چگونه با انگیزه و فعال بمانیم


حتی اگر در حال تمرین هستید ، اگر مبتدی هستید ، ممکن است زمانی را تجربه کنید که در طول سفر آموزشی خود انگیزه کمتری داشته باشید. وقتی می خواهید بر کار خود متمرکز بمانید ، داشتن انگیزه و اشتیاق مهم است. اما وقتی ضعیف هستید ناامید نشوید ، اکثر ما تحت تأثیر قرار می گیریم ، اما اگر پیش از بازی زود باشید ، بازگشت به کارت آسان است. اگر انگیزه شما ضعیف است ، به خواندن ادامه دهید تا از روال عادی خود پیروی کنید!

در اینجا نکاتی وجود دارد که شما را در تمرینات انگیزه می دهد:

باید کار خود را سریع انجام دهید

قبل از اینکه روز شما خیلی شلوغ شود و شروع به دور شدن از شما کند ، سعی کنید تمرین کنید. حتی اگر آموزش شما فقط کوتاه است ، همیشه مهم است که برای شروع زودهنگام شروع کنید ، چند روز آخر روز را به تأخیر نیندازید. همچنین مشخص شده است که کار زود هنگام در محل کار باعث بهبود عملکرد و انرژی شما در طول روز می شود.

قبل از عکس بگیرید

اگر برای دستیابی به یک هدف خاص تلاش می کنید ، عکس گرفتن الهام بخش است تا بتوانید ببینید چقدر پیشرفت کرده اید. برای اطمینان از گرفتن عکس ها ، یک یادآوری هفتگی ، هفتگی یا ماهانه روی تلفن خود تنظیم کنید. ایجاد کولاژ از عکس های شما که پیشرفت طرف را نشان می دهد ، شما را در ادامه رسیدن به آن هدف تحت تأثیر قرار می دهد.

آواز خواندن

امروزه ، ما همه موسیقی را درست جلوی انگشتان و تلفن های هوشمند خود داریم. موسیقی یک ابزار عالی برای لذت بخشیدن به آموزش شما است و با وجود لیست های آموزشی رایگان متعددی که به صورت آنلاین در دسترس هستند ، شما به سادگی بر روی دکمه یکی از گزینه های انتخاب شده کلیک کنید تا آموزش خود را شروع کنید.

همکاران پاسخگویی

به اشتراک گذاشتن سفر خود با شخص دیگری باعث ایجاد انگیزه در هر دوی شما و تمرکز بر یکدیگر برای پایبندی به روال تمرین می شود. چکاپ های هفتگی را با شریک مشارکت کننده خود برنامه ریزی کنید تا مطمئن شوید که هر دو به کار دسترسی دارید و ارتباط خود را حفظ می کنید. ابزارهای زیادی برای کمک به برقراری ارتباط با شریک مسئول خود وجود دارد ، و برخی از آنها با ساعت های تناسب اندام موجود است.

دریافت عضو بدنسازی

وقتی وارد سالن ورزش می شوید مجبور می شوید به باشگاه بروید زیرا روی اهداف خود سرمایه گذاری می کنید. هنگام پرداخت هزینه ورود به خانه ریسندگی ماشین ها ، کلاسها و گروههای زیادی در دسترس است ، بنابراین اگر شروع به دنبال چیزی چالش برانگیزتر یا چالش برانگیز می کنید ، نگران نباشید.

اگر به دنبال یک خانه نخ ریسی جدید و راهی برای ایجاد انگیزه هستید ، 10 دلار به Health مراجعه کنید! برنامه های عضویت زیادی وجود دارد که ما به راحتی شما را ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به وب سایت www.fitnessfor10.com مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید