پارک ملی Bannerghatta – جنگل سافاری در بنگلور


پارک ملی Bannerghatta مقصد مورد علاقه برای یک روز تفریح ​​برای همه فن آوری های حرفه ای و حرفه ای های پرواز در شهر Bangalore است. یک سفر یک روزه به این پارک می تواند به یک جنگل در مرکز شهر بنگلور نگاه کند. پارک ملی Bannerghatta گنجینه ای از شگفتی های زندگی با آرامش جنگل در 40 کیلومتری شهر بنگلور است.

نکات جالب در مورد پارک ملی Bannerghatta

این پارک دارای بیش از 78 گونه جانوری افسانه ای برای بیش از 1300 حیوان وحشی است که در پارک نگهداری می شوند. میدان عمومی وسیع به غیر از انجام وظیفه خود در مراقبت از محیط زیست ، آموزش و سرگرمی زیادی را به بازدیدکنندگان ارائه می دهد. هدف اصلی آن حمایت از حفاظت از گونه های جانوری در خطر انقراض است که شانس زنده ماندن در طبیعت را ندارند.

Bannerghatta یک پارک بیولوژیکی 65000 هکتاری است که در جنگل Anekal در منطقه بنگلور واقع شده است. این شهر در سال 1972 به عنوان یک پارک تفریحی برای دوستداران طبیعت شروع شد. این شهر پس از آن که پس از به خطر افتادن حیات وحش و گونه های حیات وحش محبوبیت پیدا کرد ، به یک تلاش حفاظتی و بازسازی تبدیل شد. این مکان به زودی در سال 1974 به عنوان پارک ملی اعلام شد. این چشم انداز شامل تپه ها ، مناطق مرتفع ، جنگل های سرسبز و دره ها است. رودخانه سوارناموخی که به پارک می ریزد ، آن را زمینه ای مناسب برای رشد گیاهان و دام ها می کند.

فعالیت های زیبا برای لذت بردن در پارک ملی Bannerghatta

تمرینات شاتایو یوگا به مشتریان خود توصیه کنید از سرگرمی و اطلاعاتی که هنگام بازدید از پارک ملی Bannerghatta دنبال می کنند لذت ببرند.

1. باغ وحش کوچک Bannerghatta

آنچه که بعنوان تفرجگاهی در حیاط پشتی بنگلور آغاز شد ، اکنون محل زندگی بسیاری از گونه های بومی پستانداران ، حیوانات و پرندگان شده است. این سرزمین محل زندگی بیش از 1900 حیوان از بیش از 94 گونه است. حیوانات معمولی شامل پلنگ ها ، خرس سیاه هیمالیا ، تمساح ، شاه کبرا ، گوزن خوک و دیگران است. این پارک همه روزه از ساعت 9:30 صبح تا 5 بعد از ظهر به جز تعطیلات ملی و روزهای خاص باز است. هزینه ورودی برای بزرگسالان 80 روپیه و برای کودکان 40 روپیه است

2. پارک پروانه ای بنر گاتتا

پارک پروانه Bannerghatta گنجینه ای پنهان در داخل پارک ملی است که در مساحتی به مساحت 1050 فوت مربع پراکنده شده است. حدود 48 نوع نوزاد را در خود جای می دهد. در طول ملاقات ، چشم های خود را باز و کنجکاو نگه دارید. هزینه ورودی برای بزرگسالان 80 روز و برای کودکان 40 روز پرداخت می شود

3. سافاری جنگل Bannerghatta

سافاری جنگل Bannerghatta هنگام بازدید از پارک ملی ضروری است. به بازدیدکنندگان این فرصت را می دهد تا از حیات وحش در مکان های آشنا خود دیدن کنند. مدیریت پارک قبلاً بیانیه مفصلی داده است تا حیوانات وحشی مختلف را در حصارها نگه دارد تا با یکدیگر برخورد نکنند. ورودی اردوگاه سافاری برای بزرگسالان 260 روپیه و برای کودکان 130 روپیه است.

 • مجموعه شیر – سافاری از طریق شیر حیاط ، بازدیدکنندگان را از مناظر زیبای ماتوبوند ، با چشم اندازهای خیره کننده از صخره ها و دره های عمیق و جنگل های سرسبز سرچشمه می گیرد.
 • مجموعه ببر – در این خانه ببرهای شجاع بنگال به همراه ببرهای سفید که در اینجا پرورش داده شده اند نگهداری می شود.
 • مواد لازم گیاهخوار – بزرگترین اتاق برای تشخیص گوزن های سمی مانند گائور ، سمبار ، چیتال ، گوزن های پارس ، بلک باک و نیلگای. این قسمت از جنگل با پنج آب و غذاهای خوراکی مانند ساخارام ، سیمبوپوگان و هتروپوگان که برای تغذیه علفهای هرز مناسب هستند ، به خوبی نگهداری می شود.
 • ما را بپوشان – حیاط با درختان میوه کاشته شده است تا زیستگاهی طبیعی برای خرس ها باشد.

4. تورهای طبیعت Bannerghatta

چشم انداز پارک دارای موقعیت جغرافیایی جالبی است که بازدیدکنندگان می توانند از جمله آنها را کشف کنند.

 • سنگها و باغهای ماقبل تاریخ – این پارک دارای سازه های مرمری و صخره ای جالبی است که می توان در اوقات فراغت آنها را کاوش کرد. سه نمونه از حیوانات باستانی به اندازه زندگی – Styracosaurus ، Dimetrodon و Dinosaurus در اینجا ساخته شده است. بنیاد سنگی باستانی جمعیت زیادی را جمع آوری کرده است که برای تماشا و لذت بردن از زیبایی چشم انداز گرمسیری گرمسیری به اینجا آمده اند.
 • برج مراقبت Swarnamukhi –این برج برای بازدیدکنندگان از نمای کلی این پارک ساخته شده است
 • ماآ بربر –سنگی یکپارچه به شکل سنگی که آرایشگران از آن برای تیز کردن چاقوهای خود در روزهای اولیه استفاده می کردند.

5. آموزش متقاطع در پارک ملی Bannerghatta

دانشمندان و مربیان عمومی روشهای آموزشی اثبات شده و ابتکاری را ارائه کرده اند که به دانش آموزان واجد شرایط کمک می کند تا با چالش های زندگی در محل کار و در کل جامعه روبرو شوند. برخی از روش هایی که محبوبیت پیدا کرده اند عبارتند از: یادگیری از طریق استدلال ، تفکر محاسباتی ، یادگیری متقاطع ، یادگیری موضوعی و یادگیری با انجام علم در آزمایشگاه ها.

یادگیری متقاطع شامل یادگیری در مورد مناطق ناآشنا مانند موزه های علمی ، باغ وحش ، سیارات و ساختمانهای علمی است. این اعتقاد وجود دارد که یک محیط حرفه ای به افزایش علاقه به موضوع کمک می کند و به ایجاد حقایق و فرصت های یادگیری کمک می کند. پارک بیولوژیکی Bannerghatta محیط مناسبی را برای آموزش متقاطع برای کودکان فراهم می کند.

یادگیری متقاطع هنگامی به کودکان کمک می کند که کنجکاوی ، اقناع ، اشتیاق و تخیل را تقویت کنند. پارک ملی Bannerghatta مکانی مناسب برای کمک به کودکان برای بازیابی دوباره اکتشاف است. توصیه می شود لیست های محلی را بررسی کرده تا از زمان به روز پارکینگ ، ساعات شروع ، هزینه پذیرش و سایر امکانات رفاهی که مشتریان هنگام بازدید از پارک می توانند دریافت کنند مطلع شوید.

در مورد یک سفر روزانه Mysore در پیوند بیشتر بدانید دوم

نکاتی که باید در پارک ملی Bannerghatta در نظر داشته باشید

پارک منطقه ای آرام است و انتظار می رود بازدیدکنندگان چند دستورالعمل را دنبال کنند.

 • لباسی بپوشید که با طبیعت ترکیب شود. از پوشیدن لباسهای روشن / رنگ روشن خودداری کنید
 • کفش خوب بپوشید ؛ کوله پشتی ، بطری آب ، کلاه ایمنی ، سمعک به همراه داشته باشید زیرا پارک منطقه ای آرام است.
 • بازدیدکنندگان ممکن است مجبور شوند در حالی که در پارک هستند حدود 2 تا 3 کیلومتر پیاده روی کنند.
 • غذا را به خانه های اسباب بازی که تخم مرغ دارند بیاورید.
 • هرگونه آب و مواد مغذی مورد نیاز باید با دقت در ظروف چند منظوره در کیسه محافظ ذخیره شود تا از گرفتار شدن توسط میمون های طعمه جلوگیری شود.

اطلاعات بیشتر در مورد Shathayu Ayurveda Yoga Retreat

شاتایو آیورودا این سهم خود را در جهت افزایش آگاهی از نیاز به حفظ جنگل ها و نجات محیط زیست از آثار زیانبار جهان انجام می دهد. شاتایو آیورودا امتحانات و مسابقات در مدارس و دانشکده ها برای آگاهی از حفاظت از طبیعت و اهمیت حفاظت از تنوع زیستی برگزار شد.

ما اولین مرکز بهداشتی آیورودا هستیم که دور از شلوغی و شلوغی کلانشهر بنگلور واقع شده است. این فرودگاه در Devanahalli در فاصله 10 کیلومتری فرودگاه بین المللی Bang Bang واقع شده است. ما خدمات با کیفیتی را برای مراقبت از روانی ، جسمی ، روحی ، اجتماعی و شیوه زندگی مشتریان ساکن در مرکز ارائه می دهیم. برنامه سلامت ما با بیش از 120 سال رفتارهای مدل سازی طراحی شده است که در پنج نسل منتقل شده است.

محوطه عقب نشینی آیورودا از سه طرف با پرده ها و آب نما دائمی در طرف دیگر شهر احاطه شده است و فضایی عالی برای تجدید قوا ، تجدید قوا و تجدید قوا ارائه می دهد. ما برنامه های با کیفیت خود را بر اساس نیازهای خاص مشتری تنظیم می کنیم. شاتایو متخصص در مدیریت وزن ، مدیریت درد و رضایت ذهنی است.

Shathayu Retreats همچنین زمانی که مشتریان نمی خواهند برنامه های سلامتی ما را اجرا کنند ، فرصت های اقامتی را ارائه می دهد. ماندن در عقب نشینی به خریداران اجازه می دهد تا از شلوغی و شلوغی زندگی شهری دور بمانند ، در حالی که از جاذبه های فراوانی که شهر بنگلور ارائه می دهد لذت ببرند.

اوا زمان رفتن به لذت بردن از یک روز زیبا در پارک ملی Bannerghatta.

پارک ملی Bannerghatta به طور خستگی ناپذیری برای آموزش مردم در مورد نیاز به ابراز همدردی با حیات وحش و اهمیت حفظ میراث گرانبهای ما برای سایر نسل ها تلاش کرده است. این شرکت در ارائه فرصت هایی برای تحقیقات علمی ، کمک به ایجاد استخر و حفاظت از ژرم پلاسم حیوانات وحشی برای آزمایش های تحقیقاتی در پرورش حیوانات وحشی مجاور ، مشارکت می کند.

در نهایت ، هنگام رفتن به پارک با خانواده و دوستان ، شروع به انجام کارهای سرگرم کننده کنید.

 • پناهگاه حیات وحش را به پارک ملی Bannerghatta ببرید.
 • هنگام سفر به سافاری ، از نمای نزدیک حیات وحش شگفت انگیز لذت ببرید
 • غرق شدن در زیبایی باغ های گیاه شناسی Bannerghatta با چشمه زیبا ، گیاهان و حیات وحشدیدگاهتان را بنویسید