مونولوگ کیم کارداشیان SNL ، Halsey + Lindsey Buckingham و موارد دیگرشما وارد آن شوید SNL“پنج عضو باشگاه به عنوان مهمان موسیقی ، یا آیا باشگاه فقط اعضا را به عنوان عضو می پذیرد؟ درخواست برای Halsey ، که این هفته با موفقیت بازگشت ، و همچنین یک مهمان ویژه. بله ، توجه همه بر بازیگر مهمان ، کیم کارداشیان وست و ظاهر همسر سرگرم کننده او متمرکز است. آیا او می تواند این کار را انجام دهد؟ آیا او کار خواهد کرد؟ طرفداران با اطلاعات خود به ما می گویند: کانیه وست خود مربی است! او 20 ساعت در روز آماده می کند! بیست ساعت در روز؟ این خوب به نظر نمی رسد ، اما باز هم ، وقتی در مورد کارداشیان صحبت می کنیم ، منطقی صحبت نمی کنیم.

اگرچه صادق باشیم ، کیم خوب است! بهتر از اکثر پیش بینی ها سفیدها بهتر از ایلان ماسک و دیگر سخنرانان مهمان هستند که هیچ تجربه ای را در 30 Rock به ارمغان نیاورده اند. حتی لورن مایکلز ، سازندگان و نویسندگان او هشدار دادند که این قسمت باید به شیوه های دیگری به خاطر سپرده شود.

برای چه کاری کار کنیم SNL باز کردن سرما برای 10/9/2021؟

اولین مورد از دو هیگین که در این قسمت خواهیم شنید آغاز می شود ، زیرا استیو داد بازیگر سخنرانی C-SPAN سنای ایالات متحده برای مخاطبان فیس بوک است.

هایدی گاردنر در نقش فرانسیس هاگن ، مفسر فیس بوک بازی می کند ، اما ما برای ایجاد شوخی در این مقاله بر سناتور سابق و غیر سنای آمریکا تکیه می کنیم. در دنیای واقعی ، سن. ریچارد بلومنتال احمق ماست. در این مقاله ، مایکی روز بلومنتال در حالی که گروه کمیته سنای وی حماقت خود را آشکار می کند ، صدای خود را حفظ می کند ، در حالی که دیان فاینشتاین از سیسیلی استرانگ و کایل مونی و جان ن. کندی در مورد این موضوع دور می زنند ، ایدی برایانت و تد کروز تمسخر می کنند. درست قبل از رفتن به کروز بدون شکست ، کریس رد ، کوری بوکر ، به ما یادآوری می کند که بوکر هنوز به رزاریو داوسون وابسته است ، جیمز آستین جانسون با لیندسی گراهام در نقش کیت مک کینون (هنوز AWOL ، کارول بسکین) ، الکس موفات و مارک آشنا می شود. زاکربرگ و پیت دیویدسون که عشق رایگان مانند تام را از MySpace می شناسد. البته این سخت تر است ، سریعتر و سرگرم کننده تر است ، اما آیا من می خواهم تا آنجا که می توانم عشق را به اعضا گسترش دهم؟ چون صندلی عقب بیشتر شب نشسته بود و از روی صحنه تماشا می کرد…

چگونه SNL میزبان مهمان کیم کارداشیان وست کار می کند؟

https://www.youtube.com/watch؟v=LQCQym6hVMo

تمام مدت زمان تمرین برای کیم نتیجه داد ، زیرا او تک گوی کوتاه خود را میخکوب کرد ، در چهار دقیقه خواهران و برادرانش ، مادرش ، پسر عموی دومش کایتلین را به تمسخر گرفت ، قبل از کانیه ، او تنبل ترین افراد بود. در ادامه ، شوخی های مربوط به OJ Simpson به قتل افزود. اما او تکیه کرد SNL نویسندگان ، و او تمام مشت های آنها را با صدای بلند می خواند!

در میان محبوب ترین ، مانند:

  • “من خیلی بیشتر از عکس مرجع هستم که خواهرانم به جراحان پلاستیک خود نشان دادند.”
  • بر اساس مادرش ، تمام پسران خود را Ks نامید ، اما کارنز را نه. “من نمی دانم او چگونه دید که او بدون کیتلین آمده است.”
  • “من برای ریاست جمهوری کاندید نمی شوم. سه سیاستمدار در یک خانواده شکست نخورده اند. ”

نمایش واقعی او احتمالاً تغییر واقعی اوست ، در نقش یاسمن در علاءالدین داستانی در مقابل پیت دیویدسون وجود دارد که بر جوک های خنده دار تأثیر می گذارد ، از جمله بی کفایتی بوئن یانگ که امشب با یک رنگ آبی کامل به عنوان ژن ظاهر شد. همچنین سسیلی استرانگ مانند خواهر یاسمن جورتنی نبود و شوهرش ازکیل الیوت از کابوی های دالاس (کنان تامپسون) به احتمال زیاد این ادعا را داشت. بزرگترین واکنش بوسه پیت و کیم بود و تماشاگران فریاد زدند.

https://www.youtube.com/watch؟v=40sJn4fEpMQ

نمایش مورد علاقه کیم از یک موزیک ویدئو با Strong ، Punkie Johnson و Ego Nwodim ، “Ladies Night Song” ، پیرامون نوع الاغ های زن است که خواهان یک شب بیرون رفتن در باشگاه هستند ، فقط برای پیروزی در طبیعت “پیری” خود. به

https://www.youtube.com/watch؟v=94D4DzLS93E

همچنین ، بیایید فریاد بزنیم که واقعیت مقاله کمدی در مقاله “طراحی لوتو” بسیار افزایش یافته است ، جایی که کیم و سسیلی استرانگ محصولات جاده ای خارجی را با سرگرمی ، تعجب و تکان دادن لنگرها تبلیغ می کنند (کنان تامپسون و ایدی برایانت)

https://www.youtube.com/watch؟v=ds5iswtdIME

بله ، بیشتر رایج است SNL بینندگان یا طرفداران به سه مقاله دیگر توجه زیادی خواهند کرد ، در دو مقاله خواهر کیم ، خلوئه و مادرشان ، کریس جنر.

آنها ابتدا یکدیگر را در یک داستان کوتاه کوتاه ، “سوئیچ” ، که در آن کیم و ایدی برایانت تصمیم گرفتند یک ساعت جادویی برای جلب شادی های تجاری-برای تغییر شغل خود-منتشر کنند ، غافلگیر کردند.

https://www.youtube.com/watch؟v=gd1XV9oohLY

متأسفانه ، ما خیلی شگفت زده نشدیم ، و سپس ، Khloe و Kris در یک مستند زنده پخش شدند که شامل مجموعه ای از حولو ، “The People Kourt” بود. کیم واقعاً خواهرش ، کورتنی و کریس رد را تحت تأثیر قرار داد که آن را از کل جدایی کانیه نجات داد. اما هرچه کمتر درباره کریس صحبت کنید ، بهتر است. شاید بتوانیم این واقعیت را تغییر دهیم که مادر بر ناتوانی خود در کار در تلویزیون زنده غلبه می کند تا مهمترین دخترش بتواند همراه شود؟ با این روحیه ، این به خوبی کار می کند!

https://www.youtube.com/watch؟v=ZEII5so6XpY

قدرت گروه موسیقی Halsey چیست؟

مهمان درام هفته گذشته همه از اجرای برهنه شگفت زده شدند.

این هفته ، ما به کیم گفتیم که این ظاهر ظاهری به کیسی می دهد ، اما هیچ پوستی ندارد. فقط اسکیمز ، خالق آن.

برای مهمان موزیکال این هفته ، هالسی ناراحت یا نگران تشنگی نیست ، اما به عنوان یک مادر جدید ، مکیدن پمپ در طبقه پشتی چیزی است که واقعاً او را هیجان زده می کند.

چیزی که Halsey و Musgraves پخش کردند. این دو فیلم ماه گذشته در حمایت از آلبوم جدید خود (Halsey’s) منتشر شدند اگر دوست ندارم ، به قدرت نیاز دارم در HBO Max).

https://www.youtube.com/watch؟v=bwiasA-IGCs

او برای دومین آهنگ هالسی ، لیندزی باکینگهام را از مک محبوب Fleetwood منتشر کرد! و من در مورد بیل هادر صحبت نمی کنم. قطعاً لیندسی باکینگهام است!

https://www.youtube.com/watch؟v=H099BjA6FKk

کدام تصویر را خواهیم نوشت: “رویاپرداز”

https://www.youtube.com/watch؟v=A8rrr_w8rfk

در بزرگترین نمایش تاریخ – بر اساس بینش های قبلی ، از جمله یکی از سردترین در جهان سیاسی. SNL برای این کار “گروه رویایی” را وارد کنید عزب در حال حاضر ، کیم “روشل” یک حامی احتمالی را رد کرده است … این کار را انجام دهید … چیس کرافورد ، بلیک گریفین ، کریس راک ، تایلر کامرون ، جسی ویلیامز ، جسی ویلیامز ، جان سینا و امی شومر ، همه آنها بازی می کنند ، اگر باشد خوشحالم که عشق به کایل مونی در نقش زکه پیدا شد ، مردی با داستان خنده دار اما برای صحبت کردن ضعیف است؟ همه اینها یک بازی سرگرم کننده است ، اما این مرد ، اوه ، در هر اقدامی به آن تکیه کرد و آگاهانه خوب ، همه سهام و دکمه ها را گرفت ، اما همیشه آن کلاسیک مورد علاقه شما نیست. be به نظر من ، پیوند خوبی برای مجازات است مدرک کارشناسیبه

چه کسی به روز رسانی هفته را مسدود کرد؟

آیا می دانستید کالین یوست همراه مارک زاکربرگ به هاروارد رفت؟ بنابراین یوست نه تنها منشاء چهره را دید ، بلکه احتمالاً به ظاهر شاد همکلاسی های خود رای داد. من به شما یادآوری می کنم که یوست در طول احیای به ما یادآوری کرد ، در تمسخر او می خواست که او به موقع برگردد تا … یادداشت ها را بررسی کند..یک شغل و فیس بوک دارید؟ ووف

نکته عجیب این است که دو بازدید کننده مهمان در حال شکستن هستند و اولین نفر یک برنده موفق است.

https://www.youtube.com/watch؟v=uu0kHO80vQw

تری فینک (الکس موفات) فیلمساز در وضعیت خوبی قرار دارد ، همانطور که نیویورکی ها به راحتی می توانند به شما بگویند ، نیت سندی کنیون فیلمساز نیویورکی است. تا کنون دیسک فینک از میکرودوز LSD ناپدید شده است تا بتواند همزمان 9 فیلم بگیرد. به نظر شما بررسی های آن رنگارنگ است؟ شما قاضی هستید!

https://www.youtube.com/watch؟v=zi4l1ZYHrwY

اپیدمی که شما را پایین آورد؟ مربی زندگی کلی پارتی (هایدی گاردنر) برای نجات اینجاست! بخوانید “من آن را دوست ندارم! من را دوست داشته باش! “او همچنین گفت:” مایکل چه مکنده است ، آهنگ من را پخش کن! “

شکل پر کردن شکاف “10 به 1” چیست؟

https://www.youtube.com/watch؟v=Wz9mPb9x8Pw

در ساعت 12:55 بعد از ظهر ، کیم با بازی در نقش خود ، به عنوان سخنگوی آخرین گسترش خط مجسمه سازی SKIMS خود ، SKIMS For Dogs ظاهر شد.

هنگامی که من برای اولین بار به این فکر کردم که کیم در زمینه پوشاک و پوشاک چقدر کار کرده است ، آه ، بله ، درست است: کیم همه لباس ها را انتخاب کرد و البته او محصولات خود را می پوشید تا به تبلیغ برند کمک کند. این همیشه در مورد مارک تجاری است ، عزیزم!

اما در این مقاله ، در مورد بازگشت SNL به گربه ها یا سگ ها در پایان شب برای زیباترین و بی نظیرترین عملکرد است. کنان تامپسون طراح اصلی خط است ، با توصیف صاحبان سگ توسط ملیسا ویلازور (شناسنامه ، ملیسا!) ، همسر جدید سارا شرمن و ظاهر تازه وارد ارسطو اطهری.

MVP بخش چیست؟

کیم نه تنها از خانواده اش ، بلکه از طرفدارانش حمایت شدیدی را دریافت کرد سسیلی کاها! این نیرو دست ثابت او را برای هدایت کیم در تمام مراحل در نیمه اول نمایش آورد. دانستن این که بازنشستگی های کیم به هر شکلی مورد خنده واقع شد.

PS چیزی

باید به برنامه امشب که برای اولین بار “لطفا ویدیو را خراب نکنید” پخش شود ، اشاره کنیم SNL پانتئون پوتو ماماتی. در حالی که در نظرات دارل هموند از اعضای این گروه نژادپرست به عنوان اعضای نامزد نام برده نشده است ، به نظر می رسد که ما بیشتر بن مارشال ، جان هیگینز و مارتین هرلیحی را می بینیم. و این به این دلیل نیست که هیگیز فرزند این پسر است SNL تهیه کننده و برادر جیمی فالون ، استیو هیگینز ، و هرلیهی پسر آینده است SNL سر نویسنده و هم اتاقی سابق دانشگاه و شریک قدیمی نویسندگی آدام سندلر. حتی به همین دلیل است که آنها را می بینیم SNL در حال حاضر ویدئوی سه گانه بعدی نمایشی است با قصد همه شرکت ها برای مشارکت در صحنه بزرگسالان. طعم مرد قوی Jiffy Lube چیست و چرا؟

https://www.youtube.com/watch؟v=iBpgqRbEFVg

هفته بعد ، رامی ملک (در نقش دانیل کریگ با شخصیت سخت) و نوازنده مهمان Young Thug.

شان ال مک کارتی در حال کار بر روی کمدی از طریق روزنامه دیجیتال خود است ، کمیک طنز؛ قبل از آن ، برای روزنامه های معمولی در نیویورک است اما همه جا برای قاشق می رود: بستنی یا خبر. او همچنین توییت می کند thecomicscomic و پخش نیم ساعته با کلیپ های ویدئویی منبع: Comic’s Comic اولین فینال را ارائه می دهدبه

قسمت 47 ، قسمت 2 را تماشا کنید شنبه شب زنده در قله پیکیریدیدگاهتان را بنویسید