نکته تغذیه ، ورزش و سلامت روان 05-24-21-خلاصه رژیم درمانی


رژیم متعادل

بررسی تغذیه و سلامت IFIC سالانه 2021 این نظرسنجی با بیش از 1000 آمریکایی 18 تا 80 ساله یک سالانه هیجان انگیز است. این شامل همه چیزهایی است که باید در مورد خرید مواد غذایی و رژیم های غذایی بدانید. فروش خرده فروشی همه گیر به رکورد 42 درصد رسید ، از 33 درصد در سال 2020 و 27 درصد در سال 2019. وقتی عصاره سبزیجات و سبزیجات اضافی وجود داشته باشد و شامل مواد مفیدی باشد که می توانیم از کابینت آشپزخانه خود بیرون بیاوریم ، AKA ، فرآوری نشده ای که می فروشیم. ما از ساعت 3-5 بعد از ظهر و 8 تا 11 شب بسیار حرکت می کنیم. من سه بار روی دکتر قرمز شفابخش خود کلیک می کنم و آهنگ “همه چیز را سالم کنید ، اما نه شیرین و شور” بخواند. مطالب بیشتری در مورد محیط زیست ، ناامنی غذایی ، افرادی که مقدار زیادی گیاه و پروبیوتیک می خورند ، وجود دارد. این یک گزارش 78 صفحه ای پر از داده ها و نمودارهایی در مورد همه چیز غذا و سلامتی است ، فقط آنچه را که من دوست دارم بخوانم.

ورزش

Gatorade Gatorlyte را برای آب رسانی سریع معرفی می کند

به کلمه بازی خوش آمدید! مانند Pedialyte ، نوشیدنی های کودکان با 5 کلید برقی که برای تحریک گردش خون سریع و حمایت از ماهیچه ها استفاده می شود ، اغلب در دنیای بزرگسالان توسط آتش نشانان ، سربازان در آخر هفته ها و در هزینه بیش از حد حصار استفاده می شود. Gatorlyte در مقایسه با افراد مشهور و قهرمانان هفته 5 الکترولیت کلیدی را تقلید می کند ، اما مطمئناً مزایای بزرگسالان را افزایش می دهد که دیگر نیازی به خرید دوش بچه ندارند.

شش تمرین برای بهبود وضعیت شما قدرت هسته ای در هر سنی مهم است. اگر به تازگی شروع به نرم کردن شانه برقی ، صندلی بلند یا فلاب کرده اید ، این تمرین برای شما مناسب است.

سلامت روان

این توسط روانپزشک دکتر تهیه شده است. این نکات مفید را برای مقابله با استرس ، اضطراب و نگرانی در تعطیلات آخر هفته به روز وارما بیابید. “4 متر سلامت روان” او. می تواند کمک کند اما در صورت نیاز از متخصصان کمک بخواهید.

اوما را بیابید

من یک تاجر نیستم اما اوتلی به بازار عمومی رفت. این جایگزین مبتنی بر لبنیات بر اساس ایده تولید یک نوشیدنی به طور مستقیم از یولاف به جای تغذیه جو دوسر به گاوها و اجازه دادن به گاوهای فرآوری شده شیری است. حاوی 2 گرم فیبر جایزه است و از افزودن کلسیم و ویتامین D مانند دیگر شیرها سود می برد. متأسفانه فقط 2 گرم پروتئین دارد اما حاوی بلغور جو دوسر است که بسیار به بتا گلوکان علاقه دارد. آیا در بادام ، سویا ، نارگیل و برنج شیر گزینه ای مقرون به صرفه تر و مقرون به صرفه تر است؟ من امروز صبح چند سهم خریدم ، ذخیره کردم.

Mix ترکیب هفتگی شما: تغذیه ، ورزش و ایده هایی برای سلامتی

بخش: بهترین خوانش شما در هفته

برچسب ها: کمک تغذیه ، سابقه تناسب اندام ، IFIC سالانه 2021 تحقیقات غذا و سلامت ، اخبار سلامت روان ، اخبار تغذیه

دیدگاهتان را بنویسید