پایش بیمار از راه دور موج بعدی در زمینه سلامت از راه دور است


درباره کارن بلوم

کارن بلوم مدیر AHCJ در زمینه فناوری اطلاعات سلامت است. او که یک نویسنده مستقل در منطقه بالتیمور است ، مقالات فناوری اطلاعات سلامت را برای نشریاتی مانند رهبر خبر داروسازی، اخبار اخبار سرطان شناسی، اخبار معده و اندوسکوپی، اخبار جراحی ها کارشناسی ارشد بیماریهای عفونی عفونیبه

عکس از طریق health.mil.کاتلین چسی از کیت بهداشتی به عنوان بخشی از برنامه مانیتورینگ از راه دور COVID-19 ، تلاش مشترک مرکز پزشکی مجازی و مرکز پزشکی ارتش بروک ، در سان آنتونیو ، دسامبر ، استفاده می کند. 18 ، 2020.

Telehealth تنها فناوری مراقبت بهداشتی نبود که در طول بیماری COVID-19 به کار گرفته شد. مراقبت از راه دور بیمار – استفاده از دستگاه های تلفن همراه برای نظارت بر علائم حیاتی بیمار ، و همچنین ملاقات های خانگی یا منظم ارائه دهندگان خدمات بهداشتی – نیز به دلیل شرایط اضطراری بهداشتی رو به افزایش است.

درو گفت که قبل از شروع بیماری ، یک چالش عمده برای نظارت از راه دور به سازمانها ، سیستمها و برنامههای بزرگ مراقبتهای بهداشتی کمک کرد تا اجرای کمکهای پزشکی را در اولویت قرار دهند. وب سایت میزبانی شده توسط انجمن پزشکی از راه دور آمریکا.

شیلر می گوید: “ما بی نهایت به این چرخه پایبند بودیم.” اما وقتی بیماری شیوع پیدا کرد ، نظارت از راه دور ، سلامت از راه دور و سایر فناوری ها “به سرعت در حال پیشرفت هستند” و به همه نشان می دهد که چگونه می توان از آنها برای اندازه گیری سنجش از دور استفاده کرد. ” به نظر می رسد ، این صنعت حداقل در پنج سال ، اگر نه در یک دهه کامل ، در مدت زمان کوتاهی پیشرفت کرده است.

برنامه های غربالگری بیماران جدید نیستند ، زیرا چندین سال است که در برخی از کشورها با پرداخت تک نفره مانند انگلستان ، کانادا ، اسرائیل و استرالیا ، داگ لنگ ، معاون رئیس محرک رشد در راه حل های بهبود سلامت استفاده می شود. در طول کنفرانس بهداشت دیجیتال در ماه جولای به میزبانی Becker’s Healthcare. این شرکت راه حل های مراقبت از بیمار از راه دور و روستایی را ارائه می دهد. جانگ هاپکینز در سال 1994 از سیستم کنترل از راه دور استفاده می کرد.

او گفت که استفاده از فناوری تلفن همراه برای حمایت از برنامه های داخلی سال گذشته شتاب گرفت زیرا بیمارستان ها اهمیت مراقبت از بیماران در خانه خود را تشخیص دادند در حالی که ادغام تخت بیمارستان برای دیگران دردناک تر است. به بسیاری از بیمارستانها برنامه هایی را برای حمایت از بیماران مبتلا به COVID-19 آغاز کرده اند ، اگرچه آنها نیز برای بیماریهایی مانند بیماریهای قلبی ، کولیت اولسراتیو ، سرطان ، ذات الریه ، پزشکی و عمیق ، ترومبوز ریوی و بیماریهایی مانند سلولیت و سپسیس استفاده کرده اند.

سیستم بهداشتی ارتش ایالات متحده از نظارت از راه دور استفاده گسترده ای می کند. به عنوان مثال ، مرکز پزشکی ارتش بروک در سان آنتونیو دارای یک برنامه نظارت از راه دور COVID-19 است که بر اساس مقاله ای در وب سایت بهداشت ، افراد بیمارستانی را که در بیمارستان یا بخش اورژانس هستند ، مستقیماً ثبت می کند. آنها مجهز به تجهیزات پایش داخلی هستند که شامل تخته ، بازوبند با مانیتور ، مانیتور فشار خون ، مانیتور و اسپیرومتر (دستگاهی است که هوا را با هوا اندازه گیری می کند. بیماران روزانه پرسشنامه ها را پر می کنند گزارش همه احساسات توسط پرستاران واجد شرایط. هر قرص دارای یک صفحه نمایش سرطان است که می تواند توسط پرستاران تماس گرفته شود ، و در صورت نیاز ، یک پیوند امن برای انجام یک ویدیوی حضوری وجود دارد ارزیابی با پرستار یا پزشک

افزایش استفاده در برنامه های راه دور مانند این مورد که توسط مراکز خدمات درمانی و درمانی (CMS) با موافقت با پرداخت هزینه مراقبت از راه دور تشویق شده است ، می تواند به جلوگیری از خروج افراد غیر COVID-19 از بیمارستان کمک کند. تا اوایل سپتامبر ، 69 کلینیک بهداشتی و 156 بیمارستان در 33 ایالت دارای CMS برای ارائه مراقبت های ویژه مراقبت های خانگی هستند. برخی از برنامه ها شامل گروهی از خانه داران است که در آزمایشگاه ها ارائه می شوند ، اما در مراکز دیگر توسط متخصصان بهداشت که شرایط سلامتی مانند وزن ، دما و فشار خون را ارزیابی می کنند ، نشان داده می شود و سپس بیماران را در طول روز به صورت تصویری یا متنی بررسی می کنند. لنگ گفت.

بر اساس مقاله ای در Kaiser Health News ، Kaiser Permanente و کلینیک مایو در ماه مه برنامه های خود را برای جمع آوری 100 میلیون دلار با Medical Home ، یک شرکت مستقر در بوستون ، برای مقیاس بندی و گسترش برنامه های نظارت از راه دور اعلام کردند. به گزارش Healthcare IT News ، در اوایل ماه اوت ، Intermountain Healthcare در یوتا اعلام کرد که وضعیت و خدمات بیمارستان خود را به مرکز برنامه ای که قبلاً در ماه مه 2020 راه اندازی شده بود ، گسترش می دهد. پرسنل بیمارستانی آنها بصورت شبانه روزی با حسگرهای از راه دور کار می کنند و دارای پرستاران ، کلینیک های متعدد و سایر رشته های مختلف هستند که خدمات قابل اطمینان را به بیمار ارائه می دهند.

لانگ گفت بیمارستانهای شرکت کننده در این برنامه ها اهداف متعددی دارند ، از جمله کاهش طول مدت اقامت بیمار و برآوردن نیازهای بیمار. وی در مورد COVID-19 ، خاطرنشان کرد: “افراد پاک از نظر طراحی بسیار از ارتباطات انسانی جدا بودند و بسیار مضطرب و بسیار ترسیده بودند.” او گفت که در مواردی که بیماران می توانند از طریق نظارت از راه دور در خانه شفا و مراقبت شوند ، خانواده ها مشتاق بازگشت آنها هستند.

لانگ گفت ، نظارت از راه دور همچنین می تواند هزینه کلی نگهداری را کاهش دهد. “من در مورد کاهش 32 درصدی هزینه مراقبت شنیده ام ، که وقتی از تغییر به مدل مراقبت مبتنی بر جنگ صحبت می کنید ، بسیار مهم است.” او همچنین می تواند به بیمارستان ها کمک کند در بازار شلوغ رقابت بهتری با دیگران داشته باشند و درآمد بیشتری را به همراه داشته باشند.

لنگ هشدار داد ، با وجود همه مزایا ، هنوز بیمارانی هستند که واجد شرایط این برنامه ها نیستند. این شامل افرادی است که دارای هرگونه اختلال روانی یا هذیان هستند یا ممکن است نیاز به رویکرد عمیق تری داشته باشند. اگر بیماران مایل به شرکت در این برنامه ها نیستند ، ممکن است لازم باشد برای درمان در بیمارستان بستری شوند. همچنین باید طرحی برای تسریع مراقبت های بیشتر یا انتقال بیماران به بیمارستان در صورت نیاز وجود داشته باشد.

نویسندگانی که از نوشتن در مورد این برنامه ها لذت می برند ، می توانند روش های مختلفی را کشف کنند ، از جمله:

  • نحوه اجرای برنامه ها ،
  • تکنولوژی گنجانده شده است
  • صرفه جویی در هزینه های به دست آمده توسط سیستم های مراقبت های بهداشتی
  • تجربه بیماران و “ارائه دهندگان خدمات” با استفاده از این تکنیک ها.

دیدگاهتان را بنویسید