کاهش سریع وزن – بهترین زندگی لب ها | کویتوس


این یکی از مهمترین کارهایی است که هنگام یافتن بهترین رژیم کاهش وزن برای کاهش وزن بدون استفاده از قرص ها و مکمل های کاهش وزن که این روزها در همه جا مشاهده می کنید ، انجام دهید. اگر می توانید رژیم غذایی سالم را با کاهش وزن مناسب با یک برنامه تمرینی ترکیب کنید ، این برنامه می تواند بهترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن به صورت طبیعی باشد. یکی از اولین مواردی که هنگام انتخاب رژیم کاهش وزن باید به آن توجه کنید این است که هرگز وعده های غذایی را حذف نکنید یا غذاهای سالم نخورید. اگر فکر می کنید خوردن یک یا دو وعده غذایی و خوردن یک وعده غذایی بزرگ در روز به شما کمک می کند ، باید بدانید که واقعاً در اشتباه هستید. شما همچنین باید برای کاهش وزن یک هدف واقع بینانه داشته باشید و برای رسیدن به این هدف تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که می توانید بدن خود را با فعالیت بدنی فراوان و برنامه غذایی متعادل و سالم مهار کنید.

یکی از بهترین رژیم های کاهش وزن برای کسانی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند ، رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیم غذایی است که می توانید از منابع مختلف پیدا کنید ، بنابراین این روش سریع و طبیعی برای کاهش وزن است. هیچ مکمل یا مصرف بیش از حد قرص های لاغری از طرف شما وجود ندارد. جنرال موتورز یکی از بزرگترین شرکت های خودروسازی است که برنامه تغذیه ای به نام رژیم جنرال موتورز یا رژیم غذایی GM را معرفی کرده است که شرکت ها و شرکت های دانش بنیان از آن پیروی می کنند. این مکمل غذایی به ارتقاء سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر موسسات کار می کنند کمک می کند. این برنامه رژیم غذایی برای همه سنین مفید است و گفته می شود که بسیاری از افراد با این رژیم در طول یک هفته تا 8 کیلوگرم وزن کم کرده اند.

بسیاری از شما احتمالاً به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل هستید. شما انواع ورزش ها را از یوگا گرفته تا دویدن و تناسب اندام امتحان کردید ، اما نتوانستید چربی بدن را از بین ببرید. اگر اضافه وزن یکی از بزرگترین نگرانی های شماست ، برنامه رژیم غذایی GM پاسخگوی مشکل شما است.

برنامه غذایی جنرال موتورز
اگر برای شروع یک برنامه رژیم غذایی GM آماده هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را برای آن آماده کنید. تنها در صورتی می توانید در برنامه کاهش وزن خود موفق باشید و سریع وزن خود را کاهش دهید که قلب آرام و کنترل شده ای داشته باشید. این برنامه غذایی یک هفته ای فقط می تواند از غذاهای تجویز شده استفاده کند. گفته می شود که اگر این رژیم را با آرامش رعایت کنید بین 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم می کنید.

نکته مهمی که باید به آن فکر کنید این است که هرگز گرسنه نمانید. گرسنگی یک اثر بسیار عجیب است و در پایان برنامه ، شما به جای کاهش وزن ، وزن خود را افزایش می دهید. این برنامه میزان غذا و نوع غذا را به شما نشان می دهد تا مطمئن شوید همیشه راضی هستید. بسیاری از افرادی که از این رژیم استفاده کرده اند شگفت زده شده اند که برای کاهش وزن به چه غذایی نیاز ندارند که گرسنه باشند. اما نگران نباشید ، فقط به نکات این برنامه غذایی گوش دهید و آن را با آرامش دنبال کنید.

کاهش رژیم غذایی 7 روزه برای کاهش وزن 8 کیلوگرم
اولین روز غذا خوردن: میوه های تازه
اولین روز از روز بزرگ این رژیم کاهش وزن است زیرا شما فقط می خواهید وارد دنیایی شوید که نحوه کاهش وزن را درک می کند. این رژیم نشان می دهد که اولین روز رویداد شما باید به میوه ها اختصاص یابد. شما می توانید میوه ها را هر طور که دوست دارید اما موز را هر زمان که می توانید بخورید. میوه هایی مانند خربزه و طالبی خوب هستند. همچنین باید بین 8 تا 12 لیوان آب بدون دست زدن به غذاهای دیگر از جمله سبزیجات خام یا پخته بنوشید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، به همان میزان که می خواهید در روز اول به نتیجه نیاز دارید. هر زمان که گرسنه شدید ، میوه بخورید و آب نیز بنوشید.
روز دوم رژیم: سبزیجات
روز دوم به شما این امکان را می دهد که در طول روز به میزان دلخواه سبزیجات بخورید ، چه خام و چه پخته. بله ، به یاد داشته باشید که برای پخت سبزیجات از روغن استفاده نمی کنید. به خاطر داشته باشید که سیب زمینی یکی از این سبزیجات است بنابراین بهتر است در ابتدای روز آب پز یا آب پز بخورید تا کربوهیدرات های آن در طول روز بسوزد. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید برای روز دوم وعده غذایی خود استفاده کنید: لوبیای پخته ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم پخته و خام و موارد مشابه. بله ، رژیم غذایی شما روز به روز متفاوت خواهد بود و حتی ممکن است به استخر بروید. نوشیدن روزانه 8 تا 12 لیوان آب را در روز دوم فراموش نکنید.

سومین روز رژیم کاهش وزن: از پوست سالم با میوه و سبزیجات لذت ببرید
روز 3 با برنامه رژیم GM می توانید سبزیجات و میوه ها را در طول روز بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی و سبزیجات و موز و میوه نخورید. می توانید صبح ها میوه بخورید و بعد از ظهرها سبزیجات بخورید. ترکیب این موارد به شما بستگی دارد. مصرف 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

چهارمین روز رژیم: موز و شیر
روز چهارم شاید برای خیلی ها زیبا باشد. در طول روز می توانید 8 تا 12 موز تا 3 لیوان شیر بخورید. نگران هستید که ممکن است از این برنامه گرسنه شوید ، اما در پایان روز کاملاً راضی خواهید بود. شما باید این قسمت از موز خود را از شیر جدا کنید تا اصلاً گرسنه نشوید. به عنوان مثال ، صبح یک موز با یک لیوان شیر ، یک بعد از ظهر یک لیوان شیر با مقداری موز ، عصرها 3 عدد موز و هنگام شب با یک لیوان شیر باقیمانده موز بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز گرسنه نخواهید ماند.

روز پنجم رژیم: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید یک جلسه کوچک برای خود داشته باشید. امروز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در طول روز بخورید. از آنجا که بدن شما مقدار زیادی اوره تولید می کند ، بهتر است مصرف آب خود را به 12 تا 15 لیوان افزایش دهید.

روز ششم کم آبی: یک فنجان برنج
امروز می توانید برای ناهار یک فنجان برنج میل کنید و بقیه روز را مانند روز سبزیجات بگذرانید. به یاد داشته باشید که بین 8 تا 12 لیوان آب در روز بنوشید. هنگامی که این را درک کردید ، بدون شک سیستم گوارش شما کارآمدتر می شود.

هفتمین روز رژیم: میوه ها و آب سبزیجات
این آخرین روز برنامه رژیم GM است. امروز به شما پیشنهاد می شود که یک فنجان برنج با هر مقدار سبزیجات و آب میوه بخورید. این بهترین روز هفته شماست.

وقتی هیچ کار دیگری برای پیروی از رژیم میوه ، سبزیجات و آب انجام ندهید ، کاهش وزن خوبی را در بدن خود مشاهده خواهید کرد. این برنامه غذایی سالم برای شما نیز مفید خواهد بود. متوجه خواهید شد که پوست شما روشن تر از قبل شده و سیستم گوارش شما بهتر کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بین 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که تشنه کاهش وزن هستند ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از غذا خوردن برای کاهش وزن ، با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از اسرار زیبایی ، سلامتی و تندرستی اطلاعات زیر را کلیک کنید.

غذای تازه برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

تقویت لب با تزریق روغن به لب

نمایان کردن گونه با تزریق چربی به گونه ها

از شر چین و چروک و تزریق بوتاکس خلاص شوید

بزرگ کردن سینه و بزرگ کردن سینه

درمان دردهای عضلانی با ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید