چگونه از نکات ایمنی کودکان حمایت کنیم


بیاموزید که چگونه از کودکان با حمایت حمایت کنید.

قبل از شیوع بیماری همه گیر در سراسر جهان ، حفظ سلامت کودکان در مدرسه نبردی مداوم برای والدین بود. این کار را سخت تر می کند. کلاسهای درس و کلاسهای دانشجویی برای انتقال ویروس بدنام نیستند ، بدین معنی که نه تنها فرزندان شما بیمار می شوند ، بلکه آنها را به خانه می آورند و آن را با شما به اشتراک می گذارند.

اکنون که مدرسه دوباره شروع شده است ، وقت آن است که در مورد چگونگی حمایت از محافظت از کودکان فکر کنیم تا آنها بازی کنند ، بیاموزند و سالم رشد کنند. تیم ایده های سلامت طبیعت حقایقی را که شما برای حفظ سلامت فرزندان خود در این سال تحصیلی به آنها نیاز دارید در اختیار دارد.

راههای حمایت از حمایت از کودکان

دست شستن

طبق گفته کلینیک کلیولند ، 80 درصد میکروب ها و باکتری ها از طریق لمس منتقل می شوند ، کاری که فرزند شما در واقع هر جا که انجام می دهد انجام می دهد. به فرزندان خود بیاموزید که دستهای خود را به درستی بشویند ، که ممکن است احتمال بیماری آنها را کاهش دهد.

راه های زیادی برای لذت بردن از شستن دست ها وجود دارد! آهنگی را برای خواندن یا شعری را برای یادآوری کامل بودن آنها انتخاب کنید. فقط اطمینان حاصل کنید که فرزندان شما دستهای جلو و عقب خود را با آب صابون به مدت 20 ثانیه بشویند.

خوب بخوابی

یک خواب خوب برای بدن معجزه می کند و محافظت نیز از این قاعده مستثنی نیست. هنگامی که بدن فاقد خواب است ، سلول های مبارزه کننده با بیماری را کاهش می دهد و احتمال بیماری کودک شما را افزایش می دهد.

اگر نمی دانید فرزند شما به چند ساعت خواب در شب نیاز دارد ، تحقیق کنید یا با پزشک خود صحبت کنید. مقدار مناسب خواب می تواند تأثیر زیادی بر حرکت کودک شما روی تخته داشته باشد.

در یک غذای زیبا صرفه جویی کنید

اقلام موجود در کمد کودک و روی بشقاب آنها برای تأثیرگذاری واکنش انسان بسیار مهم است. غذاهایی مانند توت فرنگی ، هویج ، پرتقال و لوبیا سبز حاوی مواد مغذی گیاهی هستند که با افزایش تعداد گلبول های سفید خون که با عفونت ها مبارزه می کنند و همچنین مواد شیمیایی که بر روی پوست ایجاد می شود ، سلول های مسدود کننده میکروب ها واکنش بدن را افزایش می دهند.

کاهش استرس در بازی در فضای باز

به ویژه در حال حاضر ، کودکان بیش از هر زمان دیگری مضطرب هستند. پرخاشگری می تواند منجر به مسائل متعددی از جمله کاهش ایمنی شود. ویتامین D و فعالیت بدنی در هضم بدن و از بین بردن بیماری نقش دارند. با پیاده روی ، دوچرخه سواری یا بازی با پرچم در زمین ، مطمئن شوید که کودکان آفتاب می گیرند و ورزش می کنند.

مکمل برای حمایت از حمایت از کودکان

اگر به دنبال این هستید که مطمئن شوید بچه های شما غذاهای مورد نیاز خود را برای سالم ماندن دریافت می کنند ، مکمل ها می توانند این شکاف ها را پر کنند ، به ویژه برای افرادی که غذای سنگین می خورند. در اینجا 3 محصول را توصیه می کنیم.

ViraPro Baby Elderberry Immune Blend

Elderberry ، همچنین به عنوان sambucus شناخته می شود ، برای بسیاری از نسل ها به عنوان یک داروی ضد التهابی توصیه شده است. ViraPro Kids Elderberry Immune Blend از Terry Natura ویتامین ها و مواد معدنی ضروری را برای تغذیه سلامت کودکان در سنین 4 سال فراهم می کند.

پودر پشتیبانی ایمنی بدن بچه بچه Berry Well

اگر در تلاش هستید تا بچه ها میوه ها و سبزیجات خود را بخورند ، پوست حمایت کننده سیستم ایمنی بدن Berry Nutrients می تواند به شما کمک کند! این منبع خاص از کلمه elderberry ، آجیل کاج ، زایلیتول و سایر مواد مغذی برای حمایت از کودکان طراحی شده است.

حفاظت از دانش آموزان از Herb Pharm

Kids Immune Avenger از Herb Pharm یک مکمل گیاهی حاوی اکیناسه ، گل سنبل ، مرغزار ، زوفا ، زنجبیل ، ترب کوهی ، آویشن و دارچین برای حمایت از سیستم ایمنی در کودکان است.

چگونه می توانید سیستم ایمنی کودکان خود را قوی نگه دارید تا بتوانند میکروب ها را وارد مدرسه کنند؟ بهترین شیوه های خود را در بخش نظرات زیر با تیم ما به اشتراک بگذارید.

درباره ترزا گروسکوپ ، CN

متخصص تغذیه معتبر در اپلتون ، ویسکانسین ، بنیاد ایده های سلامت طبیعت. سلامت طبیعی و حمایت تغذیه ای. از باغبانی ، دوچرخه سواری ، انرژی ، قایق ، حیوانات (مخصوصاً گربه ها) و آشپزی لذت ببرید. ترزا گروسکوپدیدگاهتان را بنویسید