همه چیزهایی که سلامتی شما باید برای آب و هوای سرد آماده کنید – محصولات بهداشتی قابل اعتماد


نویسنده: Paisley Hansen / Iloilo و Ray Spotts

هوای سرد می تواند بر بدن انسان تأثیر بگذارد ، به این معنی که با اولین سرماخوردگی قبل از سال ، می خواهید مطمئن شوید که برای آن آماده شده اید. مراقبت از سلامت خود در طول زمستان را می توان در انتخاب م effectiveثر برای حمایت از سیستم ایمنی خود مشاهده کرد. برای انجام این کار ، می توانید روی محصولات و اقلامی سرمایه گذاری کنید که بتوانند از نظر جسمی و روحی شما را پشتیبانی کنند.

روغن ضروری

به گفته بسیاری از کاربران ، روغن های اساسی می توانند به بهبود ذهن و بدن شما کمک کنند. برخی افراد آنقدر با انگیزه هستند که ممکن است از کل شرکت های سازنده خود مانند D Gary Young استفاده نکنند.

در آماده سازی فیزیکی برای زمستان ، به استفاده از روغن لیمو نگاه کنید که دارای خواص ضد التهابی و همچنین ضد باکتریایی است. این بدان معناست که شما می توانید یک برنامه منظم از مواد شیمیایی تمیز کننده برای استفاده در خانه خود تهیه کنید تا خطر ابتلا به بیماری را در زمستان همزمان با فصل بیماری کاهش دهید. می توانید روغن لیمو و دارچین را هم با روغن های ضد باکتری و هم شیمیایی مخلوط کنید.

برای حمایت مستقیم از حرکات ضعیف مختلف بدن ، روغن اکالیپتوس یا روغن درخت چای را امتحان کنید. هر دو روغن به حفظ معده سالم کمک می کنند زیرا دارای خلط آور و ضد احتقان واجد شرایط هستند. اگر به دنبال افزودن گیاهان دارویی خود هستید که از سلامت شما حمایت می کنند ، روغن نارگیل نیز یک محرک قوی است و بوی شگفت انگیزی نیز دارد.

ورزش می تواند اثربخشی سیستم ایمنی بدن شما را کاهش دهد ، اطمینان حاصل کنید که نگرانی های خود را پایین نگه دارید و از سلامت خود حمایت کنید. روغن های اسطوخودوس و یلانگ یلانگ در کمک به غلبه بر و پرورش نگرانی بدون نگرانی عالی هستند. نعناع همچنین می تواند به ذهن آسیب برساند و به قوی و متمرکز ماندن کمک کند.

چای های داغ

شناخته شده است که چای داغ هم به پیشگیری از بیماری کمک می کند و هم زمانی که سیستم ایمنی بدن ضعیف است با عفونت ها مبارزه می کند. چای سبز به دلیل دارا بودن کاتچین بالا منبع آنتی اکسیدان عالی است. این دارو می تواند با آسیب اکسیداتیو که می تواند بدن را مستعد بیماری کند مقابله کند.

درخت چای سرشار از داروهای ضد التهابی است و همچنین با از بین بردن زخم های سرماخوردگی در ارتباط است. همچنین خنک است و بوی کمی دارد.

چای Elderberry یک چای گیاهی است که حاوی آنتی اکسیدان ها ، ویتامین C و فلز سفید است. اینها همه ابزارهای مفیدی هستند که می توانند به پیشگیری سیستمیک و مقاومت در برابر عفونت های احتمالی کمک کنند. Elderberry اغلب با اکیناسه ترکیب می شود که نشان می دهد خطر ابتلا به سرماخوردگی را تا 58 درصد کاهش می دهد. همچنین می تواند مدت زمان سرماخوردگی شما را کاهش دهد ، مانند گل ختمی.

رژیم متعادل

اولویت بندی غذاهای سالم و متعادل یکی از بهترین راه ها برای آماده شدن برای هوای سرد است. یک رژیم متعادل می تواند سیستم ایمنی بدن شما را تقویت کند ، سطح استرس شما را پایین نگه دارد و از سلامت معده حمایت کند. تمرکز رژیم غذایی سالم انتخاب غلات کامل ، میوه ها و سبزیجات خام و غلات کامل است.

اطمینان از اینکه بین 2000 تا 2600 کالری در روز می خورید ، بسته به بدن شما ، به بدن شما انرژی کافی برای عملکرد صحیح و مقابله با بیماریهای احتمالی را می دهد.

شما همچنین باید بدن خود را به درستی تمیز کنید زیرا این امر باعث حفظ ارتفاع بدن شما می شود. به طور متوسط ​​، مردان باید 13 لیوان آب در روز و زنان 9 لیوان آب در روز بنوشند. اما به یاد داشته باشید که اگر ورزش می کنید ، این تعداد افزایش می یابد.

لباسهای گرم

لباس گرم می تواند بدن شما را در برابر شرایط بد آب و هوایی در شرایط سردی محافظت کند. همانطور که می توانید با انتخاب درست آنچه می خورید از سلامت بدن خود حمایت کنید ، لباس گرم به شما کمک می کند تا خود را در برابر هوای سرد که ممکن است باعث شود بدن شما به خوبی معمول عمل نکند ، محافظت کنید.

صرف پول در یک ژاکت ، ژاکت عایق بندی شده می تواند با عدم زیاده روی در حرکت سیستم ایمنی داخلی شما را پشتیبانی کند.

در حالی که نمی توانید از هوای سرد اجتناب کنید ، اما می توانید بهترین راه را برای حفظ سلامت خود انتخاب کنید.

با ما ثبت نام کنید باشگاه اعتماد برای سلامتی روزنامه برای اطلاعات بیشتر در مورد پشتیبانی طبیعی از زندگی، سلامت طبیعی، مراقبت های دهان ، مراقبت های فیزیکی ، مراقبت های فیزیکی و مراقبت از پابه اگر به دنبال مراقبت های بهداشتی بیشتری هستید به آن مراجعه کنید فهرست منابع بهداشتی مورد اعتمادبه

نوشته شده توسط:

پیسلی هانسن نویسنده مستقل و متخصص در زمینه سلامت ، تناسب اندام و رشد جوانان است. وقتی او نمی نویسد ، اغلب در حال خواندن یک کتاب خوب یا رفتن به باشگاه است. او دوست دارد از خوانندگانی که احساس راحتی می کنند با او تماس بگیرند ، بشنود فیس بوکبه

بازبینی شده توسط:

بنیانگذار ری اسپاتز علاقه مند به همه چیز طبیعی است و یک تحقیق مادام العمر درباره طبیعت مرتبط با سلامتی و سلامتی ایجاد کرده است. ری اولین کسی بود که محصولاتی را به بازار آورد که کارآمدتر و عاری از مواد شیمیایی و افزودنیهای مضر بود. به همین دلیل ری ایجاد شد محصول قابل اعتماد، شرکتی که برای محصولات تمیز ، مفید و سالم به آن اعتماد دارید. ری باغبان است ، از ماهیگیری ، پیاده روی و آموزش و راهنمایی افراد برای شروع مشاغل جدید لذت می برد. شما می توانید از کتاب او ، “چگونه بر اساس کلام خدا در تجارت موفق شوید” ، در www.salameta.comبه

عکس توسط یوناس واندرمیرن در Unsplash

دیدگاهتان را بنویسید