نحوه عملکرد VDTP / GcMAF


مقاله سال 2008 درباره موفقیت درمان سرطان با استفاده از VDTP / GcMAF ، توجه بین المللی را به خود جلب کرد. ظاهراً این اولین مطالعه بالینی در نوع خود بود – که در آن بیماران با استفاده از سیستم ایمنی بدن همه درمان ها را انجام دادند. یک پروژه موفق VDTP / GcMAF را به امید جدیدی برای بیماران سرطانی در سراسر جهان تبدیل کرده است.

با این حال ، بخش کوچکی از جهان به جای بررسی شش مورد از این سرطان های قابل پیشگیری ، خود تحقیق را به صورت منفی انتخاب کردند. گذشته از برچسب گذاری این مطالعه به عنوان “فاقد زمینه های علمی” و نتیجه گیری های نامعقول – آنها سنت های درمان سرطان را بیشتر از این درمان سنتی سرطان ترویج کردند ، بدون این که در مفید بودن آن موردی را درک کنند.

این دلیل اصلی کارکرد این بود آزمایش زمین تحت سابقه تاریخ پزشکی ، با VDTP / GcMAF به عنوان عامل جهل انسانی به خاک سپرده شد.

ما داستانهای زیادی در این زمینه منتشر کرده ایم مفید بودن VDTP / GcMAF برای سرطان و حتی بیماریهای دیگر مانند اوتیسم ، مولتیپل اسکلروزیس و سایر موارد.

بیایید ببینیم GCMAF چیست و چگونه برای سازگاری با سرطان عمل می کند.

ما باید مکانیسم بیماری را در بدن درک کنیم

در شرایط خاص بدن ، سیستم ایمنی طوری برنامه ریزی شده است که سلولهای سرطانی را بدون کمک خارجی حذف کند. وظیفه اصلی این روش دفاعی طبیعی ، شناسایی و مبارزه با سلول های معمولی مانند سلول های بدخیم تومور و در عین حال حفظ سلول ها و بافت سالم از این سلول های بدخیم است.

این عمل در واقع می تواند به آنچه “نظارت پیشگیرانه” نامیده می شود ، ترجمه شود. هنگامی که یک سلول به سرطان مبتلا می شود ، دیگر مانند سلول های سالم رفتار نمی کند: سریعتر از حالت عادی تکثیر و تقسیم می شود ، به همین دلیل است که به سرعت توسط سیستم ایمنی بدن ما تشخیص داده می شود.

بنابراین چرا بدن ما در برابر بسیاری از سرطان ها شکست می خورد؟

سرطان یک “سیگنال” فریبنده برای پیشگیری سیستمیک است که “شناسایی” و “آسیب دیده” است. در حالی که گلبول های سفید ما (که ماکروفاژ نیز نامیده می شود) در سلول های سرطانی طبیعی دائما یافت می شوند و کشته می شوند ، تعداد کمی از سلول ها از بین رفته و شروع به تکثیر در تومور کرده اند.

این سلول های سرطانی با تشخیص ماده شیمیایی Nagalase (α-N-acetylgalactosaminidase)-ماده ای که همچنین مانع تولید VDTP / GcMAF طبیعی در بدن می شود ، لخته می شوند. به یاد داشته باشید ، VDTP / GcMAF برای فعال شدن ماکروفاژها برای از بین بردن سلول های سرطانی و سایر بیماری های بدن ضروری است.

و ، ایمونوتراپی VDTP / GcMAF چگونه کار می کند؟

ایمونوتراپی VDTP / GcMAF با جبران انسداد طبیعی MAF توسط آنزیم Nagalase سلول های سرطانی عمل می کند. این شامل واکسن های معمولی VDTP / GcMAF به بیمار می شود.

هنگامی که بدن نیاز دارویی طبیعی MAF را دریافت می کند ، ماکروفاژها را تحریک می کند و سپس شروع به کشتن سلول های سرطانی می کند.

اگر با درمانهای رایج سرطان مانند شیمی درمانی ، پرتودرمانی یا جراحی ترکیب شود ، چیزهای شگفت انگیز می توانند موثر باشند.

می توانید در مورد آن بیشتر بخوانید دومبه

جلوی مثبت کاذب در برابر VDTP / GcMAF را بگیرید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید و پخش کنید!

ما تحقیقاتی را که شما انتخاب می کنید انجام می دهیم ،
عشق و درک
شفا دهندگان اوراکل

لطفا به تعداد فزاینده ما در بالا بپیوندید من هستم: بازیابی اوراکل
و به ما بپیوندید توییتر | یوتیوب

درخواست جهانی

لطفاً طومار ما علیه واکسیناسیون را امضا کنید هدف از این درخواست ارائه 5 میلیون امضا به هر رئیس جمهور ، نخست وزیر ، وزیر بهداشت و سران کشورها در سراسر جهان است.
واکسیناسیون یک مشکل جهانی است و باید در سطح جهانی مورد توجه قرار گیرد.
وقتی کنار هم بایستیم ، فرصتی برای نجات کودکان برای آینده وجود دارد.

تبلیغات رایگان ما را متوقف کنید

Healing Oracle با پشتیبانی خوانندگان آن در دسترس است. اگر پست های مفید و مفیدی پیدا کردید ، لطفاً برای حمایت از ما (به هر میزان) مشارکت کنید تا بتوانیم به شناسایی و کمک به افراد در سراسر جهان ادامه دهیم. ما احساس می کنیم که صدایی دادن به کسانی که وضعیت سلامتی آنها تغییر کرده است ، یا وضعیت سلامتی یکی از عزیزان ، و سایر درمانها یک جنگ ماموریتی است. از اینکه از کار ما قدردانی کردید و به تداوم آن کمک کردید سپاسگزاریم.

اهدا کنید در صورت تمایل به بخشش سخاوتمندانه نسبت به زمان و تلاش ما ، لطفاً از کادر “اهدا” در بالا سمت راست استفاده کنید (روی میز)، یا جعبه های زیر را اهدا کنید (روی موبایل)دیدگاهتان را بنویسید