پزشکی ارتومولکولی چیست؟ چگونه می توان از آن برای بهبود سلامتی و بیماری ها با بیماری ها و بیماری ها استفاده کرد؟


اکثر شما با این اصطلاح آشنایی ندارید پزشکی ارتومولکولیبه شما هرگز در مورد این نوع داروهای تغذیه ای از پزشک خود نمی شنوید. پزشکان سخت تلاش می کنند تا این دانش را از بیماران سرکوب کنند. اگر پزشک شما از آن استفاده می کرد ، کمتر به کلینیک آنها مراجعه می کردید و شرکت های دارویی میلیاردها دلار ضرر می کردند.

در ایالات متحده ، هنگام مرگ شما شرکت ها پول خواهند داشت. چند پزشک در مورد رژیم غذایی و ورزش شما می پرسند؟ در اولین بازدید خود چقدر اطلاعات در مورد تن کاغذ پر کردید؟ خیلی کوچک!

من از دهه 1980 از زمانی که برای اولین بار استفاده کردم ، مدتی از آن استفاده می کنم. هنگامی که در آن سالها برای مدرک تغذیه ام کار می کردم ، مطالعه این موضوع را شروع کردم. بسته به اجزای دوره.

سیر

سیر باعث تقویت ایمنی و سلامت کلی می شود.

بعد از اینکه دخترم در اولین تزریقاتش مجروح شد ، از آنها برای بازگرداندن سلامتی خود استفاده کردم. در آن زمان ، طب ارتومولکولار نسبتاً جدید بود و آمار قطعی برای استفاده از آن در کودکان وجود نداشت. من با او کار کردم تا اینکه او شروع به بهبود کرد و من توانستم یک برنامه گرمایش با مسائل مربوط به سلامتی او طراحی کنم. در آن زمان ، کمتر از تعداد انگشت شماری از پزشکان در کل ایالات متحده از نظر عادات غذایی از این داروی جدید مطلع بودند. هیچ دکتر نزدیکی من نیست می دانم که خوب کار می کند و زیبا کار می کند … نه سریع اما خوب.

و بخش بزرگی از عمر طولانی منزندگی با سلامت مطلوب جنبه های زیادی از زندگی را در بر می گیرد: غذاهایی که می خوریم ، غذاهای ناسالم که نباید از آنها اجتناب کنیم. فعالیت بدنی؛ سلامت روان و قلب ما ؛ نگرش ما نسبت به دیگران و خودمان ؛ و تمایل به بهبود ژنتیک ما.

پزشکی ارتومولکولی چیست؟ چگونه می توان از آن برای بهبود ایمنی در برابر عفونت ها و بیماری ها استفاده کرد؟

هدف داروی ارتومولکولی بازگرداندن محیط مطلوب بدن با اصلاح عدم تعادل یا نقص در سیستم ایمنی فرد با استفاده از مواد طبیعی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی ، اجزای اولیه و اسیدهای آمینه است. “

وقتی رژیم غذایی امروز ما مملو از غذاهای ناخواسته ، نوشابه ، شکر ، قهوه و غذاهای فرآوری شده است ، اکثر رژیم های غذایی ما بیشتر ویتامین های مورد نیاز ما را ندارند و کمبود ندارند. مواد معدنی و مواد معدنی مورد نیاز برای سلامتی مطلوب.

بنابراین شما باید تعادل افراد مبتلا به دیابت ، افراد مبتلا به دیابت ، فشار خون بالا و سایر بیماری های مرتبط با سلامتی را که بدن و توانایی عملکرد صحیح آن را تحت تأثیر قرار می دهند ، نشان دهید. ما ممکن است یکی از مرفه ترین کشورها باشیم اما یکی از سالم ترین ها نباشیم.

فرزندان ما نیز در بیشتر موارد سالم نیستند. شکی نیست که اکثر آمریکایی ها در بسیاری از مواد مغذی ضروری مورد نیاز برای حفظ سلامتی و مبارزه با بیماری ها دچار کمبود هستند.

سپس قفل ها روشن شدند و کووید 19 به ما برخورد کرد. قفل باعث افسردگی و مقدار زیادی الکل و مواد مخدر شد تا این جدایی را جدا کند. افراد بیش از حد از پرخوری و نوشیدن مشروب دارند که آنها را مجبور می کند بر زندگی و کار خود تمرکز کنند. همه اینها می تواند به سیستم ایمنی بدن شما و سلامت کلی شما آسیب برساند.

در هفته های آینده ، ما در مورد استفاده از ویتامین هایی مانند ویتامین D و C برای بهبود سلامت و پیشگیری بحث خواهیم کرد. من در مورد طب ارتومولکولی و نحوه استفاده از آن برای بهبود سلامتی به شما آموزش خواهم داد.

به بیوگرافی خود نگاه کنید و بنویسید که برای سلامتی خود چه کارهایی انجام می دهید و چه کارهایی را انجام نمی دهید. شما می توانید یک مشکل را تا زمانی که مایل به مشخص کردن یک مشکل نیست حل کنید ، اما باید آنقدر جسور باشید که جهان خود را تغییر دهید تا سلامتی و طول عمر شما بهبود یابد.

تکالیف شما باید نگاه دقیق تری به شیوه زندگی شما و آنچه باید برای بهبود سلامتی خود تغییر دهید ، داشته باشد.

اینها به سایتهای من مربوط نمی شود ، بلکه به مردانی مربوط می شود که با تخصص و تحقیقات پزشکی طب مولکولی و تغذیه تأسیس کرده اند. این پزشکان توضیحی در زیر دارند که علائم و تحقیقات زیادی در پشت نام آنها وجود دارد. این صفحات بیشتر را بررسی کنید.

از شما می خواهم که به من بپیوندید گروه MeWe در پیوند زیر ، برای بحث در مورد مسائل بهداشتی و بحث ؛

http://mewe.com/i/katefreer

سایر مقالات پیوست شده در زیر پیوند خورده است:

http://alternativemedicine-womenshealth-articles.com

http://www.doctoryourelf.com/

http://orthomolecular.org/

اکنون همه ، کیت فریر ، هربلادیزین

دیدگاهتان را بنویسید