مشاوره سلامت در مدرسه کودکان


یاد بگیرید که چگونه دانش آموزان را برای بازگشت به مدرسه آماده کنید.

به دوران مدرسه بازگشته است ، به این معنی که همه جعبه های بزرگ پر از نمایشگر مداد ، کارد و چنگال و کوله پشتی جدید هستند. بچه های شما ممکن است دوست نداشته باشند تکالیف خود را ببینند ، اما برای شما این یک یادآوری است که شما باید آنها را برای بازگشت به مدرسه آماده کنید.

مطمئناً شما لیستی از معلم آنها دارید که به طور مفصل به آنچه در کلاس درس نیاز دارند توضیح می دهد ، اما برای حفظ سلامت آنها چه کاری می توانید انجام دهید؟ کلاس های درس به دلیل انتشار ویروس ها بدنام هستند و اکنون بیش از هر زمان دیگری می خواهید از فرزندان خود در امان باشید. تیم Health Concepts نکاتی را برای بازگشت به مدرسه گردآوری کرده است تا به شما آرامش خاطر والدین را بدهد.

بازگشت به کمک ایمنی مدرسه

حتی با وجود عفونت ، مدارس اغلب به عنوان مکانهایی که در آنها بطور منظم باکتریها رد و بدل می شوند ، نامیده می شد. یکی از بهترین راهها برای آراستگی فرزندان این است که مطمئن شوید آنها از پاسخ سالم برخوردار هستند. رژیم متعادل اولین خط محافظ شما در برابر بیماری ها است ، اما ویتامین ها همچنین می توانند از شما و کودکان محافظت کنند.

مطالعات نشان داده است که مصرف روزانه پروبیوتیک می تواند پاسخ کودک شما را در هنگام تماس با باکتری ها تقویت کند. مولتی ویتامین های کودکان نیز می توانند به پر کردن فاصله غذایی کمک کنند ، و مطمئن شوید که فرزند شما به اندازه کافی ویتامین C ، روی و سایر مواد مغذی برای احساس سلامتی دارد.

سلامت روانی آنها را تقویت کنند

سال گذشته برای بچه ها سخت بود. معلمان ، پزشکان اطفال و سایر متخصصان بهداشت در حال حاضر از تأثیر این بیماری بر فرزندان ما آگاهی دارند. بازگشت به مدرسه امسال ممکن است متفاوت از گذشته باشد. فرزندان شما ممکن است پیش بینی یا اضطراب خود را نشان دهند ، یا با فکر بازگشت به مدرسه به طرز ناخوشایندی عمل کنند.

مدرسه برای بچه ها کمتر از قبل شلوغ است ، بنابراین اگر متوجه شدید که فرزندانتان احساسات یا نگرانی های زیادی در مورد ورود مجدد به کلاس دارند ، حتما فرصتی برای گوش دادن ایجاد کنید. دادن نیم ساعت غیبت به آنها ، یا به اشتراک گذاشتن آنچه از آنها لذت می برید ممکن است بینش هایی را برای شما فراهم کند که می توانید به آنها کمک کنید تا احساس بهتری داشته باشند.

از سلامت دانش آموزان و محصولات حاصل از ایده های سلامت طبیعت حمایت کنید

نگه داشتن یک ناهار سالم برای فرزندان خود یکی از راه های حمایت از سلامت آنها در این سال تحصیلی است. فروشگاه ما مملو از لوازم جانبی و وسایلی است که برای حفظ سلامت فرزندان شما هنگام بازگشت به مدرسه طراحی شده است.

Genestra HMF مناسب برای آموزش پروبیوتیک

با یک مکمل پروبیوتیک با طعم بالا ، کودکان خود را به مدرسه ببرید و از حمایت لازم برای سالم و شاد بودن آنها استفاده کنید. Genestra HMF Fit for School Probiotic حاوی ویتامین C و D و 12.5 میلیارد سویه پروبیوتیک خاص CFU است.

ویتامین های مزرعه زندگی کودکان برنامه ریزی برای غذاهای کامل مولتی ویتامین

اطمینان حاصل کنید که کودکان از سیستم ایمنی بدن با مصرف مولتی ویتامین روزانه مانند مولتی ویتامین ویتامین جوجه کامل بچه ها از Garden of Life حمایت می کنند. این مکمل با داشتن 26 میوه و سبزی سالم می تواند از پاسخ ایمنی ، استخوان های سالم و پشتیبانی گوارشی پشتیبانی کند.

HLC Fit for School Probiotic از فارماکس

با HLC Fit for School Probiotic از فارماکس به سلامت فرزند خود در طول سال تحصیلی کمک کنید. این مکمل سوپیوتیک جویدنی و طعم دار اغلب شامل انواع وسیعی از سویه های پروبیوتیک به همراه مواد ضروری برای حمایت از سیستم ایمنی بدن است.

آیا نکاتی برای بازگشت به مدرسه برای اشتراک گذاری دارید؟ تیم ایده های سلامت طبیعت خوشحال می شود آنها را در قسمت نظرات زیر بخواند.

درباره ترزا گروسکوپ ، CN

متخصص تغذیه معتبر در اپلتون ، ویسکانسین ، بنیاد ایده های سلامت طبیعت. سلامت طبیعی و حمایت تغذیه ای. از باغبانی ، دوچرخه سواری ، انرژی ، قایق سواری ، حیوانات (مخصوصاً گربه ها) و آشپزی لذت ببرید. ترزا گروسکوپدیدگاهتان را بنویسید