کمتر از یک ویدیو از کودکان مدرسه ای نیویورک که کودکان COVID-19 را در مدرسه ثبت نام کردند


مقامات آموزش و پرورش در جلسه روز چهارشنبه شورای شهر ، کمتر از 200،000 دانش آموز بدون سند موافقت کردند در برنامه امتحان COVID-19 برای مدرسه کلان شهرها شرکت کنند.

192،705 دانش آموز در گروه K-12 موافقت کرده اند که امسال بخشی از کل جمعیت واجد شرایط را در امتحانات هفتگی مدرسه ای شرکت کنند. اپیدمیولوژیست ها می گویند در صورت آزمایش همه دانش آموزان واجد شرایط ، تصویر دقیق تری از زایمان COVID گرفته می شود.

مارک تریگر ، عضو شورا ، رئیس کمیته آموزش شورا ، می گوید: سیستم مدارس دارای 500000 دانش آموز عالی است که همه آنها از 12 سالگی ترمیم نشده اند. دانش آموزان سابق K و 3K مورد آزمایش قرار نگرفتند و همچنین دانش آموزان واکسینه نشده بودند. آمار ثبت نام امسال تا پایان ماه اکتبر اعلام نمی شود ، اما سال گذشته 960،000 دانش آموز ثبت نام کردند.

همچنین هنوز سال هایی وجود دارد که معلوم نیست چه دانشجویانی واجد شرایط واکسن هستند اما هنوز آن را دریافت نکرده اند – در سطح شهر ، 74 درصد از افراد 12 تا 17 ساله در حال واکسیناسیون هستند. واکسن ها حتی اگر این سند وجود نداشته باشد. به دانش آموزان مدارس دولتی آسیب نمی رساند دونالد کونیرز ، معاون صدراعظم در جلسه استماع.

تریگر در مورد درصد کودکانی که موافقت کرده اند آزمایش شوند ، می گوید: “این اعداد واقعاً امن نیستند.”

شهردار بیل دی بلاسیو از افتتاح مدارس برای یادگیری انسان در پاییز امسال بدون هدف دور از راه دفاع کرد و بر این باور بود که مدارس شهر نیویورک “استاندارد طلایی” ایمنی برای آزمایش ، پروتکل های مدرسه و واکسیناسیون واکسن هستند. پس از چالش های حقوقی متعدد ، شهر دوشنبه دستور واکسیناسیون خود را برای همه کارکنان DOE با عدم ایمان و دارو اجرا کرد.

اما این شهر حکمی برای دانش آموزان دبیرستانی ندارد ، اما هر هفته برای 10 درصد از دانش آموزانی که هنوز فرم رضایت نامه را تکمیل نکرده اند ، آزمون های تصادفی را اجرا می کند.

این بازگشتی از پروتکل آزمون سال گذشته است که مدارس را ملزم می کرد 20 درصد از دانش آموزان و کارکنان را غربال کنند. تا دسامبر 2020 ، 90 درصد از دانشجویانی که به صورت حضوری تحصیل می کردند (در آن زمان ، کمتر از 20 درصد از سیستم ثبت نام 960،000 سیستم) با شرکت در آزمون هفتگی موافقت کرده بودند.

در ماه آگوست ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها دستورالعمل هایی را صادر کردند که توصیه می کرد دانش آموزان و کارکنان بدون سند به صورت هفتگی مورد آزمایش قرار گیرند و ادعا می کنند که مناطق مدارس می توانند اطلاعات دقیق را برای دانش آموزان ناظر تعیین کنند.

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE در بیانیه ای می گوید: “سطح آزمایش ما کار می کند و با 100 of از کارکنان ما سوخته ، مدارس ما یکی از بهترین مکان های شهر هستند.” “ما به طور فعال در حال جمع آوری فرم های رضایت نامه هستیم ، بیش از 20000 را در هفته گذشته جمع آوری کرده و از همه والدین دانش آموزانی که هنوز درخواست نکرده اند تقاضای ارائه فرم رضایت نامه را می کنیم تا به ایمن ماندن مدارس ما کمک کند.”

تریگر همچنین پرسید که آیا DOE در همه مدارس به آستانه آزمون 10٪ رسیده است یا خیر ، گفت که او درباره مدارسی شنیده است که کمتر از 10٪ دانش آموزان این آزمون را پذیرفته اند.

او می گوید: “ما هر روز از والدین و دانش آموزان می خواهیم که قدم بردارند و والدین آن را امضا کنند. این چیزی نیست که ما به آن توجه کنیم. ما هر روز اصرار داریم.” برنامه رضایت ما و برنامه تزریق را ادامه می دهیم تا یکی از ارکان رویکرد چند پلتفرمی را برآورده کنیم. “

تریگر گفت که DOE باید اطلاعات بیشتری در زمان واقعی مانند ثبت نام ، حضور و میزان واکسیناسیون در بین دانش آموزان داشته باشد.

او گفت: “آنچه امروز ندارید ، اطلاعات واقعی است که در اختیار کمیته و کل مردم است … این قابل قبول نیست.”

دیدگاهتان را بنویسید