پلیس فلوریدا می گوید پرونده برایان لاندری “متفاوت” است


پلیس فلوریدا گفت که برایان لاندری را قبل از مرگ در بین تحقیقات در مورد ناپدید شدن گابی پتیتو ، دستگیر کردند – اما گفت که اختلافات زیادی در مورد پرونده وی وجود دارد.

او گفت: “ما از ابتدا گفتیم که بسیاری از سبک های مختلف در اینجا وجود دارد ، چیزهای زیادی که معنی دار نیستند.” جاش تیلور به NewsNation گفتبه

تیلور در مصاحبه ای در روز جمعه گفت: “منظورم این است که پسرتان برای گفتن در روز جمعه بیرون می رود – حالا می گویند دوشنبه – و سپس آب و هوا نامعلوم است.” خیلی چیزها آنجا فرق می کند. “

لاندری ، 23 ساله ، ماه گذشته پس از آنکه والدینش گفتند او برای قدم زدن در پارک ملی 25000 هکتاری ، جایی که مقامات به دنبالش بودند ، از خانه خانواده اش در شمال مفقود شد.

پدر و مادرش کریس و روبرتا لاندری ابتدا به پلیس گفتند که پسرشان در 14 سپتامبر خانه را ترک کرده است – اما آنها سه روز منتظر ماندند تا بگویند با وجود شایعات پیرامون او مفقود شده است.

هفته گذشته ، استیون برتولینو ، وکیل خانواده در بیانیه ای گفت که پلیس ضد شورش اشتباه کرده است و انتظار می رود برایان در 13 سپتامبر خانه را ترک کند.

برایان تحت بازجویی در مورد ناپدید شدن پتیتو در سفر این زوج تحت تعقیب بود – اما او به دلیل امتناع از همکاری تحت پیگرد قانونی قرار گرفت.

گابی پتیتو و برایان لاندری را می توانید در پست های اینستاگرام مشاهده کنید
برایان لاندری ماه گذشته از خانه بندر شمالی خانواده اش ناپدید شد.
اینستاگرام

برایان در 1 سپتامبر بدون دوست دختر 22 ساله اش به خانه بازگشته بود ، تقریباً سه هفته قبل از پیدا شدن جسد پتیتو در اردوگاهی در وایومینگ در 19 سپتامبر.

پلیس بعداً به دلیل آزادی برایان اخراج شد – او تنها فردی بود که به این پرونده علاقه مند بود. اما تیلور اصرار داشت که پلیس هر چه در توان داشت انجام داد.

وی گفت: “آنچه من می گویم این است که ما هر آنچه را که می توانیم در چارچوب قانون با شرایط و شرایط موجود در آن زمان انجام می دهیم.” “آنچه من می گویم این است که … کاری که ما انجام می دهیم این است که مطمئن شویم او راه فرار را درک کرده است.”

تیلور در پاسخ به این س ifال که آیا فکر می کند لاندری هنوز زنده است ، گفت: این امکان پذیر است.

او گفت: “فکر نمی کنم اگر چنین بود من را شگفت زده می کرد.” اگر او این کار را نمی کرد تعجب نمی کردم. “دیدگاهتان را بنویسید