مصاحبه من با خیابان کریستین پیر ، RDN


من می خواستم با یک متخصص تغذیه صحبت کنم زیرا غذا بسیار خوشمزه است. ثبت کننده مواد غذایی (RDN) باید برای مدرک تغذیه به مدرسه برود ، شش تا 12 ماه به عنوان متخصص تغذیه زن کار کند ، یک تخم مرغ (آزمایش! دریافت کنید؟!) و گذراندن آن برای پر کردن تغذیه به درباره خیابان کریستی پیر ، RDN متخصص تغذیه است و از آنجا که مادرم وبلاگی در زمینه تغذیه دارد ، تصمیم گرفتم با کریستی مصاحبه ای داشته باشم که با مادرم به مدرسه می رود. همه آنها دانشجویانی هستند که در مدرسه بهداشت عمومی موسسه میلکن دانشگاه جورج واشنگتن (GWU) تحصیل می کنند. آنها به دنبال درجه تغذیه عمومی برای سلامتی هستند. متخصصان تغذیه در مورد رژیم های غذایی برای افراد و غذاهای بهداشت عمومی برای کل فرد صحبت می کنند ، نه فقط برای افراد. و این گفتگوی من با کریستی است !!!! در پایان یک دستور خوب برای شما وجود دارد!

DBV: به نظر شما م effectiveثرترین راه برای اطمینان از داشتن مقدار مناسب غذا چیست؟

CSP: من فکر می کنم م effectiveثرترین راه ، خوردن انواع غذاها ، به ویژه میوه ها و سبزیجات است! میوه ها و سبزیجات دارای رنگهای مختلف هستند و تلاش برای خوردن همه این رنگها به ما کمک می کند تا ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن و فیبر را دریافت کنیم – مانند جارو برای دستگاه گوارش و به درمان قلب نیز کمک می کند. دسترسی به رژیم غذایی ما برای غذاهای سالم بسیار مهم است ، بنابراین ما نمی خواهیم پر از غذاها (یا نوشیدنی ها) باشیم که بیش از حد قند ، نمک یا چربی دارند. به نظر من وقت گذاشتن در آشپزخانه هم خوب است! آشپزی یک مهارت است و مانند هر مهارت دیگری ، ما در تمرین بهتر می شویم. خوردن میوه های شگفت انگیز سخت کوشی شما سرگرم کننده است و در آشپزی ، همه راه های مختلف را می توانید برای چشیدن غذای سالم بیاموزید!

DBV: چرا متخصص تغذیه هستید؟

CSP: من یک متخصص تغذیه شدم زیرا با احساس کردن بدنم هنگام شروع به یادگیری بیشتر در مورد تغذیه سالم تفاوت پیدا کردم و می خواهم دیگران نیز این تفاوت را احساس کنند. من واقعاً عاشق غذا هستم و فکر می کنم این راهی برای برقراری ارتباط با مردم است زیرا همه ما باید غذا بخوریم! این باعث ایجاد روابط بین اشتراک گذاری یک وعده غذایی می شود و امید من این است که ما بتوانیم دوباره یاد بگیریم که سرعت خود را کاهش دهیم و هوس خود را برآورده کنیم – من فکر می کنم در نتیجه افراد سالم تری خواهیم داشت! من می خواستم در مورد تغذیه سالم با بچه ها صحبت کنم تا بدانم غذا از کجا می آید. من در مزرعه بزرگ شدم ، بنابراین غذای زنده دیدم ، اما همه آن را ندیدند. من می خواستم بتوانم بچه ها را به باغ ببرم ، بتوانم انواع مختلف غذا را ببینم ، لمس کنم و بچشم و درباره همه چیزهای شگفت انگیزی که می توانیم بخوریم تا به بدنمان سالم و قوی بمانیم ، بیاموزم.

DBV: چرا استاد دارید؟

CSP: به عنوان یک متخصص تغذیه ، وقتی با مردم در مورد غذا صحبت می کردم ، متوجه شدم که خرید همه غذاهای سالم برای همه آسان نیست. من متوجه شدم که در برخی از محله ها ، فروشگاه های زیادی وجود ندارد که میوه ها و سبزیجات تازه ارزان قیمت داشته باشند و گاهی اوقات در همان محله ها ، رستوران های فست فود زیادی وجود دارد که تبلیغات نوشابه ، چیپس و کوکی های ارزان و آسان را انجام می دهند. خریدن. غذایی که برای خرید به فروشگاه مواد غذایی می رویم قسمتی از کل بدن است و من آموخته ام که همه واکنش یکسانی به این فرآیند نشان نمی دهند. من می خواهم به ایجاد یک برنامه رژیم غذایی بهتر کمک کنم که در آن هرکسی این امکان را دارد که غذای سالم و ارزان بخرد و انتخاب های سالم را انتخاب آسان کند!

DBV: ای کاش مردم درباره سلامتی بیشتر می دانستند؟

CSP: سلامتی یک زندگی است و این نوع زندگی در طول زمان توسعه می یابد. بسیاری از اوقات مردم می خواهند غذاهای جدیدی را کشف کنند که نتایج سریع آنها را به دست می آورد ، اما من فکر می کنم سلامتی این است که به مدت طولانی از شما مراقبت کنید: غذاهای سالم مورد علاقه خود را بیابید و بخورید ، بدن خود را به شیوه ای که دوست دارید حرکت دهید (ورزش ، رقص ، یوگا ، هر چه!) ، به اندازه کافی بخوابید ، زمانی را در خارج از خانه بگذرانید و یاد بگیرید که به بدن خود گوش دهید. عادت کردن به مراقبت خوب از بدن به شما کمک می کند بدن خود را سالم تر کنید و شما را وادار به حفظ آن می کند تا بتوانید هر کاری را که دوست دارید انجام دهید!

DBV: ممنون از سالاد میوه چرا این سالاد را دوست دارید؟ آیا سالاد شما سالم است؟ چرا که نه؟

CSP: من عاشق این سالاد کلم پیچ به دلیل تنوع رنگ ، طعم و انواع آن هستم! مثل مهمانی برای چشم من و سم در دهانم. سالاد حاوی موادی است که مواد مغذی ضروری را به ما می دهند – کلم پیچ ، آووکادو ، شیرین کننده گوجه فرنگی و سس هایی که فقط در خانه تهیه می کنید. من معمولاً از هر غذایی به عنوان سالم یا ناسالم نام نمی برم ، زیرا مهم این است که به طور کلی سالم غذا بخوریم ، وقتی که هر روز ، ماه و سال را به رژیم غذایی خود اضافه می کنید. گاهی اوقات فکر می کنم ما روی هر غذا بسیار متمرکز شده ایم و تصاویر زیادی را از دست می دهیم. ”

کریستیز کلم و سالاتی گوجه سالاتی

خدمتکاران

6

توسط نویسنده

خیابان کریستین پیر

بخش

  • 1 دسته کلم پیچ (جداگانه جداگانه)
  • 1-2 حبه سیر (خرد شده)
  • 1-2 قاشق غذاخوری گوجه فرنگی خشک شده (به مزه)
  • 1 عدد آووکادو (خرد شده)
  • 1/4 فنجان تخمه کدو (یا انواع دیگر) دانه یا آجیل (اختیاری)
  • سرکه سیب
  • 1 لیمو (آب)
  • روغن زیتون
  • نمک
  • 1 تکه فلفل قرمز یا فلفل قرمز (به مزه)

جهت ها

مرحله 1

برای پوشاک:
– لیمو را پوست بگیرید و به یک کاسه شیشه ای یا پلاستیکی با درب محکم اضافه کنید (نکته: می توانید ابتدا لیمو را فشار دهید و شکر را به این دستور غذا اضافه کنید یا برای استفاده بعدی صاف کنید).

-سرکه سیب را به میزان آب لیمو اضافه کنید.

-مقدار روغن زیتون را معادل آب لیمو و سرکه مخلوط کنید.

-مقداری فلفل قرمز یا فلفل دلمه ای اضافه کنید.

-پوش ها را به ظروف متصل کرده ، به شدت تکان دهید و مزه دهید.

گام 2

برای سالاد:
-کلم پیچ را بشویید و پاره کنید / آن را به قطعات کوچک برش دهید (همچنین می توانید یک کیسه کلم پیچ از پیش شستشو بخرید).

-یک کاسه یا 2 عدد سیر را برش دهید (بسته به اینکه چقدر سیر را دوست دارید). سیر و کمی نمک دریا را در کلم پیچ مخلوط کنید. لباس ، روکش و یخچال اضافه کنید. (تنظیم برای مدتی باقی می ماند تا به نرم شدن کلم پیچ کمک کند.)

-گوجه فرنگی خشک شده گوجه فرنگی ، آووکادو خرد شده و تخم کدو (یا آجیل) را قبل از سرو مخلوط کنید. مزه کنید و در صورت نیاز کمی پانسمان اضافه کنید. خوشحال باش!

دیدگاهتان را بنویسید