کالج امرسون آزادی بیان پوهوس


این کاریکاتور وینی پیف در حال قدم زدن با دوستش تایگر برای اولین بار در سال 2013 در وب سایت اجتماعی محبوب چینی weibo.com منتشر شد که تصویری از شی جین پینگ رئیس جمهور چین در حال قدم زدن در کنار باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا را اضافه کرد. (badtuzizi / weibo.com)

وای بر شما! این توییت ها به همان اندازه بی گناه هستند که وینی پیف قدرت سانسور امرسون را می شنود.

و آدام اشتاین باو

8 اکتبر 2021

اولین قانون برای سوراخ ها ساده ، اما مهم است: هنگامی که خود را در یک سوراخ می بینید ، حفاری را متوقف کنید. اولین قانون آزار و اذیت نیز ساده و مهم است: هنگامی که برای ممنوعیت فراخوانده می شوید ، مزاحمت را ببندید. دیدگاه ها ، در جوامع سالم ، هدف جلب توجه است، تا در رد اعتراضات عمومی مفید نباشد.

مدرسه امرسون در حال یادگیری راه سخت است.

این هفته مخالفت مستعمره شدت گرفته است بندر ONEHUNGA رئیس Turning Point USA زیرا برچسب هایی را با عنوان “China Kinda Sus” – “sus” عامیانه ای برای اعتراض است توزیع کرد.

فصل Turning Point کالج امرسون در ایالات متحده به دلیل توزیع این برچسب ها به پایان رسید.

به آتش توضیح اینجا در اوایل این هفته – غار در خرده فروشی به دفتر امرسون – امرسون پیوست ها را حفظ می کند قول قوی آنها از بیان نظرات خود برای دانش آموزان خود لذت می بردند. در حالی که گفته می شد این اعتراضات توهین به مردم چین است ، اما این برخلاف دولت چین بود (معترضان نماد چکش و داس حزب کمونیست را به امانت گرفتند و به “چین” نگاه کردند ، نه به مردم “چینی” ، این است که توزیع نوشته های دیگران که از آنها متنفر هستند برای پیش داوری ضروری نیست.

با این حال ، پاسخ امرسون به این اتهامات آخرین باری نبود که در این هفته چهره کالج در سخنرانی خود در مورد دولت چین تغییر کرد. همزمان با اعتراض معترضان به شبکه های اجتماعی ، امرسون شروع به استفاده از ویژگی توییتر برای جلب نظر کاربران کرد پنهان کردن پاسخ های ناخواسته از دیدگاه کلی (پاسخهای پنهان را می توانید با ضربه زدن روی “مشاهده پاسخهای پنهان” در توییت های فردی پیدا کنید.)

دستان امرسون به لانه زنبوری خیلی زود دست را در لانه زنبوری گرفت. علیرغم ابهام ، امرسون انواع توییت ها را پنهان کرد ، از جمله برخی دیگر جز عکس وینی پیف – چهره ای که به عنوان نمادی از مقاومت در برابر تحریم منطقه ای چین عمل کرده است ، بنابراین این واقعیت که مقامات پر از ریاست جمهوری هستند مقایسه ها شی جین پینگ به خرس کارتونی.

سارا مک لاگلین از FIRE حماقت امرسون را در توییتر فاش کرد:

این منجر به یک روز توییت های جدید شد که عکس های وینی پیف را بازگردانده و پاسخ های کوچک امرسون را به سخره گرفت. امرسون ، در حالی که چیزی یاد نمی گیرد ، آنها را مشخص کرده است ، و:

این ایده خوبی برای امرسون نیست – او تمام تلاش خود را می کند تا شما را پیدا نکند.


FIRE از حقوق دانش آموزان و اعضای مدرسه محافظت می کند – صرف نظر از نظرات آنها – در دانشگاه های دولتی و کالج ها و کالج های ایالات متحده. اگر حقوق شما مورد سوال است ، لطفاً با ما تماس بگیرید: thefire.org/paraبه

به امرسون بگو تحقیقاتش را متوقف کنددیدگاهتان را بنویسید