ویدئوی “شگفت انگیزی” را مشاهده کنید که به محکومیت بیل گروس به زندان کمک کرد


یک کلیپ ویدئویی 11 ثانیه ای جدید نشان می دهد که بیل گروس و همسرش “Bond King” را در حال شنا در هنگام شنا در استخر خصوصی خود مورد قضاوت قرار می دهند – قاضی کالیفرنیایی او را سرگرم نکرد.

در نوارهای ضبط شده توسط The Post ، امی گروس خود را در حال دویدن در آب ضبط می کند در حالی که موسیقی پشت سر او می پیچد و در بالای ریه های خود می خواند: “ما بیرون هستیم. بله ، ما هنوز هستیم. بله ، ما هنوز هستیم. آره ، آره ، آره ما خارج شدیم. بله ، ما هنوز هستیم. ”

بیل گروس سرگرم شده بود ، روی دستگاه آب فوم می دوید ، سرش را بالا می انداخت و انگشتانش را به ضرب آهنگ حرکت می داد.

طبق اسناد دادگاه ، امی گروس این ویدئو را در شامگاه 7 ژوئیه ضبط کرد ، هنگامی که نام هم اتاقی خود ، کارآفرین فناوری مارک توفیق ، از لاگونا بیچ ، کالیفرنیا را نامگذاری کردند. موسیقی در خارج از خانه خود بدون هیچ کس در حوضچه پشت.

امی گروس با همسرش در اقیانوس عکس می گیرد ، "باند کینگ" بیل بد  در ویدئو ، امی گروس با صدای بلند می خواند و بیل گراس انگشتانش را به ضرب آهنگ تکان می دهد - رفتاری که قاضی حکم کرد "تعجب" دستور ممنوعیت را نقض می کند
در کلیپ ویدئویی ، امی گروس با صدای بلند می خواند و بیل گراس انگشتان خود را به ضرب آهنگ تکان می دهد.
کلر / اندرل LLP

قاضی دادگاه منطقه اورنج ، کیمبرلی نیل ، روز جمعه این ویدیوی 11 ثانیه ای را “تکان دهنده” خواند.

«خانم گروس گفت که این فیلم را برای محافظت از خود گرفته است. دادگاه یک توضیح اولیه است. ”Knill روز جمعه گفت.

او می گوید: “علی رغم رفتار ایمی گروس ، رفتار ویلیام گروس ساده تر است ، اما همه آن تهاجمی و تحقیرآمیز است” و می افزاید که او از پشت با انگشتانش در حال چرخش به سمت آسمان دیده می شود. “

هفته گذشته قاضی نایل قاضی نایل را به دلیل نقض حکم دادگاه به دلیل پخش موسیقی بلند به پنج روز زندان محکوم کرد.

قاضی به دلیل ابتلا به این بیماری ، حکم را تا یک سال تعلیق کرد.

وکلای Towfiqs نوارهای ویدئویی را در فرم درخواست دریافت کردند که پس از تصمیم قاضی منتشر شد.

پاتریشیا گلسر ، دادستان کل ، گفت که Twofiq ها برای “شرم و شرمندگی ناخالصان در همه جا” دستور منع تعقیب را “می کشند”.

بیل و امی گراس
بیل و امی گراس در دادگاه قاضی آنها را به دلیل نقض دستور منع تعقیب به پنج روز زندان محکوم کرد.
بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

وی به این پست گفت: “این نوار ویدئویی ، که چندین بار توسط وکلای Towfiqs در جلسات دادگاه پخش شد ، شامل 11 ثانیه از حداقل ساعتی بود که گروس ها از پشت در پشت آنها لذت بردند.”

کنده کاری روی زمین بیل گراس
اولین نزاع بین همسایگان با کنده کاری شیشه در املاک گروس آغاز می شود. جنجال به شدت بالا گرفته است و یکی از این زوج ها ادعای قرار منع تعقیب کرده است.
دادگاه عالی

گلسر می گوید: “اما توفیق ها با پلیس گروس تماس گرفتند و به مدت شش روز در یک جلسه جلسه یک ساعته برای سرگرمی پشت به دادگاه منتقل شدند.”

علاوه بر ضبط ویدئویی توفیق ، وی همچنین فیلم ویدیویی خود را از iPhone خود ، دوربین امنیتی و فیلم دوربین بدن را از پلیس که در پاسخ به شکایت سر و صدا وی تماس گرفته بودند ، منتشر کرد.

به گفته فوربز ، پاور – به ارزش 1.5 میلیارد دلار – به خاطر بازدیدهای رنگارنگ خود مشهور است.

او از پیمکو ، شرکت تولیدی که در سال 1971 تأسیس کرد ، به دلیل اخراجش در سال 2014 شکایت کرد و مدعی شد مدیران جوانی که از او به دلیل افزایش گروه های پاداش خود انتقاد کرده اند “بی اعتنا” هستند.

و سال گذشته ، همانطور که پست در همان زمان گزارش داد ، گروس سعی کرد تلاش های پسر بیگانه خود را برای خرید جوایز موسیقی “جنی معکوس” که دریافت کرده بود متوقف کند. پس از انتشار این خبر ، تمبرها متوقف شد و 1.9 میلیون دلار فروخته شد.

مارک توفیق و همسرش کارول ناکاهارا
مارک توفیق و همسرش کارول ناکاهارا دستان خود را در زمین محکم نگه داشته اند. بیل و امی گراس بعداً دیده می شوند
ثبت نام شهرستان اورنج از طریق گتی ایماژ

دیدگاهتان را بنویسید