نکاتی برای سالم ماندن – محصولات بهداشتی قابل اعتماد


نویسنده: Paisley Hansen / Iloilo و Ray Spotts

سلامت بهتر چیزی است که همه باید برای رسیدن به آن تلاش کنند. دانستن و تمرین مهمترین مواردی که برای حفظ سلامت خود نیاز دارید نتایج مثبتی به همراه خواهد داشت. علاوه بر این ، مراقبت از مراقبت های شخصی شما می تواند از سلامت خوب شما جلوگیری کند ، انرژی لازم را برای انجام هر کاری که می خواهید نداشته باشید یا اغلب احساس ناکافی بودن کنید.

در اینجا برخی از م thingsثرترین کارهایی است که می توانید برای مراقبت از سلامت کلی خود انجام دهید.

غذای خود را در اولویت قرار دهید

یکی از مهمترین و غالباً نادیده گرفته شدن ایمنی غذا ، تغذیه است. متوسط ​​سلامت انسان در دو سال گذشته به دلیل غذاهایی که مردم مصرف می کنند به کمترین میزان خود رسیده است. کیفیت غذا به تدریج در حال کاهش است و رژیم های منظم مردم اغلب سلامت آنها را در معرض خطر زیادی قرار می دهد.

تولید بیش از حد مواد غذایی خطرناک است. کل تعادل خود را بر اساس سرعت و ارزان بودن آن انتخاب نکنید. گرسنگی خود را با غذایی که فکر می کنید چیز خوبی است که به خودتان داده اید ارضا نکنید ، بلکه تنبیه بدنی برای بدن شماست.

غذاهای سالم و غذاهای کوچک فرآوری شده و موارد ناسالم برای افزودن باید جزء اصلی رژیم غذایی شما باشد. پروتئین بدون چربی و همچنین میوه ها و سبزیجات غنی از ویتامین ها می توانند بهترین انتخاب شما باشند. آنها مواد مغذی حیاتی را برای بدن شما فراهم می کنند و شما را قادر می سازند تا وزن سالم را حفظ کنید.

می توانید یک مکمل به رژیم غذایی خود اضافه کنید تا به طور م toثر برای بهبود نحوه تولید مواد مغذی بدن و افزایش هضم غذا استفاده کنید. بررسی موفق مزایای بهره وری انرژی و مزایای قابل مشاهده برای مدیریت وزن گزارش شده است.

روز خود را با استراحت مورد نیاز شروع کنید

روزهای طولانی می تواند باعث شود افراد اغلب ساعات زیادی از نیازهای ضروری خود را از دست بدهند. استرس علاوه بر کمبود ساعات کافی در روز ، می تواند میلیون ها نفر را از خواب کافی باز دارد. چالش ها و مسائل می تواند خوابیدن را دشوارتر کند ، و ممکن است کیفیت خواب را تحت تأثیر قرار دهد یا از مزایایی که برای بازسازی بدن خود باید آماده باشید حذف شود.

هر کس نیازهای خود را برای آرامش دارد. میزان ورزش افراد ، سن و سلامت عمومی آنها ممکن است به میزان خواب مورد نیاز افراد مربوط باشد. بسیاری از مردم برای بدست آوردن سایر مزایای بقیه به چیزی بین هفت تا نه ساعت نیاز دارند.

برای شروع به کار برای داشتن بهترین خواب ، با کاری ساده به هنگام خواب شروع کنید. حتی اگر به طور خاص تمایل به خوابیدن در یک ساعت خاص را ندارید ، می دانید که شروع به تغییر در استراحت مهم است. اگر شما باید در یک ساعت مشخص صبح بیدار شوید ، باید در یک ساعت معین بخوابید.

بیدار شدن هر روز از ساعت مشخص می تواند خوابیدن همزمان را برای شما راحت تر کند. تنظیم ساعت بدن بسیار مفید است زیرا ثابت ماندن در ریتم چرخه خواب شما را بیشتر آشنا می کند.

با مراقبین خود در ارتباط باشید

برخی افراد بدون دلیل مشخص از پزشک اجتناب می کنند. داشتن یک برنامه شلوغ یا نگرانی در مورد معاینات ساده سلامت دلیل نمی شود که موفقیت خود را نادیده بگیرید.

مهم نیست که چقدر در دستور کار معمول شما قرار دارد ، قبل از هر چیز باید به پزشک خود مراجعه کنید. بسیاری از مردم باید سالی یکبار کمی بیشتر به آنجا بروند. PCP شما ممکن است چندین بازدید را برای نظارت بر مسائل مهم در خون یا تصویر شما توصیه کند. اگر PCP شما را به عنوان متخصص معرفی می کند ، باید با آن پرستار تماس بگیرید.

مسائلی که آنقدر جدی هستند که نیاز به شنیدن از متخصص دارند ، برای بحث سیستماتیک مهم هستند و شما باید هرگونه بررسی را که متخصص شما را راهنمایی می کند ، دنبال کنید.

یک شیوه زندگی سالم نیازی به تلاش و فداکاری ندارد. اگر به آن پایبند باشید ، می توانید با چک و تلاش ساده از سلامت خود مراقبت کنید. آگاهی از سلامتی و عادات روزانه به شما در حفظ سلامت خود کمک می کند.

آیا به دنبال روغن های صورت و بدن صد در صد بدون آکنه و با ظاهر طبیعی هستید؟ وارسی بطری روغن تغذیه کننده زمین و نارون کارشناسی ارشد روغن بدن تغذیه شده Earth & Elmبه با ما ثبت نام کنید به باشگاه سلامت اعتماد کنید روزنامه برای اطلاعات بیشتر در مورد پشتیبانی طبیعی از زندگی، سلامت طبیعی، مراقبت های دهان ، مراقبت های فیزیکی ، مراقبت های فیزیکی و مراقبت از پابه اگر به دنبال مراقبت های بهداشتی بیشتری هستید به آن مراجعه کنید لیست اعتماد سلامتبه

نوشته شده توسط:

پیسلی هانسن نویسنده مستقل و متخصص در زمینه سلامت ، تناسب اندام و رشد جوانان است. وقتی او نمی نویسد ، اغلب در حال خواندن یک کتاب خوب یا رفتن به باشگاه است. او از شنیدن خوانندگانی که احساس راحتی می کنند با او تماس بگیرند لذت می برد فیس بوکبه

بازبینی شده توسط:

بنیانگذار ری اسپاتز علاقه مند به همه چیز طبیعی است و یک تحقیق مادام العمر درباره طبیعت مرتبط با سلامتی و سلامتی ایجاد کرده است. ری اولین کسی بود که محصولاتی را به بازار عرضه کرد که کارآمدتر و عاری از مواد شیمیایی و افزودنیهای مضر بودند. به همین دلیل ری ایجاد شد محصول قابل اعتماد، شرکتی که برای محصولات تمیز ، مفید و سالم به آن اعتماد دارید. ری باغبان است ، از ماهیگیری ، پیاده روی و آموزش و راهنمایی افراد برای شروع مشاغل جدید لذت می برد. می توانید از کتاب او ، “چگونه بر اساس کلام خدا در تجارت موفق شوید” ، در www.salameta.comبه

عکس توسط جانی جورجیادیس در Unsplash

دیدگاهتان را بنویسید