گاردهای پیاده روی متهم به اسلحه هایی هستند که گفته می شود در زندان وجین کرده اند


دادستانی منطقه برانکس یک زندانبان را به اتهام قتل تیغ مردی که در جزیره رایکرز زندانی شده بود تحت تعقیب قرار می دهد.

هفته گذشته ، تراویس سیمز ، 33 ساله ، پس از آنکه دستیار دوم ادعا کرد که جاناتان سانچز ، افسر اصلاحی ، 31 ساله را در مرکز جورج آر ویرو در جزیره ریکرز بازداشت کرد ، متهم کرد. پس از کشف معامله ادعا شده ، سرپرست زندان دستور جستجو برای بازداشت شده را داد ، که به گفته اداره کارآگاه و تحقیقات ، تیغی را که در یک مداد مخفی شده بود پیدا کرد.

کمیسر می گوید: “یک مشاور دوم مشاور دوم بود و تیمش به آنها کمک کرد از جریان مواد مخدر در دوران محارم جنسی و چالش در زندان های شهر جلوگیری کنند.” دفتر بازرسی مارگارت گارنت. “کار سریع آنها ، و همچنین رابطه نزدیک DOC و DOI ، عدم وجود سیاستی را نشان می دهد که در مورد دارایی های شهر نیویورک را مورد توجه قرار ندهد.”

پس از دستگیری وی ، مقامات اصلاحی گفتند که سیمز ، که از دسامبر 2016 در زندان های شهر خدمت می کرد ، تعلیق کرده است. در حکمی که روز پنجشنبه صادر شد ، قاضی اجازه داد تا افسر اصلاح و تربیت موافقت کند و از وی خواست در خانه بماند و منتظر محاکمه باشد.

اگر سیمز به جرم ارتکاب درجه یک عملیات زندان محکوم شود ، سیمز ممکن است تا هفت سال زندان محکوم شود. وی همچنین به دو مورد تخلف متهم شده است: سوء رفتار و ارتقاء عملیات زندان در درجه دوم. وکیل وی بلافاصله به درخواست اطلاعات واگذار شده به دفتر حقوقی وی پاسخ نداد.

جزیره رایکرز زندانی و زندان ها در سراسر شهر نیویورک مورد ضرب و شتم و خشونت قرار گرفته است ، به ویژه در مناطق زندانی که کارکنان از زور ، چاقو و ضرب و شتم استفاده کرده اند.

در کنار خشونت فیزیکی ، زندانیان در زندانهای شهر برای مقابله با افزایش مشکل COVID-19 ، اختلال در خدمات پزشکی و تأمین غذا به دلیل کمبود کارگران و جنایت علیه خود افزایش یافته است. دوازده نفر که در زندانهای شهر نیویورک زندانی شده اند در سال 2021 فوت کرده اند – پنج نفر از آنها به دلیل خودکشی بوده است.

در بحران ، حامیان اصلاحات از دادستان ها و قضات شهرها خواسته اند تا زندانیان بیشتری را در انتظار محاکمه آزاد کنند. اتحادیه های افسران اصلاح طلب از شهر خواسته اند سرایداران بیشتری را استخدام کند و ادعا می کند که کارگران فعلی نمی توانند در خانه های خود بدوند.

به گفته اداره اصلاحات ، نزدیک به یک چهارم کارگران پوشاک خود بیمار هستند یا در حال حاضر حتی برای کار آماده نیستند – این پیشرفت کمی از بالاترین سطح بیکاری از ابتدای امسال است. مشکلات مربوط به کارکنان ، زندانبانان باقی مانده را مجبور به ترک بسیاری از موقعیت های خود کرده و زندانیان را از خدمات کافی رها کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید