چگونه می توان سال جدید را با این کار آغاز کرد


یکی از آشکارترین تصمیمات سال نو برای بشریت این است که به خوبی پیش بروید ، اما با طبیعت شلوغ جهان ، رسیدن به این هدف دشوار خواهد بود. طبق گزارش UAB Medicine ، “کمتر از 8 of مردم به تصمیمات سال نو خود پایبند هستند.” دیدن آن دشوار است و برای کسانی که تلاش می کنند اهداف سلامتی خود را دنبال کنند می تواند ناامید کننده باشد ، اما ما اینجا هستیم تا بهترین نکات را برای حفظ عزم خود به شما ارائه دهیم!

بنابراین ، چگونه می توانید اهداف خود را در سال جاری دنبال کنید؟

علائم را شروع کنید

همانطور که می نشینید و به لیست اهداف خود برای سال 2021 نگاه می کنید ، به یاد داشته باشید که واقع بین هستید. گفتن آن بسیار ساده تر از انجام آن است و “دویدن ماراتن” را به عنوان هدف امسال انتخاب کنید. در حالی که این امکان وجود دارد ، برنامه ها ، سطح تخصص تناسب اندام و شیوه زندگی خود را در نظر داشته باشید. وقتی تصمیم خود را در نظر می گیرید ، با کمی پیاده روی شروع کنید. به جای تعیین هدف برای ظاهر خوب ، سعی کنید دقیق تر باشید. یک مثال خوب “کار تا 5 مایل انجام شده در فوریه” است. این نوع اهداف شما را ضعیف تر می کند و وقتی به آن هدف می رسید ، می توانید به اهداف بزرگتری نگاه کنید.

سلامت بخرید

هنگام سفر ، اگر رژیم غذایی سالمی در خانه دارید ، می توانید آن را ترک کنید. وقتی برای خرید می روید ، حتماً یک لیست از قبل بنویسید. هنگام نوشتن یک لیست ، به احتمال زیاد به موارد موجود در آن لیست پایبند خواهید بود ، که احتمال فروش علایق آنها کمتر است. سعی کنید قبل از خرید نیز رژیم غذایی سالمی داشته باشید. اگر با معده خالی خرید می کنید ، احتمالاً غذاهای سالم دیگری را خریداری می کنید که برای شما مهم نیست.

می توان آن را احیا کرد!

طبیعی است که هنگام شروع سفر ورزشی خود از زمین جدا شوید ، اما بازگشت به سبد خرید کلید رسیدن به اهداف شما است. اگر یک یا دو بار دچار مشکل شدید ، دوباره به خودتان فشار بیاورید. ایده خوبی است که در شروع کار یک شریک مسئول داشته باشید تا بتوانید برای غذا و تغذیه سالم با یکدیگر ثبت نام کنید. حتی اگر ما در بحبوحه یک اپیدمی هستیم ، باز هم می تواند یک همکار باشد. سعی کنید از برنامه ها ، تماس های گروهی و تماس های ویدئویی برای همکاری استفاده کنید.

بهترین 10 مورد را در منطقه خود بیابید

هنگامی که شروع به تمرین مانند یک مبتدی می کنید ، بهتر است از عضویت در باشگاه شروع کنید. سعی کنید به دنبال یک خانه ریسندگی مقرون به صرفه با کلاس درس و تجهیزات خوب باشید. پرداخت هزینه عضویت شما را تشویق می کند تا در صورت امکان قبوض خود را پرداخت کرده و آموزش دهید.

آیا برای احساس بهتر در سال جدید به کمک نیاز دارید؟ از https://fitnessfor10.com/ دیدن کنید تا ببینید آیا مرکز تناسب اندام در منطقه شما وجود دارد یا خیر!

دیدگاهتان را بنویسید