کتاب کوکی ها کوکی های روزه | ایمان کامل


در طول این هفته که بر ما تعطیل شد ، خوشحالم که شما را با شما آشنا کنم کتاب آشپزی روزه 2021! این کتاب شامل 13 ماهی ، غذاهای دریایی و فرآورده های گوشتی است تا در روزهایی که غذا نمی خورید به شما در مورد رژیم غذایی کمک کند.

* هشدار: برای کسانی که از قرار گرفتن در معرض بیماری رنج می برند مناسب نیست. به یاد داشته باشید کسانی که بیماری جسمی و روحی دارند از روزه و پرهیز منع می شوند. (یعنی بیماریهای شایع مانند دیابت یا بیماریهای روانی مانند فلج مغزی). زنان باردار یا شیرده نیز معاف هستند. در همه موارد ، باید عقل سلیم وجود داشته باشد و بیماران نباید از طریق روزه داری سلامت خود را به خطر بیندازند. » (USCCB)

به شهر Faithfull ‘Eat’ بپیوندید تا در هنگام دستور العمل های جدید و هدیه انتخابی خود – the کتاب آشپزی روزه 2021 کتاب الکترونیکی برای شما ایمیل می شود.

با کلیک روی ارسال ، شما موافقت می کنید که آدرس ایمیل خود را با صاحب وب سایت و Mailchimp به اشتراک بگذارید تا بازاریابی ، به روز رسانی و سایر ایمیل ها را از صاحب وب سایت دریافت کنید. از پیوند اشتراک در آن ایمیل ها برای انتخاب -in در هر زمان استفاده کنید.

روند

به سلامتی! شما در لیست هستید.

اوه! خطایی روی داد و ما نتوانستیم ثبت نام شما را پردازش کنیم. لطفا صفحه را مجددا بارگذاری کنید و دوباره تلاش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید