نمی توانم منتظر آیفون 2027 باشم – Geek در حال ثبت است


یک سال دیگر ، آیفون دیگری با تغییرات جزئی. این شبیه به طراحی 2017 است اما برای قسمت های تخت ، آیفون 12 که اخیراً اپل ادعا کرده است تعجب آور نیست. خوب می شود ، اما نمی درخشد. آهنرباهای 5G و عقب که MagSafe نامیده می شوند ، بخش عمده ای از دستگاه را تکمیل می کنند و خوب فروخته می شوند ، اما هیچ چیزی برای فشار دادن روی درب وجود ندارد.

آیا کار دیگری در آینده اپل می تواند با iPhone انجام دهد؟ بله: صفحه نمایش با فرکانس بالا ، دوربین های بسیار بهتر ، “مبارزه” را انجام دهید ، Side ID را بیدار کنید … همه پیشرفت ها. برای برخی سرگرم کننده است ، برای اکثر افراد خسته کننده است.

اپل در سال 2017 به فروش بی سابقه ای برای آیفون رسید و تحلیلگران مالی مدعی شدند که ظهور آیفون X در سال 2020 شاهد اوج جدیدی خواهد بود که توسط تعدادی از مصرف کنندگان که از آن زمان به روزرسانی نشده اند هدایت می شود. جالب خواهد بود که ببینیم آیا این پیش بینی در شرایط همه گیر ، که بخش بزرگی از جهان را تحت فشار اقتصادی قرار داده است ، درست است.

درآمد فروش تعطیلات iPhone در طول سالها

در طول این سال ها ، اپل به دلیل حذف فناوری های فعلی و نامیدن آنها به عنوان “آرایش” مورد انتقاد قرار گرفته است. بهترین عملکرد اپل این است که استفاده از فناوری های هوشمند را با بهبود تجربه کاربر و به اشتراک گذاری آنها بررسی کند. Touch ID نمونه خوبی از این مورد است. اسکنرهای اثر انگشت تا زمان معروف شدن اپل یک فناوری قدیمی بودند و راه حل آن به راحتی قابل استفاده و سریع بود.

تصورات غلط و نوآوری جایی است که مشکل نهفته است. در حالی که اپل فناوری پیچیده ای را که استفاده می کند ایجاد نکرده است ، اما وقتی راهی برای طراحی محصولی پیدا کرد که استفاده از آن آسان و سرگرم کننده باشد ، جدید است. iPhone اصلی این کار را با صفحه های لمسی ، iPhone 5S با اسکنرهای دستی و iPhone X اسکنرهای صفحه را انجام داد. شاید این تنها آیفون های نوآورانه باشند.

آیفون 12 جدید خریدی زمانبر برای اپل است ، زیرا آنتن های 5G در دسترس نخواهند بود تا زمانی که اپراتورها قادر به حمل مستقیم شبکه 5G نباشند. کاربران نمی توانند سرعتی را که اپل ادعا کرده مشاهده کنند. این به معنای عمر طولانی برای مشتریانی است که در چند سال گذشته تمدید کرده اند ، اما مشکل کسانی که این فصل تعطیلات را با استفاده از 5G تمدید می کنند دلیل اصلی آن است. تراشه A14 مفید بودن iPhone 12 را افزایش می دهد ، زیرا اولین تراشه اپل است که با فناوری پردازش 5 نانومتری ساخته شده است.

در 4 سال آینده ، آیفون دارای معماری فیزیکی ، صفحه نمایش 120 هرتز ، رابط چهار دوربین و صفحه کوچکی است که به نوزادان کوچکتر اجازه می دهد با صفحه نمایش روبرو شوند. روی صفحه با شناسه دائمی متصل به دکمه پاور یا زیر صفحه ، شاید شامل حذف USB-C باشد. همه این پیشرفت های “چرخشی” در نسخه های مختلف آیفون بسیار پراکنده شده اند. به موازات آن ، اپل با عملکرد ، مدل سازی و فناوری های بی نظیر دست و پنجه نرم می کند و سعی می کند بین ثبات ، هزینه تولید و تقاضای عمومی تعادل خوبی پیدا کند.

بنابراین چه فناوریهای جدیدی کار اولین نوزاد را انجام می دهند؟ سطوح انعطاف پذیر اپل منتظر است تا صفحه نمایش ها قوی ، ضعیف و بهبود یافته باشند تا بازار را آزمایش کرده و منابع مناسب را بیابند. برخی از شرکت ها ، مانند سامسونگ ، می خواهند با غرق شدن در بازار با ویژگی های مختلف ، قدرت را رهبری کنند. آزمون و خطا یک روش رایج در دنیای فناوری است ، اما اپل تنها موردی برای این نوع آزمایش نیست. برای اپل همه اینها یک داستان انتظار است و یک دور فروش خوب در پی خواهد داشت. شرکت کوپرتینو در انجام آن بازی متخصص است.

در حالی که همیشه نشانه این نیست که صفحه نمایش دیسک برای رژیم های اپل یکسان است ، اقدامات مانند گلکسی نوت 2 نشانه پیشرفت فناوری در حال صحبت است. طی چند سال گذشته ، مسائلی مانند استفاده از مواد ضعیف در سیستم عامل های خارجی مورد توجه قرار گرفته است و شاخص هایی مانند رونمایی اپل در اوایل ماه جاری نشان می دهد که این شرکت علاقه مند به کنترل انتقال بین iPhone و iPad است. در نزدیکی دهه 2030 ، محبوب ترین ابزارها برای ویژگی هایی مانند تلفن روی عینک یا هدفون با رایانه لوحی در جیب شما در دسترس خواهند بود.

پیشرفت کنونی نمایشگرها را می توان با علامت نمادینی که اپل در پایان دهه از آن عبور می کند ، یعنی بیستمین سالگرد آیفون ، تا کرد. من معتقدم که اپل در مورد امکان اتصال آیفون 20 است ، که باید در سال 2027 وارد بازار شود. به نظر می رسد که آیفون X با اولین صفحه نمایش خود 10 سال از تولد آیفون را جشن گرفت. چهره ، گوشه های گرد و صورت به رسمیت شناختن. ، اپل ممکن است یک شگفتی بزرگ برای دستگاهی باشد که 20 سال از معرفی آیفون توسط استیو جابز را جشن می گیرد.

من فقط می توانم نمایش “iPad جدید” در سال 2027 را تصور کنم ، جایی که اندازه صفحه جدید یک صفحه برش بسیار نازک با لبه هایی ایجاد می کند که دیگر قابل مشاهده نیستند. نمایشی که با تماشاگران غیر شنونده به پایان می رسد و تیم کوک با آن آیپد جدید آشنا می شود و نشان می دهد که آیفون 20 جدید در مورد چیست.

تصویری از ویدئوی Canoopsy “iPad Pro 2020 برای رویاهای من”

تا آن زمان ، بسیاری از مردم به میزبانی به روزرسانی های چت اپل ادامه خواهند داد و بسیاری دیگر می خواهند از تغییر خوشحال شوند. این شرکت با فشار بر خدمات و انتظار برای زمان مناسب برای خرید هر یک از فناوری های غیر مدرن و کت های روشن ما ، در حال رشد است. باید 7 سال دیگر منتظر بمانیم تا آیفون دوباره سرگرم کننده باشد.


آیا این مقاله را پسندیدید؟ برای دریافت پست های جدید از طریق ایمیل مشترک شوید.

دیدگاهتان را بنویسید