میراث سیاه کلید سلامتی است


داستان معروف دولتی ، که بیان می کند مردم می توانند از طریق انعطاف پذیری و انعطاف پذیری و با مسئولیت پذیری شما ، به رویای آمریکایی برای رفاه اقتصادی برسند ، آسیب های بزرگی را به دنبال دارد. ما فقر را به زبان نژادپرستانه و ناصادقانه به عنوان “ملکه های رفاه و یتیم” ادامه دادیم ، نه این که تاریخ خود را به تصویر بکشیم. این داستان فضای سفید را ادامه می دهد و به آنها می گوید گروه های انگ دار وقتی گرفتار می شوند و دو برابر بیشتر کار می کنند ، در آنجا هستند.

تلاش دو برابر برای غلبه بر مشکلات و موانع مخرب برای سلامتی مضر است. شواهد نشان دهنده افزایش نابرابری در نتایج سلامت و تحصیلات و درآمد است ، که با روایتی که بر مسئولیت شخصی و کار سخت تاکید می کند ، مغایرت دارد.

به عنوان مثال ، تفاوت نوع مرگ و میر نوزادان در واقع سطوح بیشتر و بالاتری از تحصیلات و درآمد را تحت تأثیر قرار می دهد. واضح است که انگ و بار غلبه بر نژادپرستی عوارض نامطلوبی برای سلامتی ایجاد می کند.

آیا راهکارهایی برای مقابله با این داستان و تنظیم تقسیم اقتصادی اقوام وجود دارد؟

ما باید از ترغیب مردم به خرید نگرش ها ، شیوه ها و رفتارهایی که بسیاری فکر می کردند مفید هستند ، فاصله بگیریم ، اما در عوض آنها را با منابع لازم برای انتخاب آزاد برای دستیابی به موفقیت توانمند سازیم. و ما باید مسئولیت دولت برای اطمینان از دسترسی و ثروت کافی را به رسمیت بشناسیم.

برای بحث در این مورد ، دو سیاست ضد نژادپرستی که من از آنها حمایت می کنم توانبخشی و دوش بچه است. این مقایسه ها ساده هستند و با احترام و تجدید نظر به گذشته نگاه می کنند در حالی که به ناکافی بودن دارایی می پردازند. خوشبختانه این امر برای کرامت مهم است و دولت باید در قبال سهولت استفاده از آن پاسخگو باشد.

با این حال ، با توجه به تاریخ غم انگیز ما و به ویژه مسیرهای مستمر که اغلب منسجم و سازماندهی شده برای برخی به استثنای برخی دیگر ، بازیابی یکبار کافی نیست. هر کس حق ثروت دارد و تعهدات کودک از آنجا ناشی می شود. نوزادان پس انداز کودکان هستند. تا زمانی که یک کودک بزرگسال نشود ، پول در امانت عمومی نگهداری می شود. می توان از پول برای خرید خانه ، راه اندازی کسب و کار و / یا کمک هزینه تحصیل استفاده کرد. برای احیای اقتصاد و درگیری ، امسال کانکتیکات اولین ایالتی بود که برنامه بچه اوراق قرضه را برای همه کودکانی که تحت پوشش Medicaid بودند ، تصویب کرد. هدف نهایی این است که به کودکانی که از مزایای اقتصاد سنتی برخوردار نیستند اجازه دهیم تا فرصت های مشابهی را برای دیگران ایجاد کنند.

رویدادهای سال گذشته – بیماری ، رکود اقتصادی ، نژادپرستی و ناآرامی های سیاسی – تا چه اندازه این روایت را تغییر داده است؟

رویدادهای سال گذشته یک لحظه مهم ایجاد کرده است که می توانیم روایت را تغییر دهیم. همه گیری ، تابستان اعتراضات در واکنش به ترور جورج فلوید ، جنبه های متعدد ناآرامی های سیاسی ، درگیری درون احزاب سیاسی ، همه نشان می دهد که دیر شده است. سیستم برای تغییر. به عنوان مثال ، پوشاندن ظروف نقره ای این بیماری باعث شد دولت ریسک هایی مانند ارسال چک های 1200 دلاری به مردم را انجام دهد. وقتی قانونگذاران تصمیم گرفتند که این پول باید به طور گسترده توزیع شود و این کار را انجام دهند ، آنها نظر خود را در مورد آنچه دولت می تواند انجام دهد تغییر دادند.

نگرش جوانان همچنین ظرفیت تغییر روایت را ایجاد می کند. جوانان صحبت می کنند و می گویند: وضعیت موجود کار نمی کند. ما خواهان اقتصادی مبتنی بر عدالت و پایداری هستیم.

اکنون آن زمانی است که سیستمی که ما 50 سال در آن بودیم در آستانه تحول است و تغییر واقعاً امکان پذیر است. این زمان برای اقدامات اجتماعی و کمک های بشردوستانه و شجاعت برای اجرای عدالت اقتصادی است ، داستانی جدید ، و در ارزش های ما ، بدون سردرگمی. این زمان آن است که دریابید مقررات اقتصادی شامل ثروت ، سلامتی ، حق شغل و درآمد ، حرکت بدون تهدید به زندان یا آزار و اذیت به دلیل شناسایی شخص ، و حرکت آزادانه بدون حواس پرتی ، حواس پرتی و ترس است. امیدوارم زمانی باشد که ما متعهد به عدالت اقتصادی و رنگی برای همه باشیم.

کمیسیون عدالت نژادی شهر نیویورک چگونه از جوامع دیگری که می خواهند نژادپرستی را از بین ببرند تقلید می کند؟

کمیسیون عدالت نژادی شهر نیویورک متهم به تکرار قانون اساسی شهر و ایجاد سیاست هایی برای حذف نژادپرستی برای همه مردم شهر نیویورک شده است.

یکی از بزرگترین تأثیراتی که ما احتمالاً خواهیم داشت ایجاد ارزشهایی است که بر مشارکت ، مشارکت ، قدرت ، برابری ، ورود به نژادها و جنسیت به عنوان مسئولیت همه جنبه های دولت در نیوزلند تأکید می کند. من معتقدم که از طریق این کمیسیون ، شهر ما از نظر وسعت ، جذابیت و رسانه می تواند برای دیگر شهرها ، ایالت ها و کل ملت الگو باشد. این به خودی خود مهم است.

دکتر. داریک همیلتون در کمیته مشورتی ملی سیاست های اقدام RWJF است. درباره برنامه بهینه سازی موتورهای جستجو بیشتر بدانید در ایجاد یک اپیدمی همه جانبه برای همه.

درباره نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید