میلیون ها کودک در ایالات متحده به اندازه کافی غذا نمی خورند


“تغذیه خوب کلید سلامتی است. مانند خانه ، غذا نیز از حقوق بشر است.

این ممکن است یک واقعیت غیرقابل انکار به نظر برسد ، اما 13 میلیون کودکی که انتظار می رود امسال دچار اختلالات خوردن شوند بسیار متفاوت به نظر می رسند. این کودکان به تغذیه مناسب برای پرورش مناسب بدن خود برای رشد و نمو و شکوفایی ، رشد ، شکوفایی دسترسی ندارند. خوردن چیزی است که آنها و خانواده هایشان برای دستیابی به آن تلاش می کنند.

اگر بچه ها راضی نباشند ، ممکن است ضربه سختی به آنها وارد شود. کودکانی که از گرسنگی رنج می برند بیشتر در معرض مشکلات سلامتی مانند آسم هستند. ضعف های رشد مانند مهارت های زبانی و حرکتی ؛ و چالش های اجتماعی و رفتاری اختلالات خوردن می تواند منجر به اضطراب مربوط به خوردن و رفتارهای ناسالم مانند پرش به دنبال غذا و نوشیدن زیاد شود. با تقویت برنامه سلامت و آمادگی برای یادگیری برای رفع آن ، گرسنگی می تواند باعث عقب ماندگی کودکان از مدرسه شود – ترک گرسنگی در گرسنگی دشوار است ، در صورتی که سیر نیستید ممکن است دچار سردرد شوید. برای مراقبین ، استرس خودشان و تنفس آنها از گرسنگی نیز می تواند بر فرزندان آنها تأثیر بگذارد. اگر کودک و خانواده او در سالهای اول تولد دچار سوءتغذیه شوند ، آثار آن حتی بیشتر خواهد بود.

مانند تمام مسائل بهداشتی در این کشور ، به دلیل نژادپرستی سیستمیک تفاوت هویت های نژادی وجود دارد: از هر 12 نفر 1 نفر در خانواده های ناامن غذایی زندگی می کنند ، این تعداد برای افراد لاتینکس 1 در 6 ، برای سیاه پوستان 1 از 5 است. بیرون از. 4 برای مردم بومی آمریکا

فاضیلا گفت اطمینان از دسترسی همه کودکان و خانواده های آنها به طیف گسترده ای از غذاهای مغذی نه تنها ضروری است ، بلکه باید زندگی سالم و آینده ای را برای همه خانواده ها داشته باشد.

جمع آوری شده از دست دادن شغل و کاهش در طول بیماری سازگار COVID-19 ، حقایق واقعی گرسنگی در بسیاری از کودکان در یک سال و نیم گذشته مشخص نشده است ، بنابراین برخی از برنامه های شریک ما در واقع کیسه های غذا و تحویل غذا را گرد هم آورده است. خدمات به کار آنها

“والدین نمی توانند آنچه را که باید انجام دهند انجام دهند. آنها فدا کردن کیفیت غذا را متوقف می کنند تا بدانند فرزندانشان در طول یک ماه چقدر غذا می خورند. ” “ممکن است برای مدت طولانی بر توسعه و تقاضای غذا تأثیر بگذارد.”

در برنامه Fadhylla ، تیم همچنان شاهد افزایش تقاضای غذا با شروع اپیدمی بود. آنها خدمات انبار غذا خود را حتی قبل از شیوع بیماری گسترش دادند و از وسایل نقلیه با پشتیبانی CHF برای تحویل غذا به بیمارانی که نمی توانستند سفر کنند یا در پناهگاه ها زندگی کنند ، در مکانهای دائمی شهر استفاده کردند.

در اورلاندو جنوبی ، فلوریدا ، بچه ها دوباره همان موضوع را می بینند. دوستان ما در کلینیک تلفن همراه Teen Xpress در مدرسه به طور استراتژیک برای بازدید از خطوط توزیع غذا در مدارس محلی رفته اند. در یکی از این سفرها آنها با تینا 11 ساله آشنا شدند. در حالی که تینا اقدامات پزشکی خود را بررسی می کرد ، آنها در مورد سلامت روانی و نیازهای خانواده اش پرسیدند. آنها می دانستند که نگهبانان در زمان طاعون شغل خود را از دست داده اند ، او چیز کمی برای حمل ندارد و غذای زیادی وجود ندارد. آنها یک سبد غذایی برای خانواده تینا تهیه کردند ، فعالیت های تحویل غذا ترتیب دادند و تورهای مجازی ترتیب دادند تا همیشه نیازهای آنها را برآورده کنند.

ماریا کنترراس ، مدیر بخش مهمان نوازی با برنامه شریک ما در آیداهو و خدمات بهداشت خانواده ، می گوید: “اگر نیازهای اساسی شما برآورده نشده است ، ممکن است نتوانید سایر نیازهای سلامتی را برآورده کنید.” ماریا و تیمش نیز نیاز فزاینده ای به غذای مغذی را در بیماران خود مشاهده کرده اند. با تشکر از بودجه صندوق سلامت کودکان برای نیازهای مرتبط با سلامت جامعه در طول همه گیری ، پروژه ماریا توانست مواد غذایی را بین خانواده های نیازمند توزیع کند. هر جعبه یک خانواده چهار نفره را با 14 وعده غذا و دستور غذا با استفاده از غذاهای توزیع شده تغذیه می کرد.

در حال حاضر در هجدهمین ماه از این همه گیری بدون هیچ درمانی در چشم ، سیاست های فدرال و ایالتی این نیازهای مهم مراقبت کننده را برطرف می کند. رئیس جمهور بایدن افزایش 25 درصدی طرح کمک های تکمیلی (SNAP) را که در ماه اکتبر آغاز می شود ، تشویق کرد. چهل و دو میلیون آمریکایی در برنامه حضور دارند که 43 درصد آنها کودک هستند. در شهر نیویورک ، خانواده های دبیرستانی بین 820 تا 1320 دلار با کارت EBT به منظور پرداخت هزینه غذاهای مدرسه ای که در بحران سازگاری از دست داده بودند ، با قدرت آموزش از راه دور ، پرداخت کردند.

در مقابل جوامع ، ارائه دهندگان ما نیز ارائه نمی دهند. ماریا می گوید: “اکثر بیماران از غذای روی میز خود بسیار خوشحال هستند تا بتوانند از فرزندان و خانواده هایشان مراقبت کنند.” “برخی از مردم گفته اند که” تو زندگی من را نجات دادی “، زیرا آنها نمی دانند از کجا می خواهد برود و چگونه شروع کند. این اطلاعات زیادی از ما بیرون می آید.”دیدگاهتان را بنویسید