلب به دلیل کاهش سریع فشار خون و ضربان قلب در صخره ضعیف هستند. مردان دوباره عقب می نشینند و جریان خون و وضوح برمی گردد.

بیماران مبتلا به VVS که شرایط پزشکی جدی ندارند می توانند در شرایط بیمار مدیریت شوند. برای افراد مسن ، هر رویکردی برای کار با یک متخصص واقعی ممکن است مفید باشد.

6. برای کسانی که کمبود آب دارند ، افزودن نمک و نوشیدن الکل ممکن است برای جلوگیری از پیوند مفید باشد. این توصیه – و همچنین حذف یا به حداقل رساندن درمان موثر فشار خون و خطر آنفولانزا – برای افرادی که سابقه سکته مغزی را تجربه کرده اند نیز مفید است.

7. نمک و آب بیشتر ممکن است برای اکثر بیماران اطفال مفید باشد ، اما اثرات آن برای بیماران NMS نامشخص است. سایر تغییرات شیوه زندگی ، مانند ورزش ، نیز ممکن است به نفع کودکان باشد.

آینده رابطه

برخی از مطالعات نشان داده اند که از زمانی که آنها هنوز ضعیف هستند ، کیفیت زندگی در بزرگسالان و کودکان خسته کاهش می یابد ، با این حال ، مطالعات بیشتری شامل کیفیت زندگی ، بیکاری و توانایی مدیریت است. علاوه بر این ، برخی تحقیقات همچنین کیفیت زندگی ، از دست دادن عملکرد و ظرفیت ورزش را به عنوان پیامدهای احتمالی ، با درک بهتر رابطه علائم ، علل و علائم سنکوپ بررسی کرده اند. بیماری مزمن با پیامدهای مختلف.

نتایجی که اظهار شده

برای تعیین علت سنکوپ و درمان آن ، با یک متخصص مشورت کنید. خوشبختانه تعدادی از کلینیک های پزشکی وجود دارند که می توانند در حال حاضر به شما کمک کنند. بیمارستان قلب و عروق اکسیر با تمرکز ویژه بر سرطان و دیابت یکی از مراکز اصلی تشخیص و درمان این نوع بیماری ها است. اگر چنین بیماری هایی را تجربه می کنید ، می توانید با این مرکز تماس بگیرید تا درمان شود.
منبع:
https://www.heart.org
https://my.clevelandclinic.org
https://www.healthline.com

برای رتبه بندی این پست کلیک کنید!

[کل: 2 میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید