هماهنگی عملکرد رقابتی (OAC) آگاهی از کاهش وزن و فعالیت بدنی را در دوران مراقبت در دوران کودکی برای کودکان افزایش می دهد.


تمپا ، فلوریدا – ماه سپتامبر ماه آگاهی کودکان است و ائتلاف عملیات (OAC) این ماه در تلاش است تا اهمیت چاقی و قلدری را که بر کودکان مبتلا به چاقی تأثیر می گذارد ، اضافه وزن یا چاقی درک کند.

مطالعات نشان می دهد 30 درصد دختران دارای اضافه وزن و 24 درصد از پسران دارای اضافه وزن هستند که توسط همسالان در مدرسه گزارش شده است. “اضافه وزن کودکان و جوانان مهمترین چیز برای نسل جوان ما است. ما می دانیم که اثرات قلدری تا بزرگسالی بر روی کودکان باقی می ماند. کودک مبتلا به سل شدید ممکن است با توجه نکردن به آنها یا سرزنش شدن در مورد آن دچار مشکل شود. زمان آن رسیده است که این تاثیر منفی را بشناسیم و برای جلوگیری از اضافه بار تلاش کنیم. “

در ماه سپتامبر ، OAC روی جمع آوری کمک های مالی تمرکز می کند تا از بار قلدری و زورگویی در دوران کودکی از طریق آموزش ، ارتقا ، درک و حمایت جلوگیری کند. شما می توانید با اهدای کمک مالی به OAC امروز در ObesityAction.org/Donate ، حمایت خود را از این هدف بزرگ نشان دهید. کمکهای مالی باعث می شود جهان برای کودکان دارای اضافه وزن یا چاقی بهتر شود.

سازمان اقدام اجتماعی (OAC) ، بیش از 75000 عضو فعال در سازمان غیرانتفاعی ملی ، به بهبود زندگی افراد مبتلا به چاقی از طریق آموزش ، ارتقا و حمایت اختصاص داده است.

###

دیدگاهتان را بنویسید