چگونه غذا باید زندگی شما را برای بهتر تغییر دهد – محصولات بهداشتی قابل اعتماد


نویسنده: بروک چاپلان / ایلوایلو و ری اسپاتز

تعداد افرادی که می خواهند یک سبک زندگی سالم داشته باشند. ممکن است وسوسه کننده باشد که از اتاقی به اتاق دیگر بروید و در طول روز فیلم های مورد علاقه خود را تماشا کنید. با این حال ، این کار برای سلامت عمومی شما چندان مفید نیست.

در حقیقت ، رژیم غذایی شما بر سلامت کلی شما تأثیر مستقیم دارد. این که آیا شما عاشق رژیم غذایی به تنهایی هستید یا نیاز به استخدام یک متخصص برای کمک دارید ، در زیر دلایلی برای اهمیت انتخاب رژیم غذایی ذکر شده است.

برای افزایش انرژی آب بنوشید

هر چند وقت یکبار کارهای مهم را متوقف می کنید زیرا انرژی کمی دارید؟ این امر به میزان خوردن منظم شما ارتباط زیادی دارد. وقتی در طول روز غذاهای سالم و کوچک می خورید ، برای حفظ سطوح بالای انرژی راحت تر کار می کنید. به جای نوشیدن نوشیدنی های حاوی قند زیاد ، باید آب بنوشید.

در حالی که آنها ممکن است به شما انرژی بدهند ، اما در نهایت دچار بثورات پوستی می شوید که توسط قند زیاد تولید می شود. در عوض ، بطری آب خود را همراه داشته باشید و در طول روز به طور منظم بنوشید تا هیدراته بمانید در حالی که نوشیدنی روزانه خود را کم کالری نگه می دارید.

وزن سالم را حفظ کنید

اگر سعی کرده اید بفهمید چگونه می توانید وزن فعلی خود را حفظ کنید یا چند کیلو وزن کم کنید ، رژیم غذایی مطمئناً به شما کمک می کند. نه تنها با یک تمرین سخت و آسان قدرت خواهید گرفت ، بلکه برای مدت طولانی احساس سیری خواهید کرد. این به معنی استفاده کمتر از کالری و متعاقباً کاهش جزئی در افزایش وزن است.

به دنبال کمک حرفه ای باشید

در مواقع دیگر برنامه ریزی و پیروی از اهداف سلامتی شما دشوار است. از آنجا که بدن همه افراد منحصر به فرد است ، تصمیم گیری از کجا باید دشوار باشد. اگر برای رسیدن به هدفی واقع بینانه تلاش می کنید ، به دنبال یافتن آن باشید مربی شخصی ماکرو برای کمک به شما

بسیاری از افراد با تجربه می توانند بر اساس نوع بدن شما تصمیم بگیرند که چه چیزی بخورند. پیروی از دستورالعمل های متخصص به شما کمک می کند تا دقیقاً بدانید که بدن شما برای زندگی سالم هر روز به چه چیزی نیاز دارد.

روند پیری را کند کنید

بسیاری از غذاهای سالم اغلب دارای خواص ضد پیری هستند. به عنوان مثال ، میوه ها سرشار از آنتی اکسیدان هستند ، به این معنی که افزودن آنها به رژیم غذایی به حذف رادیکال های آزاد که منجر به پیری می شود ، کمک می کند. آب همچنین پوست شما را مرطوب می کند ، بنابراین نوشیدن روزانه آن می تواند به نرم شدن پوست شما و کاهش چین و چروک کمک کند.

داشتن رژیم غذایی متعادل علاوه بر نشان دادن جوانی ، زندگی شما را افزایش می دهد. غذاهای سالم و سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی باعث افزایش طول عمر می شوند.

ممکن است در ابتدا انتخاب غذاهای سالم خوب دشوار باشد ، اما مزایای زیادی دارد. اگر بچه دارید ، می توانید هر روز به خوردن غذاهای سالم عادت کنید و تا جایی که می توانید پیش بروید. وقتی روغن مناسب را در بدن خود قرار دهید ، می تواند از شما در برابر بیماری های بد محافظت کرده و همچنین انرژی شما را در طول روز کاهش دهد.

با ما ثبت نام کنید به باشگاه سلامت اعتماد کنید روزنامه برای اطلاعات بیشتر در مورد پشتیبانی طبیعی از زندگی، سلامت طبیعی، مراقبت های دهان ، مراقبت های فیزیکی ، مراقبت های فیزیکی و مراقبت از پابه اگر به دنبال مراقبت های بهداشتی بیشتری هستید به آن مراجعه کنید فهرست منابع بهداشتی مورد اعتمادبه

نوشته شده توسط:

بروک چاپلان نویسنده و وبلاگ نویس مستقل است. او در خارج از خانه خود در لوس لوناس ، نیومکزیکو زندگی و کار می کند. او عاشق بیرون از منزل است و بیشتر وقت خود را صرف پیاده روی ، دوچرخه سواری و باغبانی می کند. برای اطلاعات بیشتر ، با بروک از طریق فیس بوک در facebook.com/brooke.chaplan یا TwitterBrookeChaplan تماس بگیرید

بازبینی شده توسط:

بنیانگذار ری اسپاتز علاقه مند به همه چیز طبیعی است و یک زندگی تحقیقاتی طبیعی در رابطه با سلامتی و سلامتی ایجاد کرده است. ری اولین کسی بود که محصولاتی را به بازار آورد که م effectiveثرتر و عاری از مواد شیمیایی و افزودنیهای مضر باشد. به همین دلیل ری ایجاد شد محصول قابل اعتماد، شرکتی که برای محصولات تمیز ، مفید و سالم به آن اعتماد دارید. ری باغبان است ، از ماهیگیری ، پیاده روی و آموزش و راهنمایی افراد برای شروع مشاغل جدید لذت می برد. شما می توانید از کتاب او ، “چگونه بر اساس کلام خدا در تجارت موفق شوید” ، در www.salameta.comبه

دیدگاهتان را بنویسید