چرا باید واکسن COVID-19 را تزریق کنید؟


به نظر می رسید یک کلمه بسیار خطرناک که بیش از دو سال است هر روز تکرار می شود -“کرونا” یا “COVID -19” برای همیشه وجود داشته است. شما نمی توانید تلویزیون را بدون داشتن یک نوع بولتن در مورد آن روشن کنید. با این حال ، با نور قابل مشاهده در لبه غار به دلیل قالب تزریق بزرگ COVID-19 ، به نظر می رسد که در نهایت می توان چیزی را متوقف کرد و مانع هرگونه پیشرفت دشوار شد.

همدتی است

زمین بازی

با تشکر از موارد فوق و قوانین قفل شده و به ظاهر بی پایان رسانه های اجتماعی ، بسیاری از مردم نمی توانند برای چند ماه در برخی از سرگرمی های مورد علاقه خود شرکت کنند. این که آیا اکنون به ورزش می روید یا فقط در تعطیلات هستید ، محدودیت ها کارها را برای مدت طولانی بسیار دشوار می کند. در حال حاضر با بازگشت جمعیت در استادیوم ها و ورزشگاه ها ، به نظر می رسد که جهان تقریباً در حالت عادی بیمه شده است. با این حال ، برخی از مکان ها برای درخواست نمونه های ضعیف و حتی شواهدی از واکسیناسیون وجود دارد که به افراد اجازه ورود به خانه را می دهد. در حالی که این امر قابل درک است ، از آنجا که همه عادت دارند در حالت هشدار قرمز قرار بگیرند ، این می تواند برای کسانی که بلیط خریداری کرده اند از ورود به آنها ناراحتی محسوب شود.

راه حل ساده

مدل ضعیف کرونا

مردم می خواهند زندگی خود را به روال عادی یا طبق معمول بازگردانند. اگر سایتی است که نتایج آزمایش بد را درخواست می کند ، در مورد آن فکر کنید ، به این معنی که پیدا کردن آن نباید خیلی سخت باشد. اگر متوجه شدید که در حال پاکسازی هستید ، باید یک روال عادی باشد و فقط یک جعبه دیگر برای علامت گذاری در راه بازگشت به حالت عادی وجود دارد. بنابراین چرا یک آزمایش کووید را در لس آنجلس برنامه ریزی نکنید تا مطمئن شوید که وضوح دارید؟ اگر نیامدید ، می توانید زودتر به ورزشگاه برگردید تا شست خود را زودتر از آنچه انتظار داشتید در خانه آزمایش کنید.

COVID-19 ترس از خار

محافظ tui Koviti-19

نگرانی هایی در مورد واکسن COVID-19 وجود داشته است زیرا برخی از مردم نگران هستند که واکسن COVID-19 مناسب وجود دارد. این را نمی توان از این واقعیت دور کرد که طبق گفته FDA – واکسن فقط برای کمک است. در حالی که میلیون ها نفر به استفاده از واکسن اعتراض کرده اند ، دیگران بیش از حد مایل به ارائه واکسن هستند. بیشتر آن ناشی از نیاز به بیماری های عفونی است و به دلیل نگرانی برای افراد آسیب پذیر جامعه ممکن است واکسیناسیون ممکن نباشد.

فقط آن را از نظرسنجی دور نگه دارید

پاس سبز

توجه به این نکته ضروری است که بسیاری از سازمانهای بزرگ ورزشی در سراسر جهان ممکن است نیاز به اثبات واکسیناسیون یا حداقل آزمایش منفی PCR داشته باشند ، زیرا آنها سعی می کنند بخش زیادی از پول از دست رفته در اثر بسته شدن نیروها را جبران کرده و جریان درآمد را به شدت از بین ببرند. فقط زمان زیادی باقی است تا جهان به حالت عادی برگردد. تا آن زمان ، فقط باید کاری را انجام دهید که برای به دست آوردن آن لازم است. این راه طولانی است و اکنون مردم فقط به وقت خود نیاز دارند ، زیرا امیدوارم همه چیز تمام شود.

دیدگاهتان را بنویسید