مقاوم ماندن در طول بیماری COVID-19: ملاقات با دستورالعمل های فعالیت بدنی


زن ایستاده و میز خود را ملاقات می کند

آلودگی به ویروس کرونا تأثیر زیادی بر فعالیت های روزانه ما از جمله فعالیت های ما ، نحوه انتقال از درجه A به درجه B ، مدت زمان زندگی ما در خانه و فعالیت های تفریحی دارد. فعالیت بدنی به چهار حوزه اصلی تقسیم می شود: کار ، حمل و نقل ، خانه و اوقات فراغت. و همه این مناطق تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفته اند. با توجه به اینکه فعالیت بدنی روحیه و خواب ما را بهبود می بخشد ، سیستم ایمنی بدن را برای کاهش استرس و اضطراب بهبود می بخشد ، در حال حاضر حفظ فعالیت بدنی منظم اهمیت بیشتری دارد. دستورالعمل های بهداشت عمومی فعلی برای کنترل شیوع COVID-19 بر توانایی ما در مطابقت با دستورالعمل های فیزیکی ACSM-CDC تأثیر نمی گذارد.

برای کاهش شیوع (یا “سفت شدن منحنی”) COVID-19 ، دولت محلی موارد زیر را توصیه می کند:

دستورالعمل های فعالیت بدنی برای آمریکایی ها شامل طیف گسترده ای از توصیه ها برای افراد در سنین و پیشینه های مختلف است. به طور خلاصه ، کودکان سه تا پنج ساله برای رشد و نمو نیاز به فعالیت بدنی در طول روز و به صورت روزانه دارند. کودکان و نوجوانان از شش تا 17 سال در روز به 60 دقیقه انرژی بیشتر نیاز دارند. بزرگسالان برای یک هفته کار به 150 دقیقه زمان نیاز دارند. در نهایت ، مهم نیست سن فرد چقدر باشد ، فعالیت بدنی از دیگری بهتر است.

آیا می توان فعالیت بدنی را در طول همه گیری حفظ کرد؟

چگونه می توانم فعالیت بدنی را در نظر بگیرم تا بتوانم از نظر جسمی و روانی سالم بمانم؟ در صورت اعزام به محل کار یا زندگی جدا از دیگران و دیگران چگونه می توانم فعال بمانم؟ اینها سوالات جدی هستند و پاسخها نشان می دهد که شواهد مربوط به فعالیت بدنی و صاف شدن آرنج فردی نیست. ما می توانیم این کار را با دانستن چگونگی کاهش شیوع بیماری کشنده ناشی از COVID-19 انجام دهیم و می توانیم سطح فعالیت بدنی خود را حفظ کنیم.

با توجه به CDC ، “پارک ها ، مسیرهای پیاده روی و فضاهای باز می توانند فرصت هایی را برای فعالیت بدنی و همچنین فرصت هایی برای استراحت ، سلامتی و تندرستی فراهم کنند.” اینکه ما در خانه کار می کنیم و جلسات خود را با افراد دیگر به حداقل می رسانیم ، به این معنا نیست که نمی توانیم از پارک ها و فضاهای باز برای ورزش دیدن کنیم. شهرهایی که در پارک ها و مناطق تفریحی در فضای باز سرمایه گذاری کرده اند ، می توانند از مزایای سلامتی جامعه برای سرمایه گذاری خود استفاده کنند.

ملاحظاتی برای گنجاندن فعالیت بدنی هنگام کنترل شیوع COVID-19:

  1. فاصله جامعه شاید فعال ترین حرکت باید بیش از 6 فوت از یکدیگر فاصله داشته باشد. به یک روال تمرینی فکر کنید که می توانید در خانه انجام دهید ، به عنوان مثال ، ورزش ، تمرینات قدرتی ، کالیستنیک ، یوگا و غیره که نیازی به قرار گرفتن دیگران در معرض قطره های تنفسی یا قطره های تنفسی ندارد.
  2. ساییدگی صورت. گاهی اوقات ورزش کردن در حالی که از ماسک صورت استفاده می کنید راحت نیست ، اما نکته مهم این است که یک مانع فیزیکی برای جلوگیری از پخش شدن قطرات هوا در حین ورزش ایجاد کنید. ana. خوشبختانه صنعت ورزش انواع ماسک هایی را ایجاد کرده است که فقط برای فعالیتهای تفریحی طراحی شده اند ، راحت ، تنفس پذیر و کاهش دهنده مجاری تنفسی هستند. تغییرات دیگری نیز در مورد ماسک ها وجود دارد ، مانند دویدن به طرفداران / واکرها. این لباس ها دور گردن پوشیده می شوند و به راحتی بالا و پایین کشیده می شوند. همیشه می توان از ماسک صورت یا حجاب استفاده کرد ، به ویژه در یک طرف سایرین.
  3. نمای بیرونی بهتر از خانه است. پارک ها ، مسیرها ، دریاچه ها یا هر منطقه بزرگتر بهتر از مناطق سرپوشیده است. پیاده روی و باغبانی دو مورد مهم برای فعالیت بدنی در بزرگسالان هستند و نیاز به برنامه ریزی و سرمایه گذاری مالی زیادی ندارند.
  4. تراز صحیح و دقت تهویه مطبوع مهم است. با توجه به CDC ، واحدها باید تنظیم شوند تا اطمینان حاصل شود که هوای تازه کافی به مناطق نگهدارنده وارد می شود و کلینیک را در 40-60 keep نگه می دارد. در صورت امکان ، کارایی سیستم گرمایش ، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) را به بالاترین سطح عملکرد افزایش دهید.
  5. بگذارید یک گروه وجود داشته باشدبه فعالیتهایی را انتخاب کنید که می توانید به تنهایی به جای ورزش انجام دهید ، به ویژه فعالیتها یا ورزشهایی که باید به هم مرتبط باشند.
  6. به زمان بازی خانواده بپیوندید. حتی یک بازی همه را هیجان زده می کند.
  7. در خانه خود حرکت کنید. کارهای یا کارهای فعلی خانه را نظافت کنید ، مانند نظافت کمد ، مرتب کردن گاراژ یا مرتب کردن اثاثیه و به یاد داشته باشید ، چاق شدن نیز یک فعالیت بدنی است!
  8. فصل تلویزیون خراب است با انجام کوله پشتی یا مطبوعات در طول تبلیغات بیشتر به تماشای تلویزیون بپردازید.
  9. کار (خارج از منزل) در خانه. حتی اگر برخی از فعالیت ها ما را ملزم به صرف ساعت ها در جلسات ویدئویی یا ضبط کنند ، باز هم می توانیم در مواقعی که بیشترین تأثیر را داریم ، فعالیت بدنی را در نظر بگیریم. اول ، از یک میز ایستاده استفاده کنید – زیاد نشستن چیز خوبی نیست. ثانیاً ، با وزن زیاد (5 ، 10 پوند. دمبل) راحت باشید – هیچکس شما را در حال بلند کردن وزنه های سبک نمی بیند – بنابراین به یاد داشته باشید که دوربین را بالای شانه های خود قرار دهید. سوم ، در نظر بگیرید که یک مربی دوچرخه را زیر میز بگذارید و موجی را برای سلامتی سوار کنید 2021!

راه های بسیار دیگری برای افزودن ورزش به زندگی روزمره وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر منابع رایگان ACSM یا لیست منابع COVID-19 خود را بررسی کنید.

نویسنده: کارلوس J. کرسپو ، Dr.PH ، FACSM ، دانشگاه ایالتی پورتلند

دیدگاهتان را بنویسید