نام وزارت خارجه دیوید فلانچ مدیر کل و رئیس جمهور! – سلامت


نام های بدنه شامل نام ها رئیس و مدیرعامل

22 ژوئن 2021 – پاینهرست ، NC: انجمن تناسب اندام پزشکی خوشحال است اعلام کند که دیوید فلانچ ، MBA ، FACHE ، FMFA رئیس جدید مدیرعامل است. انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان عضویت حرفه ای است که در سال 1991 ایجاد شد تا به مراکز سلامت و تناسب اندام کمک کند تا نقاط قوت خود را ادغام کنند.

فلانچ بیش از 20 سال تجربه اداری در بیمارستان ها دارد. او مدرک کارشناسی خود را در رشته علوم ورزشی از دانشگاه ایالتی اوهایو و مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه فرانکلین اخذ کرده است. وی در 15 سال گذشته در هیئت اجرایی وزارت امور خارجه و چندین کمیته وزارت امور خارجه خدمت کرده است. فلانچ عضو وزارت امور خارجه و کالج مدیران بهداشت آمریکا است.

جنیفر لاووی ، عضو هیئت مدیره وزارت امور خارجه و مدیر زندگی کارکنان در Piedmont Healthcare گفت: “از طرف هیئت مدیره ، هیئت مدیره خوشحال شد که از دیوید در رهبری استقبال کرد.” “دیوید حق انحصاری را دارد که اولین مدیر اصلی باشد که از طریق برنامه ها ، گواهینامه ها و منابع برای انجمن تناسب اندام پزشکی در شرکت خود بماند. دیوید می داند که انجمن از کجا آمده و به کجا نیاز دارد. ما می دانیم که این زمان بسیار مهم است. برای تجارت و کنفرانس ما ، و هیچ کس بهتر نیست راه را پیش ببرد. “

به عنوان رئیس جمهور و مدیرعامل ، فلانش برای رشد و تقویت شرکت با اعضای وزارت امور خارجه ، شرکای صنعت و شرکای استراتژیک همکاری نزدیک خواهد داشت. فلانچ می گوید: “من مفتخرم که رهبری انجمنی را که در 20 سال گذشته به آن پیوسته ام ، داشته باشم.” “من در طول دوران حرفه ای خود مزایای مثبت آموزش ، ارتباطات و گواهینامه های ارائه شده توسط وزارت امور خارجه را تجربه کرده ام. بنابراین ، من توانستم صنعت را به سطح دیگری برسانم. درک مزایا ضروری است. اهمیت ارتقاء سلامت افزایش یافته است در طول سال گذشته. ما شاهد این بودیم که مراکز تناسب اندام در سراسر کشور تلاش می کنند تا زندگی خود را با ارائه مزایای سلامتی به اعضای خود افزایش دهند. انجمن تناسب اندام پزشکی در برهه حساس تاریخ خود به عنوان یک منبع کلیدی برای صنعت تناسب اندام سلامت است. ” از زمان بازنشستگی باب بون ، رئیس و مدیرعامل جلوی انجمن ، مدت کوتاهی رئیس جمهور و مدیرعامل بوده است.

###

برای انجمن تناسب اندام پزشکی
انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک عضو غیر حرفه ای ، 501 (c) (6) است ، هدف آن تقویت فرصت ها برای توسعه و موفقیت عملیاتی کلینیک های املاک است. مشاور MFA برای صنعت ، ارائه استانداردهای صنعت ، برنامه های دانشگاهی ، مدارک ، اندازه گیری نتایج ، توسعه حرفه ای و فرصتهای وابسته برای صنعت مراقبت های بهداشتی.

دیدگاهتان را بنویسید