پروتئین Pa قبل از تمرین بخورید


این که آیا هر روز در باشگاه هستید یا فقط یک برنامه تمرینی جدید را شروع می کنید ، قبل و بعد از تمرینات خود چه می خورید.

بدن شما قبل از انجام تمرینات ورزشی به نوع تغذیه مناسب نیاز دارد. در غیر این صورت ، قدرت ، سلامتی و عملکرد شما ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد. شما همچنین نیاز به رژیم غذایی مناسب بعد از تمرین دارید تا انرژی و مواد مغذی از دست رفته را بازیابی کنید.

با داشتن مقدار زیادی آب ، چربی های کاراته ، میوه ها و سبزیجات و چربی های سالم ، می خواهید پروتئین نیز اضافه کنید. پروتئین بخش مهمی از رژیم غذایی قبل از تمرین است زیرا اسیدهای آمینه مورد نیاز بدن شما را برای ساخت و ترمیم ماهیچه ها تامین می کند.

یک راه م toثر برای اطمینان از آمادگی (و بهبودی) ورزش داشتن پروتئین کافی در نوارهای پروتئینی است. هر کدام از پروتئین های بلوک Farm of Life را امتحان کنید ، دکتر. Mercola ، Vital Proteins و Designs for Health قبل از تمرین بعدی.

پروتئین Pa قبل از تمرین بخورید

نوار کاهش وزن با پروتئین بالا ارگانیک – مزرعه زندگی

تمرین خود را درست با نوار کاهش وزن با پروتئین بالا با ارگانیک از مزرعه زندگی شروع کنید. نوار کاهش وزن با پروتئین بالا ارگانیک یک نوار مبتنی بر ویژگی است که در سه طعم خوشمزه وجود دارد: شکلات فندی ، دوغ شکلاتی یا شکلات کارامل شکلاتی.

هر سه نوع میله برای حمایت از عطش گرسنگی و ترویج کاهش وزن و متابولیسم سالم از طریق ترکیباتی مانند عصاره دانه قهوه سبز ، فیبر پری بیوتیک ارگانیک و آشواگاندا ارگانیک طراحی شده است. هر وعده حاوی 14 گرم پروتئین گیاهی است.

بنیاد درخت -پیاده سازی سیستم های باغ – باغ زندگی

برای یکی دیگر از نوارهای پروتئینی مبتنی بر نوار خوب برای قبل از تمرین ، Farm of Life همچنین نوار پروتئینی تمرینات گیاهی ارگانیک خود را ارائه می دهد. برنامه تمرینی درختی در چهار گزینه طعم مختلف (فود شکلاتی ، نعناع شکلاتی ، کوکی های شکلاتی بادام زمینی یا کارامل نمک دریا) ارائه می شود و هر نوار برای حمایت از تمرین شما و ارتقاء سطح قند سالم طراحی شده است. به به

همه میله ها با 20 گرم فیبر گیاهی ، 10 گرم فیبر محلول و 3.2 گرم فیبر بر پایه آمینو پر شده اند. همراه با ترکیبی از ویتامین ها و مواد معدنی برای حمایت بیشتر ، هر نوار همچنین برای ترویج یک تمرین سالم و سالم کار می کند.

Pure Pure Mitomix Bar – Dr. مرکولا

Pure Power Mitomix Bar از Dr. مرکولا یک شکلات تخته ای کم چرب و پرچرب است. با شکلات یا دو گزینه چیپس شکلات ، هر یک از نوارهای Pure Power Mitomix به بهبود عملکرد میتوکندری کمک می کند و سلامت را برای تأمین تغذیه متعادل در حالی که به کتوز تغییر می کند یا شیوه زندگی کتوژنیک را حفظ می کند ، منتقل می کند.

Pure Power Mitomix Bars یک روش رضایت بخش و انرژی بخش برای اضافه کردن هرگونه برنامه غذایی کم کربوهیدرات و پرچرب است و افزودن فیبر و چربی های سالم به رژیم غذایی (بدون افزودن انسولین یا مقاوم به لپتین) سریع ، آسان و شیرین است.

نوار کلاژن – کمک حیاتی

کلاژن بار از پروتئین های حیاتی باعث افزایش پروتئین و کلاژن شما می شود. هر وعده حاوی 12 گرم کلاژن ، 17 گرم پروتئین و 6 گرم فیبر است. میله های کلاژن ساخته شده از چیزهایی مانند نمک دریایی صورتی هیمالیا و MCT ، منبع مناسب و خوشمزه ای از انرژی استقامتی در خانه ، محل کار و قبل یا بعد از سخت ترین تمرینات شما هستند. علاوه بر این ، هر طعم ، شکلات نمک دریایی ، وانیل لیمو و دوغ شکلاتی فقط با 3 گرم شکر تهیه شده بود.

KTO -Bar نارگیل شکلات شاهدانه – برنامه ای برای سلامتی

شکلات کنفی نارگیل KTO-Bar از Designs for Health برای کسانی طراحی شده است که از رژیم کتوژنیک و کم چربی پیروی می کنند. ساده ، شیرین و م ،ثر ، شکلات نارگیل KTO-Bar حاوی 15 گرم چربی ، 10 گرم پروتئین و 6 گرم فیبر است و تنها دو کربوهیدرات خالص دارد. این که آیا رژیم کتو یا رژیم کم کربوهیدرات را دنبال می کنید یا به دنبال کاهش قند هستید ، KTO-Bars یک رژیم عالی یا مکانی برای دریافت انرژی در حین رفتن است.

قبل از تمرین چه نوع پروتئینی می خورید؟دیدگاهتان را بنویسید