هواپیمای مافوق صوت Venus Aerospace مجهز به طراحی عجیب + عکس


شروع فضاپیمای ونوس در رویداد UP.Summit با مفهوم Stargazer به عنوان یک هواپیما ماوراء صوت افشای. در چند سال اخیر توجه زیادی به هایپرسونیک داشته ایم و شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرده اند.

Stargazer اولین هواپیمای مسافربری مافوق صوت مستقر در هیوستون، تگزاس با طراحی کاملاً برجسته است. بر اساس گزارش های موجود، این خودرو ممکن است در حال نزدیک شدن باشد چه زمانی چرخش در سراسر جهان. این هواپیما همچنین می‌تواند از یک فرودگاه معمولی با سرعت بسیار بالا و در حالت مافوق صوت به سمت لبه بیرونی سیاره حرکت کند (تقریباً 50 هزار متر سطح زمین) پرواز می کند.

ماوراء صوت

هواپیمای مافوق صوت خاص ونوس هوافضا

هواپیمای مافوق صوت این شرکت 30.5 متر عرض و 46 متر طول و حدود 70000 کیلوگرم وزن دارد. حتی حداکثر 12 ero می توانند با آن زندگی کنند.

پرتاب ونوس ایرواسپیس دو سال پیش به فضا پرتاب شد و اولین مقصد آن برای موشک مافوق صوت این بود که مسافران را در کوتاه ترین زمان ممکن از فاصله نزدیک به پایان سفر برساند. 11 هزار کیلومتر روی ساعت. این استارت آپ همچنین می خواهد دوستدار محیط زیست باشد. سرمایه گذاران تاکنون 33 میلیون دلار آنها روی این طرح استراتژیک سرمایه گذاری کرده اند.

بنابراین، توسعه این فناوری هنوز در مراحل اولیه است و برخی جزئیات مشخص نیست. به عنوان مثال، هنوز مشخص نیست که این استارت از چه چیزی به عنوان سوخت Stargazer استفاده می کند. هنوز به سوالات و نگرانی های مربوط به آلودگی صوتی پاسخی داده نشده است.

با این حال، یکی از بنیان‌گذاران این استارت‌آپ مدت‌ها پیش گفته بود که ما نمی‌توانیم آنچه را که Stargazer با سرعت 51 کیلومتر در ساعت با سرعت 9 ماخ (11000 کیلومتر در ساعت) در حال حرکت است بشنویم.

رویداد UP.Summi که منعکس کننده این ایده است، اولین رویداد از نوع خود بود که در سال 2017 برگزار شد و بسیاری از رهبران صنعت، بنیانگذاران و سرمایه گذاران در آن حضور داشتند.