چاپ! سوء استفاده جنسی از کودکان ، اختلالات خوردن ، اعتیاد و چاقی


بررسی آزار جنسی کودکان

تولید مجلات چاپی روی میز برای مرور نوت بوک مشکل است. اگر یک رکورد اولیه است ، باید با سطح بالایی از آمار ثبت شده و یک کتاب مشارکت تهیه شود. اگر یک بررسی کتبی است ، باید چیزی را ارائه دهد که قبلاً ارائه نشده است. این مقاله توسط دیوید ویس ، تیموتی برورتون و جانت تومیاما بررسی شده است و دیدگاه جدیدی در مورد ارتباط بین کودکان و سوء استفاده جنسی و چاقی ارائه می دهد! به تازگی در مجله معروف خوردن و اختلال وزن منتشر شده است.

این بررسی از دیدگاه روانشناختی اجتماعی برای درک بهتر مسیرهای کودک آزاری تا رفتارهای غیراخلاقی ، رژیم غذایی و سوء مصرف مواد مخدر و چاقی در طول زندگی استفاده می کند. این مرور با نمونه گیری از یک نوآوری نظری توضیح می دهد که چگونه رفتارهای سوء استفاده از دوران کودکی وضعیت شرایط تماس را از بین می برد که اغلب منجر به تلاش های ناموفق برای کنترل وزن و متعاقباً چاقی می شود.

این مدل طول عمر مفروضات مبتنی بر “حفاظت” را زیر سوال می برد که انتظار می رود افراد از سوء استفاده جنسی عمداً یا بدون درک کامل تلاش برای جلوگیری از آسیب های آینده مرتکب شوند. درک بهتر نحوه برخورد با مشکلات مربوط به پورنوگرافی کودکان می تواند به پزشکان و بازماندگان عادت و / یا توضیح سوء تغذیه و افزایش وزن و همچنین تشخیص حقه کمک کند.

قاب

علاوه بر پیامدهای منفی ، چاقی مادام العمر در دوران کودکی با سلامت روانی و جسمی مادام العمر همراه است. این مرور از دیدگاه روانشناختی اجتماعی برای درک بهتر مسیرهای کودک آزاری تا رفتارهای غیراخلاقی ، سوء مصرف غذا و دارو و چاقی در طول زندگی استفاده می کند. این مرور با نمونه گیری از یک نوآوری نظری توضیح می دهد که چگونه رفتارهای سوء استفاده از دوران کودکی وضعیت شرایط تماس را از بین می برد که اغلب منجر به تلاش های ناموفق برای کنترل وزن و متعاقباً چاقی می شود. چنین نشانگرهای زیستی شامل مکانیسم هایی مانند التهاب ، بار کلی ، رضایت از پاداش ، فعال شدن محور هیپوتالاموس-هیپوفیز-آدرنال ، اپی ژنتیک و تغییرات فیزیولوژی و عملکرد در مغز است. این مسیرها دستکاری می شوند تا منجر به پرخوری ، مصرف بیش از حد دارو و تغذیه نامناسب شوند – همه این موارد در گذشته منجر به چاقی شده است. بحث های یکپارچه در مورد کودک آزاری شامل جنسیت ، فرهنگ و سن مورد بحث قرار می گیرد. این مدل طول عمر مفروضات مبتنی بر “حفاظت” را زیر سوال می برد که انتظار می رود افراد از سوء استفاده جنسی عمداً یا بدون درک کامل تلاش برای جلوگیری از آسیب های آینده مرتکب شوند. درک بهتر نحوه برخورد با مشکلات جنسی کودکان می تواند به پزشکان و بازماندگان عادت و / یا توضیح سوء تغذیه و افزایش وزن و همچنین تشخیص حیله کمک کند.

دیوید A. ویس

دیوید ویس ، MS ، RDN که بنیانگذار Nutrition in Recovery است ، متخصص در: اعتیاد ، اختلالات خوردن ، سلامت روان ، آمادگی جسمانی و سلامت عمومی است. آقای. ویس برای کمک به آنها در برقراری مجدد رابطه خود با غذا از نزدیک با افراد همکاری کرد و تجربه خود را در مورد بسیاری از مشکلات خوردن و مکان های اعتیاد در منطقه بزرگتر لس آنجلس به اشتراک گذاشت. دیوید یک متخصص شناخته شده در زمینه تغذیه برای اعتیاد است و در حال حاضر بر روی دکتری خود کار می کند. در بهداشت عمومی از UCLA.

دیدگاهتان را بنویسید