چگونه لانج خوب انجام دهیم


برخی از پیوندها در این مورد روابط متقابل هستند. این بدان معناست که اگر روی پیوند کلیک کنید و مورد را خریداری کنید ، ما بدون هیچ هزینه اضافی از شما کمیسیون فروش دریافت می کنیم. این سایت های شبکه های اجتماعی به ما اجازه می دهند همیشه بهترین EatMoveHack را برای شما به ارمغان بیاوریم. همه نظرات برای ما باقی می ماند.

در نمای تفصیلی:

هدف: تقریباً همه ماهیچه های بدن شما ، به ویژه گردن ، عضلات شکم ، همسترینگ و شانه ها

ابزار مورد نیاز: انواع دیگر وزنه ها (دمبل ، توپ پیراهن ، کتل بل و غیره)

وضعیت: پیش رفتن

ما می دانیم ، می دانیم – لانج معمولاً چالش برانگیز است و بنابراین ما آماده ایم تا نحوه انجام آن را به شما نشان دهیم. سخت تر؟ آیا والدین ما ناراحت هستند؟

واقعاً جواب ماست علا غم انگیزتر از آن اما در نهایت ، شما از عادات ما بهره مند خواهید شد ، زیرا بالا تنه یکی از بهترین تمرینات تمام بدن است که می توانید انجام دهید. از آنجایی که پای شما بدن شما را بلند می کند در حالی که بالاتنه شما وزنی را که نگه دارید ثابت می کند ، تقریباً تمام ماهیچه های بدن شما همزمان تمرین می کنند.

و بله ، این شامل عضلات “سکسی” می شود: عضلات شکم ، شکم و بازوها. در واقع ، این ماهیچه ها بیشتر از هر کس دیگری با این تمرین مشکلی دارند.

ما قصد نداریم به شما دروغ بگوییم – بودن در لانگ سرگرم کننده نیست ، آسان نیست و شاید دوست نداشته باشید این کار را انجام دهید. با این حال ، اگر آنها را به طور منظم انجام دهید ، می توانیم به شما قول Menhouse Wearhouse را بدهیم: ظاهر شما را دوست خواهید داشت. ما مطمئن هستیم.

چه چیزی آنلاین است و چه چیزی مفید است؟

لانج سربار فقط تنوع در موضوع لانج است. به جای قرار دادن دست ها روی باسن ، پشت سر یا پهلو ، از آنها برای نگه داشتن وزنه بالای سر خود در حین فعالیت استفاده می کنید.

مزایای زیادی دارد. برای یک چیز ، نگه داشتن هر وزنی بالای سر برای مدت زمان طولانی ، بازوهای شما (و به ویژه شانه های شما) را مجبور به کار بیشتر می کند.

با این حال ، این معمولاً یک تمرین پا است و تمام ماهیچه های پاهای شما برای فشار آوردن این وزن اضافی از روی زمین مشکل خواهند داشت. این به ایجاد انفجار کمک می کند و در عین حال عضلات مسئول پایداری بدن شما را تقویت می کند.

همچنین فشار زیادی به مغز شما وارد می کند ، زیرا شکم شما باید کار کند تا این وزن را هنگام بالا و پایین رفتن به حالت ایستاده نگه دارد. این بدان معناست که هر عضله ای در شکم شما باید برداشته شود تا از وضعیت شما حمایت کند ، هم قدرت و هم استقامت را تقویت می کند.

چیزهای شگفت انگیز برای تعادل شما نیز مفید است. شما مجبور خواهید بود بدن خود را صاف و محکم نگه دارید حتی زمانی که مرکز ثقل خود را یکی یکی حرکت می دهید ، و این امر باعث ایجاد بسیاری از ماهیچه هایی می شود که بیشتر از آنها استفاده نمی کنید و معمولاً بیشتر کار می کنند. نسبت به استفاده آنها در

ورزشکاران واقعاً از این تمرین لذت خواهند برد. این میله نوار را ایجاد می کند و تعادلی را که اغلب هنگام دویدن ، اسکی یا دوچرخه سواری رخ می دهد ، ایجاد می کند ، بنابراین می توانید عملکرد خود را در هر تلاش ورزشی بهبود بخشید.

اوه ، و آخرین مورد: بسیاری از صرفه جویی کنندگان زمان. اگر خیلی سریع هستید و وقت ندارید کل تمرین خود را انجام دهید ، می توانید چند حرکت کششی روی استخوان ها انجام دهید و گروه های بزرگی از ماهیچه ها را به طور همزمان بسازید. بله ، پاها و شکم شما بیشتر از بازوها چالش برانگیز خواهند بود ، اما حداقل باید به حفظ قدرت شما در بدن و صدای شما کمک کنند.

چگونه یک لانج سربار خوب انجام دهیم

لانج کردن یکی از بهترین تمریناتی است که می توانید انجام دهید ، اما آسان نیست. این یک تمرین بسیار دشوار است و فشار زیادی را بر مناطقی وارد می کند که ممکن است در اولین تمرین خود نادیده گرفته باشید.

هشدار! اگر اصول اولیه را درک نکرده اید ، ابتدا وارد اتاق طبقه بالا نشوید (و اگر در هر زمان در طول ناهار بالای سر ، ابتدا با سر پریدید ، اشتباه کرده اید). این یک تمرین با شدت بالا است و اگر قبل از آماده شدن بدن خود را به برنامه معمول خود اضافه کنید ، می توانید به آسانی به خود آسیب برسانید.

اگر لانج معمولی برای شما کلاه بزرگی است ، در اینجا نحوه افزایش آموزش به سطح بعدی با لانج بالای سر آمده است:

همه چیز را آماده کنید

Pretty Matching Lunge Sports and Medical Overh Over

شما به منابع زیادی برای منابع نیاز ندارید ، اما این کار را می کنید مقداری چیزهایی – مانند نوعی مقاومت در برابر نگه داشتن با سطح مناسب برای جمع شدن.

این چیزی است که شما برای دفاع از خود استفاده می کنید. بسیاری از افراد برای لانج بالای سر به دمبل احتیاج دارند ، زیرا وزن آنها یکنواخت است و راحت در دست گرفته می شوند. با این حال ، دیگران هنگام دو دست گرفتن بلبرینگ یا کتری را دوست دارند و برخی از افراد دوست دارند از کیسه های شن استفاده کنند زیرا به دلیل نوسان طبیعی ماسه یک چالش قوی ایجاد می کنند.

هنگام انتخاب وزن نیز قهرمان نشوید. چیزی که هنگام برداشتن از قفسه تمیز به نظر می رسد ، پس از نگه داشتن آن روی سر برای 10 تغییر ، سنگین تر خواهد بود و اگر چسبندگی ضعیفی در وسط کاندیدا داشته باشید ، نمی خواهید خطر پرتاب کردن چیزی را روی سر خود قرار دهید. از کوچک شروع کنید و به سمت بالا حرکت کنید.

قسمتی که حلقه های خود را می سازید باید هم برای پا و هم برای دستان شما وضوح زیادی داشته باشد و باید سطح صاف و محکمی داشته باشد. شما نمی خواهید مجبور شوید بدن نیمه لانج خود را کج کنید یا شش قدم را روی سطحی نامتعادل بردارید ، زیرا اگر در هر زمان در زمان ناهنجاری اتفاق بیفتد ، هر یک از این موارد می تواند جدی ترین آسیب ها را ایجاد کند.

ترومپت بزن

ابتدا باید پاها را به عرض شانه باز کرده و زانوها را کمی پایین بیاورید. فشار دهید و وزنه را بالای سر خود بیاورید – مطالعه را شروع نکنید ، زیرا ما واقعاً شروع نکرده ایم. این درست است آماده سازی

اطمینان حاصل کنید که وزن مستقیماً روی شانه های شما است و دستان شما محکم در تکیه گاه آنها قفل شده است. این کار شانه های شما را تقویت کرده و در طول تمرین از آنها حمایت می کند.

نفس خود را حبس کرده و در یک لانج عمیق قدم بگذارید. مانند هر تمرین دیگری ، فرم در اینجا بسیار مهم است. شما می خواهید زانوی جلویی خود را بالای پای جلویی قرار دهید. اگر زانو در پشت انگشتان پا گیر کرده باشد ، این کار را اشتباه انجام می دهید (و شما را در معرض آسیب قرار می دهد).

وقتی پاشنه خود را به جلو فشار می دهید ، نفس بکشید و نفس عمیق بکشید و خود را به حالت اولیه بازگردانید. تبریک می گویم – شما فقط یک لانج سربار موفق هستید!

این 9 حرکت پا را بیشتر انجام دهید.

لانگز و لوگا

اشتباهات رایجی که باید هنگام انجام حرکت های بلند انجام دهید

وقتی صحبت از خطاهای ناگهانی می شود ، تقریباً همه آنها از استفاده از فرم های نامناسب استفاده می کنند. موقعیت شما کلید است ، زیرا بدن شما به درستی تراز نشده است ، نتایج یکسانی را مشاهده نخواهید کرد (و خود را در معرض آسیب قرار می دهید).

به همین دلیل مهم است که قبل از حرکت به بالا با حرکت منظم شروع کنید. اگر نمی توانید خوب بخوابید بدون به طور جدی ، شما کاری ندارید که انجام دهید کارشناسی ارشد سنگین.

همچنین ، زانوی جلویی شما باید روی پای شما باشد نه جلو. باید یک خط مستقیم از مرکز شما تا زانوها وجود داشته باشد ، و سپس پای شما باید با سطح زمین هم تراز باشد.

وزنه ای که روی سر نگه می دارید نیز باید ثابت و هماهنگ باشد. اگر احساس می کنید که شروع به فرو رفتن می کند یا از پهلو به پهلو تغییر می کند ، باید کمی استراحت کنید یا تغییر دهید.

تنظیمات برای Lunges بالا

با توجه به اینکه لانج بالای سر خود تنوعی از تمرینات منظم تر است ، اگر از شما نخواهیم که به طور منظم لانج کنید ، گیج می شویم. آنها راهی عالی برای بررسی شکل شما هستند و برای پایین تنه شما نیز عالی هستند.

اگر به تازگی وزن خود را شروع کرده اید ، ممکن است بخواهید تمیز و سنگین عمل کنید. نگه داشتن جارو بر روی سر راهی عالی برای یادگیری حرکت است و همچنین می تواند به تعادل و ثبات کمک کند.

سر خوردن روی جعبه

هنگامی که واجد شرایط بودن برای فعالیت هستید ، می توانید واقعاً با ترکیب جلو و عقب خود را به چالش بکشید. در حال حاضر آنها شبیه هم هستند ، به جز (شما حدس زده اید) آنها شامل مراحل پشت سر شما یا هر دو طرف می شوند.

نکته جالب دیگر طبقه بالا در گنجه است. این چیزها مثل همیشه در حلقه ها وجود دارد ، با این تفاوت که در پایان حرکت به موقعیت اولیه خود باز می گردید ، یک قدم دیگر به جلو بر می دارید – می دانید ، مانند راه رفتن.

پیاده روی در خیابان علاوه بر ارائه جالب ترین نماهایی که می توانید مشاهده کنید ، برای ایجاد تعادل ، افزایش انعطاف پذیری و ایجاد ویژگی های مفید ایده آل است.

آیا به دنبال راه هایی برای کار کردن شکم خود هستید؟ راهنمای ما را در مورد نحوه ایجاد قدرت اصلی از ابتدا بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید