نحوه امضای اسناد با تلفن رایگان خود – Geek در حال ثبت است


آیا امضای خود را به سندی که از طریق ایمیل ارسال می کنید ضمیمه کرده اید؟ خیر ، نیازی به کپی یا اسکن ندارید. آیا می دانید که می توانید این کار را فقط با iPhone خود به صورت رایگان انجام دهید؟ برای دانستن چگونگی آن به ادامه مطلب بروید.

مشکل بهداشتی ایجاد شده توسط کروناویروس COVID-19 مردم سراسر جهان را مجبور می کند در خانه بمانند و از راه دور آزمایش کنند. فروشگاه ها و مشاغل تعطیل می شوند تا از شیوع این بیماری کشنده جلوگیری شود. این به معنای دسترسی کمتر به مکانهایی است که می توانید اسناد را تکراری کنید ، و بسیاری از ما یک دستگاه تکراری یا دستگاه در خانه نداریم. چگونه می توانیم یک سند را امضا کرده و از طریق ایمیل ارسال کنیم؟ این راهنما به فرد کمک می کند تا دستگاه iOS را اسکن کرده و اسناد و اوراق خود را امضا کند.

مرحله 1. شرح مقاله خود

اگر سند شما در یک سند PDF است ، می توانید این مورد را رد کرده و مستقیماً به مرحله 3 بروید.

اولین قدم این است که سند خود را به فرمت دیجیتال ببرید. می توانید این کار را به صورت رایگان از هر رایانه لوحی یا رایانه لوحی انجام دهید. با بارگیری نسخه رایگان می توانید آن را پاک کنید. ده برنامه رایگان برای انتخاب وجود دارد. به عنوان مثال ، اگر به مشاهده تبلیغات توجه نمی کنید ، می توانید از Windows Scanner در iOS استفاده کنید. همه این مراحل مشابه هستند: شما با ابزار خود یک عکس برای سند ایجاد می کنید ، سپس برنامه به سادگی مرزهای سند فیزیکی را پیدا می کند و یک فایل PDF ایجاد می کند.

اگر به هیچ یک از برنامه های رایگان موجود اعتماد ندارید ، همچنان می توانید با iOS نیز کار کنید. با گرفتن عکس از سند با دوربین شروع کنید:

گالری عکس را باز کنید و حالت “ویرایش” را روی تصویر وارد کنید. برچسب گذاری دامنه ها برای حذف موارد غیرمتنی:

هنگامی که تصویر مقاله شما به پایان رسید ، آماده “تکرار” هستید.

مرحله 2. تصویر خود را به یک سند PDF تبدیل یا “تکراری” کنید

در گالری عکس ، روی دکمه “اشتراک” ضربه بزنید. پایین بروید تا بخش “تکراری” را ببینید. این نکات به شما کمک می کند تا یک سند PDF از آنچه در صفحه می بینید ایجاد کنید.

در کادر گفتگوی “Duplicate” ، علامت تیک برای مواردی که می خواهید تکراری شوند ، قرار دهید ، انگار می خواهید سند را بزرگنمایی کنید (با این کار صفحه کامل سند نمایش داده می شود)

در حال حاضر ، آنچه در نمای تمام صفحه مشاهده می کنید یک سند PDF است. حالا فقط باید آن را ذخیره کنید. در گوشه بالا سمت راست یک دکمه “اشتراک” جدید نمایش داده می شود. ضربه بزنید و محل ذخیره فایل PDF را انتخاب کنید. من از فایل File استفاده می کنم:

سپس نسخه PDF سند شما ذخیره می شود! این ترفند هر بار که بخش “Duplicate” را مشاهده می کنید ، که همیشه از لیست “Duplicate” در دسترس است ، کار می کند. به عنوان مثال ، می توانید یک نسخه PDF از یک وب سایت از Safari یا یک نسخه PDF از یک فایل .doc را از یک برنامه Word ایجاد کنید.

مرحله 3. یک سند دیجیتال اضافه کنید و سند PDF خود را امضا کنید

برنامه های موجود در App Store اپل رایگان هستند بنابراین می توانید فایل های PDF را تبدیل کنید ، اما البته ، می توانید اسناد اصلی را نیز با استفاده از خود iOS به صورت رایگان به PDF ویرایش کنید.

به عنوان مثال ، از File ، فایل PDF خود را باز کرده و وارد حالت “نشانه گذاری” شوید:

به سادگی آن را قرار دهید و لوگوی خود را با انگشت خود در جایی که لازم است بکشید:

در صورت تمایل می توانید اسناد دیجیتال را نیز اضافه کنید:

مرحله 4. سند امضا شده خود را ارسال کنید

پس از اتمام ویرایش سند ، می توانید روی “کار” کلیک کنید. شما اکنون آماده هستید که PDF امضا شده خود را از طریق ایمیل بین کسانی که درخواست امضای شما را دارند ، توزیع کنید.

متأسفیم ، ممکن است به زودی شغل خود را از دست بدهید.


آیا این مقاله را پسندیدید؟ برای دریافت پست های جدید از طریق ایمیل مشترک شوید.

دیدگاهتان را بنویسید