چگونه من و دین زندگی خود را در روابطمان زنده نگه می داریم


امروز من مقدار کمی می دهم ese – و بیشتر توتینو – از دستور العمل های معمول و توصیه های رژیم غذایی من. با این حال ، به همان اندازه برای … رفاه یک مهم است سالم ، دوست داشتن یکدیگربه تیم JSHealth پیشنهاد کرد که من در این مورد بنویسم – بنابراین احتمالاً من اینجا هستم… هاها!

من در خانواده ای بزرگ شدم و روابط خوب همیشه اولویت اصلی بوده است. مادرم یک تسهیل کننده رابطه و رابطه جنسی است که اغلب افکار خود را با او در میان می گذارد. همچنین ، والدین من همیشه ازدواج خود را بر همه چیز مقدم می دانند ، که من می دانم نادر است. نوار بالا گذاشته شد!

و به جرات می توان گفت که ازدواج من ممکن است (و از جهاتی) باشد foi بیشتر) مهمترین چیز در زندگی من است. به طور کامل متوقف شود.

ازدواج چیز زیبایی است. من همیشه معتقد بودم که از جهات مختلف ، این مهمترین سفر در زندگی است – شناختن نیمه دیگر شما. همکاری مشترک برای ایجاد ارتباط عمیق و معنی دار از طریق شادی ها و سختی های زندگی به یکی از رضایت بخش ترین تجربیات تبدیل شده است.

یک رابطه سالم برای من و دین بسیار مهم است – ما با هم به یازدهمین سال زندگی خود می رویم. من می خواهم مواردی را به اشتراک بگذارم که ما را نزدیک و متصل نگه می دارد ، حتی هنگام ایجاد یک کسب و کار با هم (که انجام آن کمی واقعاً می تواند استرس زا باشد!):

  • آخر هفته ها – ما سعی می کنیم از همه کارها اجتناب کنیم (در چند سال گذشته) و واقعاً از اوقات خوب با هم لذت ببریم. پیاده روی کنید ، به باشگاه بروید و با هم غذا بخورید. اگر ما بچه داشتیم ، آنها را در این زمان شگفت انگیز مشارکت می دادیم ، با این اطمینان که زمانی را به تنهایی رقم خواهیم زد!
  • فناوری بسته می شود – هر شب ساعت 21:30 – زندگی ما را تغییر داد! (خیلی خوب به سلامتی! شاید ساعت 10 شب برای دین بعضی شبها هااا)
  • در اتاق خواب تلفن وجود ندارد – این کمک به اتاق خواب ما این امکان را داد تا فضایی برای تغذیه باشد که آرام ، آرامش بخش و مناسب برای با هم بودن ما باشد. دین می داند چگونه تماس بگیرد یا خارج شود.
  • این یک خروجی سالانه با هم است – این بهترین کریسمس هر سال است ، از ابتدای JSHealth ، و من و دین به مدت دو هفته استراحت می کنیم ، همه ما به تنهایی ، و گاهی اوقات با هم تفریح ​​می کنیم. به این ترتیب ما به یک سال تلاش سخت باز می گردیم. خروج از رسانه ها در این زمان نیز مهم است.
  • از مقایسه / ایده های دیگر بپرهیزید – به یاد دارم که در روابط بودم و نگران نظرات دیگران بودم. من فردی خود راضی هستم و به طور کلی نگران این هستم که دیگران چه فکری می کنند. اما وقتی با دین ملاقات کردم ، به یاد می آورم که احساس می کنم بقیه جهان اهمیتی ندارند. و حقیقت این است که من و دین احساس می کنیم که جهان مشترک ما بسیار مهم است – آرامش کاملاً بی ضرر است. یادآوری این نکته بسیار مهم است. از آنجا که مردم بسیار قضاوت کننده و گاهی حتی حسود هستند – شما نمی توانید نگران محافظت از روابط خود باشید. در اوایل ازدواج ما ، من شنیدم که شخصی در مورد دین حرف منفی و نادرستی زده است … و این فقط من را از اهمیت قضاوت دیگران و تمرکز بر واقعیت خود یادآوری کرد.
  • از کمال دوری کنید – ما هر دو یک نوع انسان هستیم – فشار زیادی را بر خود وارد می کنیم تا همه چیز خوب و بی نقص شود. ما بسیار سخت کار می کنیم تا اجازه ندهیم این عاملی در روابط ما باشد. به عنوان مثال ، اگر ما در طول هفته آنطور که دوست داریم وقت نداریم. یا چند هفته از صمیمیت ما به دلیل خستگی ناشی از کار کمتر از دیگران است ، مهم نیست. من فکر می کنم در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم ، ما فکر می کنیم همه چیز باید همیشه بی نقص باشد. وقتی این فشار را رها می کنید ، روشن می شوید که آنچه مهم است بیشتر اوقات اتفاق می افتد. ما دائماً به خود یادآوری می کنیم “کمال همیشه لازم نیست”.
  • کاهش اضطراب برای رابطه جنسی بهتر – من دوست ندارم زیاد درباره جنسیت خود صحبت کنم زیرا می دانم که این نوع گفتگو می تواند منجر به مقایسه شود. داشتن مادر یک رابطه جنسی است ، من می دانم که رابطه جنسی چقدر مهم است ، اما با جریان نیز همراه است. من و دین هر دو به صمیمیت در رابطه خود اهمیت می دهیم و مطمئن هستیم که زمانی را با هم می گذرانیم که منجر به خواسته های عادی و زندگی جنسی شاد می شود. من به شما می گویم ، رابطه جنسی بالغ تر است. فقط باید بدن خود را بهتر بشناسید. و من همچنین معتقدم که بدن باید احساس آرامش کند – این بدان معناست که کاهش استرس زندگی افراد برای حفظ یک زندگی هماهنگ ضروری است.
  • ما می دانیم چه چیزی مهم است. زن و شوهر ما اول از همه ، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد. بقیه اولویت دوم ماست. ما با هم کار می کنیم و بنابراین این تفکر بسیار مهم است و ممکن است دلیل مهمی برای این باشد که ما اینقدر خوب با هم کار می کنیم. اگر کار و تجارت حرف اول را می زند ، اضطراب زیادی برای ما ایجاد می کند.
  • بودن در کنار یکدیگر از طریق خیر و شر – ما یک زندگی شگفت انگیز و پر از برکت داریم ، اما من همچنین دو سال پیش پس از یک ضربه روحی خودم که باعث علائم PTSD من شد ، یک چالش سلامت روانی داشتم. اضطرابی که احساس کردم همه با از دست دادن عزیزم مرتبط بود. بزرگترین نگرانی های من مطرح شد. برای روشن شدن صد در صد ، احساس می کردم که افراد نزدیک من گم می شوند. من در مورد از دست دادن افکار بد وحشتناکی داشتم. دین برای من بسیار قوی و خودخواه بود. و شاید من باید روزی همین کار را برای او انجام دهم. این زندگی است – ناقص و گاهی پر از درد. شما باید آن انتخاب عاقلانه را انجام دهید تا از طریق خیر و شر در کنار یکدیگر باشید. با وجود اینکه دو سال گذشته بسیار سخت بوده است ، ما همچنان به هم نزدیک هستیم. و روزهای سخت به شما کمک می کند تا عمیق تر با زندگی و عزیزان خود ارتباط برقرار کنید.
  • توجه – اگر به خاطر یکدیگر نباشید ، همه چیز آسیب می بیند. شاید این دلیل اصلی باشد که ما می توانیم هر روز با هم کار کنیم.

هیچ یک از موارد فوق به طور کامل انجام نشده است و گاهی اوقات شکست می خوریم. و این هم خوب است این که “ما بهترین کار را می کنیم” مهمترین چیز است.

یک کتاب همچنین ادعا می کند که فرهنگ ما از طریق رسانه های اجتماعی (فیلم ، کتاب و غیره) عشق و روابط را به شکلی جلوه داده است که رسیدن به آن سخت به نظر می رسد. من در کار و زندگی خود چیزهای زیادی می بینم. من هیچ وقت خواندن پستی را در اینستاگرام فراموش نمی کنم که می گوید: یک شبکه دوست داشتنی سالم کسی است که احساس می کند یک کاسه گرم جو دوسر با دارچین و عسلبه احساس امنیت ، گرما در داخل و راست دارد. احساس خوبی برای روح دارد. این یک کیک پوسته با زرق و برق ، یخ و بالای شکلات نیست.

و بسیار واقعی است. رابطه جایی است که دو نفر دور هم جمع می شوند و سفری ناقص را آغاز می کنند ، اما شاید ، این یک تجربه مادام العمر است که در آن خود و شخص دیگری را در هسته اصلی خود می شناسید ، که معنای بسیار ، سرگرمی و زیبایی را به همراه دارد.

مقایسه رابطه خود با دیگران واقعاً بد است زیرا هر رابطه بسیار متفاوت است.

من می توانم هر روز دعا کنم که این عشق و شادی بزرگ در طول زندگی ادامه یابد.

عاشق جس x

دیدگاهتان را بنویسید