نحوه سفارش تلفن (3 مرحله آسان!)


به عنوان فردی که دوست دارد همه چیز را هماهنگ کند ، می توانید روی تلفن من شرط بندی کنید که چیزی برای به دست آوردن ندارد. من به شما نشان می دهم که چگونه تلفن خود را در سه کار ساده سازماندهی کنید که می توانید در حال حاضر انجام دهید!

تلفن شما ممکن است بهترین استفاده شما باشد

دارمش. تلفن ما خط نجات ماست. من بیشتر از آنچه که می خواهم بگویم از تلفن خود استفاده می کنم ، اما یکی از بهترین ابزارهایی است که برای کارم استفاده می کنم.

من می گویم 90 درصد عکسهایی که این روزها در KERF می بینید با iPhone من گرفته شده است (به لطف دوربین تلویزیون در حال حاضر) ، و صندوق پستی و ابزارهای گردش کار من کلیدهای پیوسته نگه داشتن روزهای هفته من هستند.

البته من بیشتر مواقع از تلفن خود استفاده می کنم. مهم این است که تلفنم خالی بماند ، بنابراین مجبور نیستم بسیاری از عکسهای جذاب توس را مرور کنم تا آنچه را که برای یک پست وبلاگ با دقت زمان نیاز دارم پیدا کنم.

این که آیا از تلفن خود برای تجارت استفاده می کنید یا فقط برنامه هایی دارید که در هیچ کجا نمی توانید پیدا کنید ، من می توانم کمک کنم!

گاهی اوقات عمل شکست ممکن است به دلیل میزان شروع کار شما ترسناک باشد. آنجا من وارد شدم Declutter نام بازی من است.

همانند اکثر پروژه ها ، چند قدم سریع انجام دهید تا گام نوزاد را به سمت هدف بزرگ خود بردارید.

بنابراین ، بیایید تلفن خود را با هم تمیز کنیم…

چگونه می توان گوشی خود را در 3 مرحله آسان تعمیر کرد

1. برنامه را از صفحه اصلی خود حذف کنید.

لازم نیست همه آنها را در یک روز خلاص کنید ، بلکه به خانه (یا کمد) خود بروید و هر هفته برنامه هایی را که استفاده نمی کنید حذف کنید.

بهتر است از چیزهایی که استفاده نمی کنید (مانند برنامه هتل یک بار که برای اقامت بارگیری کرده اید) خلاص شوید. اما اگر مطمئن نیستید که آیا ممکن است نیاز به برنامه مجدد داشته باشید ، می توانید همه آنها را به یک فایل منتقل کرده و در صورت نیاز به آنها ، آنها را خارج کنید.

اگر قصد ندارید برنامه را به طور کامل از تلفن خود حذف کنید ، بهتر است آن را از خانه خود حذف کنید. در صورت نیاز می توانید از آنها در نوار جستجو یا کتابخانه برنامه استفاده کنید.

برنامه هایی که هر روز استفاده می کنید باید در اولین صفحه اصلی شما باشد. هر چیزی که در اولویت اصلی نیست می خواهم در یک فایل در صفحه 2 قرار دهم. مانند Uber / Lyft / Airlines در یک فایل سفر یا حذف برنامه هایی مانند Grub Hub و Roots در یک فایل Food. من فقط بارها و بارها از آن استفاده می کنم ، بنابراین من هیچ وقت مالکیت خصوصی خود را نمی خواهم.

2. چندین اعلان را حذف کنید.

به خانه خود نگاهی بیندازید و ببینید کجا اطلاعات ذخیره می شود. آیا در کنار برنامه Pinterest یا Facebook خود 25 پست خوانده نشده دارید؟ اعلان ها برای پیام های متنی و تماس های تلفنی مهم هستند ، اما اکثر ما در بسیاری از برنامه های خود نیازی به این حواس پرتی نداریم.

من نمی توانم آن پین ها را ایستاده باشم !! قرمزی من را عصبی می کند مثل اینکه چیز مهمی را از دست داده ام ، حتی اگر خود برنامه مهم نباشد (من شما را دنبال می کنم ، فیس بوک). تقریباً برای همه برنامه هایم بجز ارتباطات (متن ، تلفن ، وکسر) هشدارها و اغلب اعلان ها را نیز خاموش می کنم.

استفاده از کاربران iPhone: به تنظیمات >> اعلان ها بروید و 2 دقیقه وقت بگذارید تا اعلان ها را در برنامه های غیرآگاه در روز روشن کنید.

همچنین ، اضافه کنید: چگونه تلفن خود را بشکنیم

3. چیزی را حذف کنید.

کجا موارد بد را در تلفن خود ذخیره می کنید؟ اطلاعات نرم افزاری؟ دوربین خود را بچرخانید؟ پیامک ها یا ایمیل های شما؟ یک دقیقه وقت بگذارید تا برنامه ای را که بیشتر شما را آزار می دهد پیدا کنید و همه چیزهای قدیمی را تمیز کنید. از خود بپرسید آیا راهی برای ایجاد یک سیستم جدید وجود دارد تا دفعه بعد پیکسل ها جمع نشوند!

برای من برنامه Notes تنها یکی از آن برنامه ها است زیرا برای ایده ها ، کوپن ها ، لیست ها و موارد دیگر همه چیز را در اختیار من قرار می دهد. همچنین می خواهم هر از گاهی برنامه یادآوری خود را از یادآوری هایی که دیگر به آنها نیازی ندارم پاک کنم. و البته عکاسی وجود دارد ، اما من در کلاس خود سبک متفاوتی برای آن دارم!

حالا ، آیا این احساس بهتری ندارد؟ اینها سیستم های پاسخگویی هستند که شما را در بالای همه اعداد نگه می دارند!

تلفن همراه و دوره بی نظمی دیجیتال

به کمک سازمانی بیشتری نیاز دارید؟

آیا می خواهید ترفندهای بزرگتری برای داده های دیجیتال بیاموزید؟ آموزش رایگان من را اینجا ببینید: نحوه سازماندهی ایمیل ، عکس ها و فایل های خودبه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید:دیدگاهتان را بنویسید