کمیسیون حقوق دولتی JCOPE اهدافی غیر از فروش کتاب Cuomo را تصویب کرد


کمیسیون رفتار خشونت آمیز ایالت نیویورک می گوید که یک شرکت حقوقی خارجی را برای بررسی ماهیت درخواست فرماندار سابق اندرو کومو برای اجازه نوشتن خاطرات خود استخدام می کند. بحران آمریکابه

تأیید وکیل توسط کمیسیون مشترک امور خروج در تابستان 2020 به کوئومو اجازه داد تا علاوه بر درآمد معاف از مالیات ، 5.1 میلیون دلار قرارداد با گروه معاینه تاج منعقد کند. بیش از 200،000 دلار بود.

اما آن برنامه رضایت برای ماه ها محرمانه بود ، مانند کتاب. گروه های دولتی خوب پرچم های قرمز در این باره برافراشتند و این نگرانی ها پس از آنکه گزارش ها نشان داد که منابع دولتی در هنگام پیش نویس و ویرایش استفاده شده است ، تشدید شد.

کتاب کوئومو مورد تحقیق در مورد فعالیت های جنایتکارانه از سوی دفتر دادستان کل Letitia James و مصاحبه ای از مجلس ایالت است.

بیش از یک جلسه اداری دو ساعته در بعدازظهر مارس ، کمیسیون های JCOPE به استخدام بازرسان خارجی برای بررسی پروژه رای دادند ، پس از آن توضیحات رئیس در مورد JCOPE جدید خوزه نیف قرارداد را به طور واضح امضا کرد.

Ngl گفت: “کمیسیون به موافقت با حفظ کمیسیونرهای مستقل برای انجام تحقیقات در مورد مسائل حقوقی و اداری کمیسیون رای داد.” N maling روز دوشنبه توسط فرماندار کتی هوچول هدف حذف یک نامزد Cuomo که دوره خود را تکمیل می کند ، هدف قرار گرفت.

دیوید مک نامارا ، نماینده جمهوری خواه ، قبل از جلسه ماراتن درب پشتی سعی کرد ماجرا را برای سوابق عمومی توضیح دهد و از مسئولان کمیسیون برای مصاحبه اطلاعات خواست. این نشان می دهد که چگونه می توان به کوئومو اجازه داد “در فعالیتهای خارجی شرکت کند. … انتشار کتاب به نفع خود شما بحران آمریکابه “

قبل از اتمام کار خود ، مک نامارا توسط N maling قطع شد و کمیسر در کمتر از پنج دقیقه به جلسه غیرعلنی بدون اظهار نظر عمومی رفت. سخنگوی JCOPE از اظهارنظر غیر از آنچه N maling در جلسه عمومی گفت ، خودداری کرد.

ریچ آزوپردی ، سخنگوی جنبش کومو ، در پاسخ به سوالی درباره انتخابات روز سه شنبه JCOPE گفت: “اگر JCOPE می خواهد JCOPE را بررسی کند ، آن را بررسی کنید.”

رأی JCOPE می تواند تلاش کمیسیون را برای به دست آوردن استقلال و اعتبار خود در پی ادعاهایی مبنی بر تأثیر شدید کومو بر آن نشان دهد. پایان این گروه مشخص نیست و هوچول گفته است که می خواهد برای اصلاحات اخلاقی بیشتر تلاش کند.

این نیز دومین بار در ماه های اخیر است که کمیسیون درخواست تحقیق درباره اقدامات آنها را می کند. در انتخابات آگوست ، JCOPE از دفتر دادستان عمومی جیمز خواست در مورد نشت اطلاعات محرمانه به کومو در مورد کمک پروفسور و دوست نزدیک وی جو پروکوکو ، که در زندان محلی به اتهام فساد زندگی می کند ، تحقیق کند.

گری لاوین ، جمهوری خواهی که به کمیسیون JCOPE پیوسته است و مدتهاست از برنامه تأیید کتاب کوئومو انتقاد می کند ، می گوید: “این روند رو به جلو پیش می رود ، حتی اگر امیدهایش سنجیده شده باشد.” “س isال این است ،” آیا پیشرفت آنقدر کند است که تبدیل به کششی قدرتمند می شود که همه را تحت تأثیر قرار می دهد؟ “

وقتی مشارکت کوئومو در بهار سال گذشته به دنبال اتهامات قلدری و خشونت جنسی آغاز شد ، کتاب درسی پرکار او ، که در سطح محبوبیت همه گیری قرار گرفت ، بازرسی شدیدتر می شود.

برای اینکه کوئوم تابستان گذشته یادبود همه گیر خود را ثبت کند ، ابتدا به امضای JCOPE ، مشاور حقوقی دولت در زمینه اخلاق نیاز داشت. اما کل کمیسیون به این پیشنهاد رای نداد.

جودیت مغول ، وکیل اجرایی اتاق در نامه هایی که ماه ها بعد در مورد درخواست های آزادی اطلاعات صادر شد ، در ژوئیه 2020 خواستار آزادی شد ، بدون این که در مورد میزان درآمد دولت اما با ادعای عدم استفاده از منابع دولتی صحبت کند. این پیشنهاد هفته گذشته توسط مارتین لوین ، معاون دادستان کل JCOPE ، در میان همه جلسات کمیسیون و عدم رای کمیسیون در مورد این موضوع ، به تصویب رسید ، زیرا قانونگذاران جمهوری خواه شکایت کرده اند. کارکنان JCOPE معتقد بودند که از طریق سخنگو ، آنها باید درخواست های تأمین مالی خارجی را بدون رأی کامل کمیسیون بررسی و تأیید کنند.

مک نامارا در مصاحبه ای گفت و گفت: “فرماندار مقیم درخواست یک درخواست خارجی برای مشاغل خارجی را داشت و هزینه زیادی برای او داشت تا در مورد مسائلی که هنگام خدمت به عنوان فرماندار بوجود آمده بود گزارش کند.” “این موضوعی است که باید در کمیسیون عالی مطرح شود.”

فرماندار سابق مبلغ 5.1 میلیون دلار خود را افشا نکرد تا زمانی که اظهارات مالیاتی خود را در ماه مه ، هفت ماه پس از انتشار این یادداشت ، تسلیم کرد. هنگامی که کوئومو در اوایل سال جاری درگیر سیاست بود ، فروش کتابش بسیار پراکنده بود. به گزارش نیویورک تایمز ، کمتر از 50 هزار نسخه فروخته شده است.

در همان زمان ، کوئومو فروش کتاب را در تابستان گذشته سرکوب کرد ، زمانی که او به طور فعال موفق به گزارش مرگ و میر بیماران مبتلا به COVID-19 شد ، از جمله تغییر گزارش وزارت بهداشت در کاهش میزان مرگ و میر.

دیدگاهتان را بنویسید