چگونه در تعطیلات بمانیم


همه ما می دانیم که اختصاص دادن به یک سبک زندگی سالم در تعطیلات می تواند سخت باشد. غذا ، نوشیدنی و برنامه شلوغ ، تغییر سوختگی بعدی را آسان تر می کند. با این حال ، نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند در طول تعطیلات سالم بمانید و همه اینها به یادگیری و کار سخت خلاصه می شود. نگران نباشید ، شما همیشه از تعطیلات لذت خواهید برد در حالی که بدن شما آماده انتخاب های خوب در مورد غذا و نوشیدنی است.

از نوشیدنی های الکلی یا نوشیدنی ها جلوگیری کنید

الکل و نوشیدنی هایی مانند تخم مرغ در این زمان از سال در حال افزایش است. اگر در موقعیتی هستید که این نوشیدنی ها شما را احاطه کرده اند ، سعی کنید “تمسخر” خود را به تعطیلات ببرید. سعی کنید چیزی مانند آهک را با آب سودا یا آبجو زنجبیل مخلوط کنید و نوشیدنی غیر الکلی خود را بنوشید! همچنین یک داروی خوب برای نوشیدنی هایی مانند تخم مرغ تخم مرغ وجود دارد که می توانید در اینترنت پیدا کنید.

زود بیدار شوید تا کار کنید

وقتی در تعطیلات با خانواده و دوستان خود کار می کنید ، به راحتی می توانید پشت سر بگذارید. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که زود بیدار شوید و تمرینات خود را انجام دهید تا بتوانید از بقیه روز خود لذت ببرید. اگر تا روز بعد منتظر بمانید ، بعید است که اطلاعات مربوط به فضا با آموزش شما متفاوت باشد.

شریک حسابداری پیدا کنید

آیا شخص دیگری در خانواده شما سعی می کند در تعطیلات به خوش بگذرد؟ بخواهید شریک پاسخگو شما باشید! این یک نشانه خوب است زیرا می توانید با هم کار کنید ، مطمئن شوید که یکدیگر مسئول تغذیه و نوشیدن سالم هستند و راهی عالی برای ارتباط تعطیلات است. گزینه های زیادی برای بررسی نحوه عملکرد شریک زندگی شما در آموزش وجود دارد و آنها همچنین می توانند عملکرد شما را ردیابی کنند!

ظرف خود را بیاورید

معمولاً وقتی مردم در روزهای تعطیل گرد هم می آیند ، تعداد زیادی تن غذا در آن وجود دارد. اگر از شما خواسته شد ظرفی بیاورید ، سعی کنید یک نوع سالم به دسر خود بیاورید. به این ترتیب ، وقتی زمان آن فرا می رسد که مردم شروع به جستجوی غذاهای خوب کنند ، شما تغییر نمی کنید و از انتخاب های سالم برای غذاهای خوشمزه لذت خواهید برد. اگر از شما خواسته شد یک غذای ناهار بیاورید ، می توانید دستور العمل هایی مانند قهوه زنبور عسل گیاهی ، پرکن ، سیب زمینی پوره شده را تغییر دهید یا سالاد بیاورید!

از تعطیلات لذت ببرید!

مهم است که در طول تعطیلات سلامت روانی خود را در نظر داشته باشید ، اما از اجازه دادن به خود برای استراحت و تفریح ​​در این مواقع نترسید. در حالی که از سلامتی و رفاه خود لذت می برید ، این روال را رعایت کنید و به یاد داشته باشید که می توانید در تعطیلات استراحت کنید.

آیا می خواهید قبل از سال نو شروع به کار کنید؟ از https://fitnessfor10.com/ دیدن کنید تا ببینید آیا مرکز تناسب اندام در منطقه شما وجود دارد یا خیر!

دیدگاهتان را بنویسید