کودکان ویژه فصل بازگشت به مدرسه


زمان بازگشت به مدرسه زمان شلوغی است. روزهای تنبل تابستان ناگهان با شلوغی روز مدرسه جایگزین می شود. در بحبوحه سازگاری با اوایل بیداری ، کودکان کلاسهای جدیدی را شروع می کنند ، با معلمان ملاقات می کنند ، دوستان پیدا می کنند و خود را با روالهای ناآشنا وفق می دهند.

در عین حال ، آنها همچنین مستعد ابتلا به عفونت و عفونت هستند.

راه های زیادی برای حمایت از سلامت فرزندان شما در مدرسه وجود دارد.

با انتخاب درست ، به احتمال زیاد به سلامت آنها کمک می کنید تا بتوانند تمام اطلاعات جدیدی را که در مدرسه آموخته اند ، گسترش داده و جذب کنند.

رژیم غذایی متعادل و خواب کافی همیشه مهم است. اما الان بیشتر به کودک خود در خوردن غذاها و میان وعده های سالم کمک کنید ، و یک برنامه معمول خواب ایجاد کنید تا اطمینان حاصل شود که می تواند 8-10 ساعت خواب مورد نیاز هر شب را داشته باشد.

مراقبت های بهداشتی برای کودکان در دوران بازگشت به مدرسه نیز مهم است ، به ویژه اینکه در تقویت ایمنی آنها در برابر سرماخوردگی و آنفولانزا بسیار مهم است.

برخی از مواد مغذی که برای حمایت از سیستم ایمنی کودک مهم هستند شامل روی ، پری بیوتیک ها و پروبیوتیک ها ، اسیدهای چرب امگا 3 و ویتامین های A ، B ، C ، D و E است.

همیشه بهترین کار این است که در صورت امکان این نیازهای غذایی را از طریق وعده های غذایی و میان وعده ها برآورده کنید. با این حال ، مکمل ها می توانند در پر کردن شکاف غذا در مواقع ضروری – مخصوصاً برای افرادی که غذا می خورند / کمک کنند.

با این مکمل های طبیعی که مخصوص کودکان Nordic Naturals ، Natura Vitality ، Klaire Labs و Brain MD ساخته شده است ، شروع کنید.

حقوق کودکان برای بازگشت به فصل مدرسه

توت نوردیک مولتی ویتامین – نوردیکال ناتورالز

مولتی ویتامین نوردیک بریز از Nordic Naturals یک مولتی ویتامین چسبناک است که به راحتی می توان از آن حمایت کرد و سلامت و رفاه فرزندان خود را حفظ کرد. این روش سعی می کند از سلامت روزانه پشتیبانی کند و مواد مغذی ناسالم موجود در رژیم غذایی کودک شما را پر کند. هر وعده حاوی 100 of از محدوده توصیه شده روزانه مواد مغذی ضروری مانند ویتامین A ، C ، D3 ، E ، ویتامین های خانواده B و فلز سفید است. مولتی ویتامین نوردیک بری همچنین دارای بسیاری از ویتامین های مهم دیگر ، مواد معدنی ، آنتی اکسیدان ها و غیره مانند اسید فولیک ، بیوتین ، کولین ، کلسیم ، منیزیم و سایر موارد است. و در حالی که چاشنی های طعم توت این ماده را برای مولتی ویتامین عالی برای کودکان انتخاب می کند ، مولتی ویتامین های توت نوردیک همچنین می تواند مولتی ویتامین را برای نوجوانان و بزرگسالان در هر سنی ارائه دهد.

نارنگی امگا -3 Gummies نارنگی – طبیعت نوردیک

نارنجی امگا 3 Gummies Tangerine از Nordic Naturals روغن ماهی امگا 3 را به رژیم غذایی ساده شما برای کودکان و بزرگسالان اضافه می کند. این چربی های با طعم نارنگی با مولتی ویتامین نوردیک بری به خوبی ترکیب می شوند ، زیرا به مکمل ویتامین ها ، مواد معدنی و مواد مغذی که مولتی ویتامین با EPA و DHA ، اسید چرب امگا 3 که ممکن است از رشد مغز ، رشد چشم ، سلامت عصب ، ایمنی بدن کمک کند ، کمک می کند. حفاظت ، سلامت مشترک ، و بهداشت و سلامت عمومی. بچه های بالای 2 سال و بزرگسالان می توانند از امگا -3 شمالی استفاده کنند.

تمشک -لیمو لیمو – نشاط بدن

زمان بازگشت به مدرسه می تواند یک زمان شلوغ و پر استرس برای کودکان و بزرگسالان باشد. کودکانی که به دلایلی در هر زمان از سال دچار اضطراب یا اضطراب هستند ممکن است از Calm Gummies Raspberry-Lemon از Natura Vitality بهره مند شوند. Calum Gummies به حمایت از سطح منیزیم و متعادل کردن سطح کلسیم برای کودکان و بزرگسالان 4 ساله و بالاتر کمک می کند: منیزیم به راحتی در Calm Gummies مصرف می شود تا از کاهش وزن و آرامش عضلات و همچنین خواب خوب کمک کند. -مصرف میوه های چرب با طعم تمشک و لیمو.

Ther -Biotic Kids جویدنی پروبیوتیک 25 میلیارد CFU – Klaire Labs

پروبیوتیک جویدنی Ther-Biotic 25 میلیارد CFU از Klaire Labs از سلامت سالم و سم زدایی در کودکان 2 سال به بالا حمایت می کند. این مکمل پروبیوتیک ضد حساسیت با قدرت بالا و آسان ، شامل ترکیبات پروبیوتیک چند گونه و همچنین چند گونه است بیفیدوباکتریوم مخلوط: مکمل های بهداشت دهان و دندان را ارائه می دهد که از سلامت دستگاه گوارش ، پیشگیری و سلامت دهان و دندان در کودکان حمایت می کند. و این پروبیوتیک غالباً معطر حاوی زایلیتول است ، قند طبیعی که با کند کردن تشکیل دندان و پوسیدگی دندان از سلامت دندان حمایت می کند.

NeuroPS – BrainMD

مغز کودکان همیشه مشغول یادگیری و رشد است – به ویژه در آغاز سال تحصیلی جدید. NeuroPS از BrainMD به سازندگان مغز آنها و PhosphatidylSerine (PS) با ظرفیت بالا کمک می کند ، یک ماده مغذی فسفولیپیدی است که بسیاری از تحقیقات در حمایت از عملکرد شناختی ضروری می دانند. PS در تمام سلولهای ما وجود دارد – به ویژه اعصاب. و برای عملکرد مغز ارتباطی ضروری است. دلیل آن این است که NeuroPS از ذهن ، حافظه ، توجه و عملکرد سلول های عصبی پشتیبانی می کند.

خانواده شما برای کودکان در مدرسه به چه چیزهای اضافی نیاز دارند؟دیدگاهتان را بنویسید