هفته اولیه // هفته 36 // اوت 2021 – کتاب آشپزخانه مادر


انگیزه ای برای لذت بردن از باقیمانده تابستان قبل از رفتن من وجود داشت. لیست چیزهای این هفته منعکس کننده است. گوجه فرنگی ، نخود فرنگی ، کدو سبز و ذرت را در طول هفته دریافت می کنید ، با چند نوع توت که در اکثر روزهای هفته بی فایده است. امیدوارم این به هفته شما کمک کند!

آهن را در ذرت و میگو و گوجه فرنگی و آروگولا پرتاب کنید

این قلع عالی را می توانید در کمتر از 20 دقیقه از بین ببرید. با پاپریکا مخلوط می شود ، اما با زیره ، سماق یا چیپسوتل نیز خوشمزه است. در ظرف های کم عمق با لیمو بیشتر در کنارش سرو کنید تا روی آن فشار بیاورد. ظرف در طرف تمیز است ، یک ظرف نان ، سیب زمینی یا یک دانه کامل می تواند افزودنی خوبی باشد.

موآدوبو

این یک دستور العمل ساده است که از اصول اولیه انبار استفاده می کند و برای آشپز کار زیادی نیاز دارد. می توانید آن را در هر کجا که می خواهید مصرف کنید: هر نوع غلات ، سالاد یا سبزیجات – تازه ، یخی ، کنسرو شده یا هر چیز دیگری (در اینجا با بوک چوی و برنج پلو سرو می شود). سس اضافه شده به ته قوطی می تواند برای طعم دادن به طرفینی که انتخاب می کنید استفاده شود.

تارت کدو سبز گوجه فرنگی با کفگیر و مادر تارت

تارت های داغ یک روش مورد علاقه برای تهیه انواع نان های ناز و واقعا رسیده هستند. این یک چاپگر به سبک can-do است ، به این معنی که ساخت آن بسیار راحت تر از بسیاری دیگر است. این دستور غذا به نان گندم کامل و روغن زیتون نیاز دارد ، به این معنی که برای یک وعده آخر هفته یا چاشنی آخر هفته مناسب است.

گوشت خوک را روی بشقاب سفید با رب سالسا هم بزنید

گوشت خوک و سبزیجات سخت ، برای پخت و پز. من واقعاً از شیرینی پوست و گوشت خوک در این دستور غذا خوشم می آید. آنها را با ذرت پخته یا نان ذرت خانگی و یک سالاد ساده سرو کنید. خوب!

سالاد بار نیکویز

این سالاد بار تابستانی ظاهر کلاسیک Nicoise را نشان می دهد. با اضافه کردن سایر سبزیجات مورد نظر خود یا استفاده از ماهی تن یا ماهی آزاد تازه ، به جای قوطی های کنسرو شده ، می توانید استانداردهای تعیین شده را ریف کنید. این یک غذای عالی برای یک شب گرم است وقتی که تمایل ندارید زمان زیادی را در فر بگذرانید.

نان تست هلو ma ricotta

من نمی توانم این را تحمل کنم من هلو ، شلیل ، توت فرنگی و حتی گیلاس را آزمایش کردم. همه سرگرم کننده است. برای صبحانه یا ناهار میل کنید یا آنها را به یک سوم تقسیم کنید و به عنوان میان وعده سرو کنید.

بسته بندی شده تخم مرغ و میوه های یخ زده - راهنمای آشپزخانه مادر

آخر هفته یا یک شب کمی وقت بگذارید تا یک دسته از این تخم مرغ های بسته بندی شده را برای صبحانه هفته درست کنید. آنها آن را برای یک یا دو روز در یخچال نگه می دارند و می توانند قبل از سرو دوباره پر شوند ، یا می توانید آن را محکم بپیچید و یک روز دیگر در یخچال نگهداری کنید.دیدگاهتان را بنویسید