وقتی دوستت دارم: کتاب کودک درباره عشق خوب است


عاشق خرید.
این یک کلیشه متفاوت است اما آیا ما آن را بخشی از خانواده خود در زندگی روزمره می کنیم؟

عشق بی قید و شرط: با شفقت و درک پاسخ دهید ، همیشه لطف کنید.

عاشق قیمت باشید

سال 2020 همه ما را به عینک کشانده تا نگاهی دقیق تر به زندگی در خانه داشته باشیم. (احتمالاً تنها چیز خوبی که در سال 2020 برای ما به ارمغان آورد!) چیزی که من متوجه شدم این بود که بله ، می تواند بازخورد منفی به سن من و همچنین ازدواج من بدهد اگر صادقانه بگویم (اما این یک موضوع کاملاً دیگر است).

و من به این نکته اشاره کردم که مطمئن شوم فرزندانم بدون هیچ تردیدی می دانند که من آنها را دوست دارم ، صرف نظر از رفتار آنها

بله ، بچه ها می دانند که من آنها را دوست دارم. آنها می توانند شاهد باشند که من به آنها می گویم بی شمار زمان در طول روز

اما کلماتی که بارها و بارها گفته می شود انرژی و معنا را هدر می دهد.

وقتی دوستت دارم: کتاب کودک درباره عشق خوب است

(پیوند برای خرید در آمازون اینجا!)

یادم می آید یک شب پسرم را برای خواب گذاشتم (آن زمان 3 ساله بود). هنگامی که از او پرسیدم: “مامان وقتی خوشحال هستی دوستت دارد؟ آیا وقتی دیوانه هستی مامان دوستت دارد؟ “بله ، بلافاصله ، پاسخ های او” بله “بود.

با این حال ، من از او پرسیدم که آیا مادر با وجود شیطنت او را دوست دارد؟ گیجی روی صورتش باعث شد قلبم فرو رود. او باید صادقانه به این فکر کند که آیا من او را دوست دارم زیرا او انتخاب های ضعیفی انجام می دهد! بسیار وحشتناک او نیز به این واقعیت فکر کرد. و ، این مورد تمرکز هر جلسه قبل از خواب قرار گرفت: به او بیاموزم که هر کاری می کند ، من او را به همان اندازه دوست داشتم.

قابل درک است ، چگونه می توان باور کرد که مغزهای کوچک دوست دارند وقتی مامان با آنها خوشحال است. خوب ، من احساس می کنم که بزرگسال هستم ، ما همین کار را با روابطمان انجام می دهیم. ما اغلب زمانی که روابطمان خوب است احساس خوبی داریم. در عوض ، به نحوه تنبیه این کودکان فکر کنید ، به آنها بگویید کارهای عجیب انجام دهند ، سرزنش کنند و غیره. آنها ناراحتی ما را می بینند ، می شنوند و احساس می کنند و این ممکن است به این معنا باشد: خوشحال = دوست داشتنی ، ناراضی = دوست نداشتنی.

به همین دلیل است که من این کتاب را نوشتم: به همه بچه ها بفهمانم که آنها بدون توجه به شرایط واقعا دوست دارند.

صرف نظر از آنچه آنها انجام می دهند ، داستانهای آنها ، نحوه رفتار آنها می تواند این واقعیت را تغییر دهد که والدین آنها به خاطر تسلیم نشدن آنها را دوست دارند.

وقتی دوستت دارم: کتاب کودک درباره عشق خوب است
اگر این داستان را برای فرزند خود بخوانید و وقتی واقعاً دوستش دارید ، در مورد آن صحبت کنید ، بسیار دوست دارم! این فرصت کاملی را برای بحث درباره معنای عشق بی قید و شرط فراهم می کند. زیرا همه کودکان باید گوش دهند و باور کنند که آنها به اندازه خودشان عزیز هستند.

لیست برای فروش در آمازون در اینجا!

لطفاً ، اگر می توانید نقد و بررسی کتابی را در آمازون ارائه دهید ، بسیار خوشحال می شوم ، زیرا پیدا کردن این کتاب را برای سایر والدین آسان می کند و به فرزندان خود اطلاع می دهند که چقدر اهمیت دارد. خیلی ممنونم!

وقتی دوستت دارم: کتاب کودک درباره عشق بی اساس

ما را دنبال کنید

این مقاله را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید