ژوئن 2021 | MINIMAL-ISH


اگرچه روزهای بیماری به آرامی می گذرد ، اما ماه ها به سرعت می گذرند. شش ماه پس از کریسمس با چیزهای کمتری نسبت به حدس زدن زمانی که ممکن است بتوانیم با محدودیت های کمی زندگی کنیم ، و باز هم ، در انتخاب خود مختار بودیم.

روی چاقو نشستن (این هفته اوضاع بهتر است یا کمی بدتر؟) روزها را با داستانهای جالب در مورد “مراحل دیگر” پر کرده است و واقعاً من را برای این ماهها بهم زده است. تا جایی که من پهنای باند را برای هر چیزی غیر از غذا خوردن ، خوابیدن و سایر ملزومات ضروری پهن کردم. زندگی در حالت شکاک شاید بهتر از زندگی در حالت اضطراب باشد (چه خبر 2020) اما اثر تقریباً یکسان است … ماه گذشته!

با این حال ، به این دلایل سال 2021 بسیار کم سابقه بوده است. خرید کوچک. چند رستوران برای بازدید (بیرون). حدود سه سفر یک روزه بود که جاذبه ها باز شد. بدون تعطیلات.

ماندن من (عمدتا) در خانه نیز تحت تأثیر وضعیت واکسیناسیون من قرار گرفته است ، اما اکنون که واکسیناسیون من کامل شده است ، هنوز چند مکان وجود دارد که می توانم به دلیل تعداد بازدیدکنندگان که هنوز در آنجا هستند ، بروم. اکنون من مایلم که هر از گاهی به آنجا بروم و آرزو می کنم که این فرصت کمی باشد ناگهانبه

من تعجب می کنم که چه زمانی می توانیم دوباره سریع تصمیم بگیریم؟

© SD Wheelock

تصویر از Pixabay

دیدگاهتان را بنویسید