نحوه پیوستن به انجمن #TeamLSF


جامعه #TeamLSF

به دوستان جدید نیاز دارید؟ دوباره بده! وقتی به مسیر کاهش وزن رفتم ، خیلی تنها شدم. مثل اینکه من هرگز واقعاً نمی فهمم چه چیزی را پشت سر می گذارم و چرا تغییر کرده ام. من معتقدم که یک سیستم حمایتی م withثر با زنان برای کمک به شما کلید موفقیت در ایجاد و تداوم تغییرات است ، بنابراین به انجمن #TeamLSF بپیوندید!

اگر تازه با Love on the Strong Side آشنا شده اید ، برای شما آسان است که با دیگر دختران بد * ss LSF ارتباط برقرار کنید تا اهداف خود را خرد کنید!

منمnstagram

حساب LSF Fitness خود را ایجاد کنید:

این یک راه عالی برای ارتباط با تیم LSF است! اگر به دنبال پاسخگویی هستید ، اما نمی خواهید IG خود را با اهداف تناسب اندام خود غرق کنید ، می توانید حساب تناسب اندام LSF خود را اضافه کرده و ایجاد کنید! این به شما امکان می دهد عرق کرده و #تماس خود را از برنامه LSF ارسال کنید ، عکس های رو به جلو را به اشتراک بگذارید و انگیزه های گروه خود را دریافت کنید! همه ما در این تجارت فعالیت می کنیم ، بنابراین هرچه بیشتر اشتراک گذاری کنید ، همه ما قادر خواهیم بود از شما حمایت کنیم!

به خاطر داشته باشید که حساب LSF شما به اندازه کافی گسترده است تا بتوانم پست های شما را پشتیبانی کنم!

استفاده از & نشانه های جستجو

این به شما امکان می دهد دختران دیگری را پیدا کنید که با آنها ارتباط برقرار کنید ، فعالیت های خود را با تمرکز بر مداخله عشق بررسی کنید و مطمئن شوید که من برای حمایت از شما به آنجا می آیم!

جامعه #TeamLSF ، نحوه اتصال برای دریافت پشتیبانی و انگیزه

فیس بوک

نیاز به صحبت دخترانه دارید؟ گروه مخفی ما مکانی عالی برای به اشتراک گذاشتن ، پرسیدن سوالات و ارتباط با گروه شما است! درخواست برای عضویت امروز باعث ثبت نام شما می شود. فقط برای کودکان که مطمئن شوند قوی ترین هستید و آماده ریختن همه چیز هستید!

یوتیوب

آیا مشترک ایستگاه من شده اید؟ من هر روز یک کلیپ ویدیویی جدید ارسال خواهم کرد که شرح حال من ، نکات کاهش وزن و تعدادی هک های شگفت انگیز را برای کمک به زنده ماندن شما به اشتراک می گذارد! به انجمن ما در یوتیوب بپیوندید و به اخبار خوش آمدید تا بتوانم از آن لذت ببرم!

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

به عنوان یک اجتماع ما سر کار حاضر می شویم. ما اینجا به عنوان مکانی عالی برای همه زنان هستیم تا بیایند و تصاویر پس زمینه خود را ارسال کنند تا بتوانند احساس خوبی به یکدیگر بدهند. برای شدیدترین مواقع اضطراری خود منصف ، صادق و در برابر یکدیگر آسیب پذیر باشیم. ما اینجا برای شما هستیم! این انجمن #TeamLSF بی شباهت به سایر جوامع است ، من نمی توانم منتظر بمانم تا شما در داستانهای شگفت انگیز خود شرکت کنید!

خو کتیدیدگاهتان را بنویسید