چگونه هوش مصنوعی و بلاک چین می توانند به ساده سازی ارتباط بین سیستم های مراقبت های بهداشتی کمک کنند


چگونه هوش مصنوعی و بلاک چین می توانند به ساده سازی ارتباط بین سیستم های مراقبت های بهداشتی کمک کنند

آماده شده توسط تام هیکمن، مدیر توسعه تجارت و فروش ایالات متحده ، چینیارد

خدمات بهداشتی برای بهبود کیفیت تحت فشار زیادی است. با این حال ، تعامل بین فناوری و سایر سیستم های یکپارچه چالش های زیادی را ایجاد می کند که مانع از برقراری ارتباط کامل و م facilitiesثر امکانات بهداشتی و درمانی می شود.

ما سالهاست می دانیم که سلامتی به راه حل هایی نیاز دارد که توسط یک متخصص ارائه شود. اما اولین شواهد این ایده مدتهاست که به تاخیر افتاده است. بدون مرزهای روشن و مسائل کاربردی که نشان می دهد هوش مصنوعی در مراقبت های بهداشتی می تواند کار کند ، رهبران تیم قادر به مذاکره برای همکاری نیستند.

چگونه هوش مصنوعی در سلامت می تواند مشکلات ارتباطی را حل کند

فناوری می تواند نحوه عملکرد مراقبت های بهداشتی را برای بیماران تغییر دهد ، اما امروزه ارتباطات به سختی به دست می آید. علیرغم صنایع پیشرو مانند منابع همکاری سریع خدمات درمانی ، داده ها هنوز یک تجارت بی ثبات هستند. داده ها به روش های مختلف و در سیلوهای مختلف ذخیره می شوند – و همه خانه ها قادر به خواندن و درک اطلاعات موجود در هر سوله نیستند و امکان پردازش آنها را فراهم می کنند.

این تأثیر زیادی بر نحوه کار مدل ها با فناوری دارد. رادیولوژیست فیلم می خواند و پزشک فقط برای دستیابی به اطلاعات تشخیصی برای بیمار مبتلا به درد مزمن تشخیص می دهد. در کنار پاسخ های هوش مصنوعی به سلامتی ، می توان از مطالعات و شواهد مختلفی استفاده کرد که می تواند سریعتر و هوشمندتر باشد.

وقتی از فناوری بلاک چین در ارتباط با هوش مصنوعی استفاده می شود ، می تواند به توسعه دهندگان و سازمان ها کمک کند تا بدون خطر امنیتی با یکدیگر همکاری کنند. از آنجا که بلاک چین نشان دهنده یک پایگاه داده واضح و غیرقابل تغییر است ، داده ها می توانند از منابع متعدد ذخیره شوند و تصویری ثابت از واقعیت ایجاد کنند که توسط افراد خارجی بدون هیچ گونه جانبداری قابل استفاده باشد. علاوه بر این ، ممکن است محدودیت هایی برای دسترسی افراد به اطلاعات وجود داشته باشد.

این به متخصصان بهداشتی کمک می کند تا مرکزی را راه اندازی کنند که بتواند بهترین دانش ، درمان های درمانی و داروها را با هم ترکیب کند ، بنابراین به بیماران مبتلا به بیماری کمک می کند تا در عین حفظ امنیت بیمار و سوابق تحقیقات بسیار م effectiveثرتر عمل کنند.

واضح است که رهبران در سازمان های مراقبت های بهداشتی باید رویکرد کلیشه ای را حذف کرده و جو افزایش همکاری را ایجاد کنند. اما چگونه ، درست است؟

چگونه Blockchain ، AI و Healthcare با هم کار می کنند

فناوری بلاک چین در مراقبت های بهداشتی به پیاده سازی هر چهار نوع ارتباط تعریف شده توسط اطلاعات سلامت و مدیریت اجتماعی کمک می کند: ساختاری ، نهادی ، معنایی و سازمانی. استفاده از Blockchain در مراقبت های بهداشتی پایه ای را ایجاد می کند – ساختاری – که بر اساس آن داده ها می توانند با خیال راحت و شفاف زندگی کنند. و بلاک چین می تواند به ترجمه اجازه دهد تا به انواع مختلف خوانندگان داده ها را ببیند و درک کند.

دو دسته از بلوک های فناوری که در مراقبت های بهداشتی تجاری جذابیت بیشتری دارند ، بلاک چین مجوز دار و دانش قراردادی هستند. اجازه دادن به بلوک ها از محرمانه بودن اطلاعات جلوگیری می کند ، همه شرکا را مشخص می کند و اطلاعات را برای کاربران در وب سایت مجاز به مشاهده قابل مشاهده می کند. قراردادهای هوشمند “دستورالعمل” در بلاک چین به طور خودکار پس از همه شرایط یا رویدادهای مربوطه اجرا می شوند. این بدان معناست که می توان بدون دخالت انسان تصمیم گیری کرد. اینجاست که قدرت برنامه های هوش مصنوعی در مراقبت های بهداشتی نمایان می شود. این مجموعه الگوریتم ها – همراه با امنیت و امنیت خودکار – به این معنی است که از هوش مصنوعی می توان برای انتخاب سریعتر ، بهتر و پیش بینی کننده تر استفاده کرد.

داده ها آتش پشت هوش مصنوعی هستند ، اما در حال تبدیل شدن به آتش پشت مراقبت های بهداشتی و نحوه تشخیص و درمان پزشکان است. اگر بتوانیم اطلاعات زیادی را به داده های پیش رو جمع آوری و ترجمه کنیم ، می توان از هوش مصنوعی برای تشخیص و نظارت بهتر بیماران ، شناسایی بیماران ، تسریع در توسعه داروها و ساده سازی کارآزمایی های بالینی استفاده کرد.

همه ابزارها برای بحث وجود دارد ، اما اکنون این به عهده توسعه دهندگان و توسعه دهندگان است که راه هایی برای همکاری پیدا کنند. مزایای هوش مصنوعی در مراقبت های بهداشتی بسیار تغییر می کند – اگر بتوانیم راه هایی برای حل مشکل بلاک چین و اطلاعات محرمانه بیابیم و مردم را مجبور کنیم سوله های خود را باز کنند.

هیچ فناوری واحدی نمی تواند آینده سلامت شبکه را نجات دهد. این امر مستلزم همکاری بین توسعه دهندگان ابزار ، مدیران ، مربیان دارو و توسعه دهندگان فناوری است تا دنیایی از داده ها را جمع آوری کرده و از آنها به خوبی استفاده کند.

مشاغل در حوزه سلامت

نویسنده: اسکات روپ هوش مصنوعی در سلامت ، Chainyard ، سلامت بلاک ، سلامت شبکه ، تام هیکمندیدگاهتان را بنویسید