پلیس ادعای مربوط به اردوگاه پیدا شده را رد کرده است


پلیس فلوریدا روز پنجشنبه گزارشی مبنی بر رسیدن مقامات به ذخیره خشکی برای مرد فراری برایان لاندری ، که با بازماندگان اردوگاه جدید تماس گرفته بود ، تکذیب کرد.

جاش تیلور ، سخنگوی پلیس کارولینای شمالی در ایمیل خود به پست تأیید کرد که گزارش چهارشنبه شب CNN از کریس کومو اشتباه بوده است.

او نوشت: “اردوگاهی پیدا نشد.”

کوئومو گفت که برایش داستانی نقل شده است که خانواده ای نزدیک به خانواده لاندری اردوگاهی در 25000 هکتار منطقه ذخیره کارلتون پیدا کرده اند ، جایی که FBI از 18 سپتامبر در حال جستجو است.

تیلور روز پنجشنبه در مصاحبه با این شبکه گفت که این پیام برای او نیست.

“شاید آنها فکر می کردند ممکن است یک اردوگاه در آنجا باشد یا چیزی که در آسمان دیده اند اما وقتی به زمین رسیدند ، چیزی نگفتند؟” او به CNN گفت “بله ، من فکر می کنم این امکان پذیر است.

گابی پتیتو و برایان لاندری را می توانید در پست های اینستاگرام مشاهده کنید.
جاش تیلور ، سخنگوی اداره پلیس کارولینای شمالی تأیید کرد که هیچ اردوگاهی در خانه وجود ندارد که نشان دهد برایان لاندری کجاست.
اینستاگرام

تیلور می گوید: “نتیجه نهایی این است که محققان به من می گویند اردوگاهی در آنجا پیدا نکرده اند.”

لاندری ، 23 ساله ، تنها فردی است که در ناپدید شدن و مرگ گابی پتیتو ، بومی لانگ آیلند ، مفقود شده است.

پتیتو ، 22 ساله ، در اواخر ماه اوت هنگامی که لاندری در 1 سپتامبر به خانه بازگشت ، ناپدید شد.

جسد پتیتیو در 19 سپتامبر در نور دور وایومینگ پیدا شد و بعداً مرگ او قتل اعلام شد – اگرچه هنوز علت مرگ مشخص نشده است.

لاندری در 13 سپتامبر از خانه خانواده اش در شمال ناپدید شد و اکنون این موضوع شدیدترین مجازاتی است که فلوریدا تا به حال به کارولیناها اعمال کرده است.

لاندری در مورد مرگ پتیتو متهم نشده است اما به دلیل استفاده از کارت بانکی دزدیده شده وی پس از ناپدید شدن با حکم دولتی نامگذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید