گذشته را رها کنید و چشم به راه آینده باشید


شفاف سازی گذشته در آینده اغلب آسان تر از انجام آن است. علاوه بر اینکه می توانید به جلو حرکت کنید ، دلایل بسیار دیگری نیز وجود دارد که باعث می شود آنچه را که در گذشته اتفاق افتاده است رها کنید. زیرا با سنگینی گذشته بر شما ، نمی توانید با آینده روبرو شوید و آغوش باز کنید.

گذشته زمان حال است

اول از همه ، شما باید گذشته را رها کنید زیرا این فقط گذشته است. اگر زمان و انرژی ذهنی خود را صرف فکر کردن در مورد رویدادها یا چیزهایی کنید که آرزو می کردید می توانستید از آنها جلوگیری کنید ، انرژی با ارزش هدر می رود. به جای اینکه این انرژی را در اهداف آینده خود قرار دهید ، آنها را در چیزی قرار می دهید که قابل تغییر نیست.

و اگر زمان زیادی را صرف نگرانی درباره گذشته کنید ، ممکن است به سرعت متوجه شوید که زمان حال را نیز هدر می دهید.

زندگی در گذشته فقط به چشم انداز شما آسیب می رساند

اگر در گذشته موضوعی وجود دارد که در آن فکر می کنید ، ممکن است به خاطر موقعیتی باشد که باعث نگرانی یا ناراحتی زیادی برای شما شده است. و ممکن است متوجه آن نشوید ، اما فراخواندن این خاطرات در ذهن شما این احساسات بد را دوباره به زندگی شما فرا می خواند.

تنها چیزی که وجود دارد این است که وقتی این احساسات پنهان شود ، برای شما سخت تر خواهد بود که به آینده نگاه کنید و باور کنید که همه چیز خوب پیش می رود ، بخش مهمی از داشتن آینده ای موفق.

شما گذشته خود نیستید

اتفاقاتی که ممکن است قبلاً در زندگی شما رخ داده باشد ممکن است باعث شده شما شبیه امروز باشید ، اما باید به خاطر داشته باشید که شما کسانی نیستید که این تجربیات را دارید. ذهن شما در گذشته با این رویدادها ارتباط برقرار کرده است و اگر اجازه دهید آنها همچنان شما را عقب نگه می دارند.

امروز گروه ها را قطع کنید و متعهد به زندگی جدیدی باشید که ربطی به اتفاقات گذشته شما ندارد.

پاکسازی گذشته و تعهد به حرکت رو به جلو ، انتخاب آسانی نیست. اگر این کار را می کردند ، همه می کردند. اما بدون داشتن نگرش و نگرش مثبت به زندگی ، نمی توانید به آینده خوبی بروید – و نگه داشتن گذشته شما را از این کار باز می دارد.

اگر چنین است ، اگر می خواهید در آینده موفق باشید ، امروز اولین قدم را در پاکسازی گذشته خود بردارید.

چگونه می توان ذهنیت خود را برای تغییر آماده کرد

تغییرات ، هرچقدر هم کوچک باشند ، می توانند سخت ترین قسمت زندگی باشند. اما اگر می دانید تغییر در راه است (و اغلب اتفاق می افتد) ، راه هایی وجود دارد که می توانید ذهن خود را برای آماده سازی خود برای این تغییرات مثبت تنظیم کنید.

اگر در گذشته به چیزی یا دیگری چسبیده اید ، مواجهه با آینده با آغوش باز بسیار دشوار است. و از آنجا که نمی دانید چه زمانی ممکن است تغییر کند ، عادت کنید که چیزهایی را که اغلب بر زندگی شما تأثیر منفی می گذارد کنار بگذارید. به این ترتیب ، شما می توانید راه حل های کافی را هنگام رسیدن به آنها بپذیرید.

از پرسیدن سوالات نترسید و با یافتن پاسخ ذهن خود را باز کنید. در مورد پرسیدن آنچه در اطراف شماست ، از افکار تفکر انتقادی خود استفاده کرده اید ، که ممکن است هنگام ایجاد تغییر مورد نیاز باشد. کنجکاوی بهتر است با س whenالات “چه موقع” در مورد هر موقعیتی که ممکن است با آن روبرو شوید انجام شود.

بسیاری از مردم تصور می کنند که داشتن برنامه پشتیبان از خود مطمئن نیست. و اکنون کاملاً درست نیست در حالی که شما نباید برای استفاده از برنامه پشتیبان خود برنامه ریزی کنید ، اما باید آن را داشته باشید ، مانند ایجاد سناریوهای بالقوه که اهمیت تفکر انتقادی را در لیست ایجاد می کند. و داشتن این تفکر انتقادی دشوار می تواند به شما در پیش بینی بهتر مشکلات یا مسائل کمک کند و پذیرش تغییر بسیار ساده تری را ایجاد کند.

اگر هر روز که تغییری رخ می دهد ، خلبان خودکار می روید ، ممکن است شوکه شده باشید و نمی دانید چگونه واکنش نشان دهید. از سوی دیگر ، اگر هنوز به دنبال راه هایی برای تغییر زندگی خود هستید ، وقتی تغییر کرد ، آمادگی بهتری برای امتحان کردن هر چیزی که به دستتان می رسد ، خواهید داشت – حتی اگر به شیوه هایی که هرگز فکر نمی کردید تغییر کند. یکی از بهترین راه ها برای جستجوی الهام این است که به سادگی به خودتان در دوره ای از تأمل و تأمل نگاه کنید.

اگر می خواهید آمادگی و آمادگی لازم را برای مواجهه با هر تغییری که در راه شما ایجاد می شود داشته باشید ، باید همین حالا به ذهنیت مناسب بروید. شما می توانید با کنار گذاشتن گذشته ، کنجکاو بودن ، به دنبال الهام گرفتن و برنامه ریزی مجدد ، خود را درگیر این طرز فکر کنید. همه این موارد در ترکیب به شما کمک می کند تا ذهن خود را پاک کرده و افکار انتقادی خود را برای غلبه بر جهل آماده کنید.

چگونه می دانم زمان تغییر فرا رسیده است

تغییر سخت و مسالمت آمیز است و به همین دلیل ، ممکن است برای شما سخت باشد که بدانید چه زمانی در زندگی خود تغییر ایجاد کنید. با این حال ، علائم زیادی وجود دارد که می توانید مراقب آنها باشید ، که می تواند به شما کمک کند نشان دهد ، بهتر است شما تغییری ایجاد کنید.

  • اوه آرنt به دوستان خود افتخار کنید

وقتی بهترین دوست شما با شما تماس می گیرد تا داستانهای شادش را برایش تعریف کند و تنها چیزی که احساس می کنید احساس خشم و حسادت است ، این نشانه چیزی است که شما را ناراضی می کند. زندگی خودتان. اگر این اتفاق برای شما رخ داد ، نگاهی طولانی به جایی که در زندگی خود ناراضی هستید بیندازید و وقتی خود را پیدا کردید ، کار خود را برای تغییر آغاز کنید.

  • شما بیهوده زمان زیادی را صرف می کنید

همه رویای زمان را در سر می پرورانند ، اما اگر بیشتر از زمان حال به فکر آینده هستید ، این نشانه این است که باید چیزی را در زندگی خود تغییر دهید. ممکن است شروع کار با تبدیل یکی از رویاهای روزمره خود به یک هدف دست یافتنی تامل برانگیز باشد.

  • شما در مورد احساسات خود دروغ می گویید

وقتی دوست یا همکار شما می پرسد آیا هستید ، باید بدون دروغ گویی بهترین باشید. اگر می دانید که به کسی می گویید وقتی نیستید به شما آسیب نمی رساند ، این نشانه بدی است. شما باید شاد باشید و ممکن است مجبور شوید در زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید تا این اتفاق بیفتد.

  • می دانید که باید در زندگی بهتر باشید

شما احساس را می دانید. شاید شما از کار دور شده اید و در خیابان زندگی کرده اید و متوجه شده اید که باید چیزی متفاوت در خارج وجود داشته باشد ، که برای شما بهتر است. اگر این احساسات را دارید ، قطعاً تغییر در زندگی شما یک ضرورت است. احساس این که به تغییر نیاز دارید ، بارزترین نشانه هایی است که به تغییر نیاز دارید و زمان آن رسیده است که به این احساسات گوش دهید. وقتی این کار را می کنید بهترین احساس را دارید.

در موارد دیگر به نظر می رسد که پایبندی به یک چیز ساده ترین انتخاب در زندگی است. اما اگر متوجه شدید که دیگر به دوستان خود افتخار نمی کنید ، مدام خواب می بینید و احساس بدی دارید ، این نشانه آن است که زمان تغییر شما فرا رسیده است. و اگر فکر می کنید چیزی بیشتر از آنچه در حال حاضر برای شما وجود دارد ، مطمئناً درست است ، بنابراین وارد شوید و متعهد شوید که امروز در زندگی خود تغییر ایجاد کنید.

در تغییر راحتی بیشتری کسب کنید

مواجهه با تغییر در زندگی شما می تواند بسیار ناراحت کننده باشد و هرچه تغییرات بیشتر باشد ، احساس ناراحتی بیشتری خواهید داشت. در حالی که این احساسات بسیار رایج هستند ، راه های زیادی وجود دارد که می توانید به خود کمک کنید تا با تغییرات راحت تر باشید.

حذف اظهارات گذشته

اگر با تغییر اساسی روبرو شدید ، باید آنچه را که قبلاً بودید کنار بگذارید. یا نحوه انجام کارها یا نحوه فکر کردن در مورد چیزی است. در هر صورت ، اگر هنوز نگران چیزی هستید که در گذشته اتفاق افتاده است ، نمی توانید از تغییرات فعلی خود استقبال کرده و آرامش را بیابید. وقت رفتنه.

جایی را که می خواهید بروید انتخاب کنید

هر از گاهی ، مطالعات نشان داده است که در پشت ادراکات و باورهای مثبت قدرت وجود دارد. و این قطعاً در زمان تغییر استفاده می شود. اگر تصمیم بگیرید که آرامش را در تغییر خواهید یافت ، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد ، احتمالاً اوضاع به این ترتیب پیش خواهد رفت.

بدانید چه چیزی را دوست دارید

در زمان استرس ، مهم است که خودتان را بشناسید و بدانید که چگونه استرس خود را بهتر رها کنید. اگر با بخش خاصی از تغییرات روبرو هستید ، می تواند به شما در انجام کاری کمک کند که احساس آرامش را در شما کاهش می دهد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید بدوید و به تازگی به شهر جدیدی نقل مکان کرده اید ، برای افزایش سطوح راحتی خود به پیاده روی در محل جدید خود فکر کنید.

سازگاری را بیاموزید

این ممکن است یک هدیه به نظر برسد ، اما بخشی از راحتی و تغییر این است که یاد بگیرید انتظار داشته باشید همه چیز همیشه تغییر کند و آماده باشید تا خود را با این تغییرات وفق دهید. وقتی شما خود را برای آن آماده کنید ، تغییر بسیار بزرگ به نظر می رسد. شما می توانید با صرف زمان برای مدیتیشن و مشاهده تغییرات احتمالی که ممکن است رخ دهد ، به افزایش انعطاف پذیری خود کمک کنید.

همچنین می تواند به شما کمک کند تا برنامه پشتیبان خود را برای خود ایجاد کنید ، و اگر در اولین تلاش چیزی شکست خورد ، اکنون برنامه پشتیبان دارید تا دوباره امتحان کنید. فقط دانستن این که شما یک برنامه پشتیبان دارید ، مانند یک شبکه امن احساس خواهید کرد و به شما کمک می کند با اطمینان و راحتی بیشتری در صورت بروز تغییرات نامشخص ، احساس راحتی کنید.

به طور خلاصه ، تغییر آرامش را به ارمغان نمی آورد ، اما می توانید با یادگیری آرامش و آگاهی از آنچه می خواهید و از آنچه در زندگی لذت می برید ، به افزایش سطح راحتی خود کمک کنید. تغییر اجتناب ناپذیر است ، بنابراین با آموختن سازگاری و آمادگی برای آینده قبل از رسیدن به آرامش ، با تغییر ، آرامش خود را افزایش دهید.

نمونه هایی از آغازهای جدید می تواند زندگی شما را تغییر دهد

شروع های جدید ترسناک هستند و حتی اگر ترسناک نباشند ، باز هم می توانند ترسناک باشند. اما مهم است که به یاد داشته باشید که وقتی این کار را می پذیرید ، این کار را انجام می دهید زیرا می تواند زندگی شما را تغییر دهد.

  • انتخاب راه اندازی کسب و کار شخصی

اتمام کار برای پیگیری تلاش های شما می تواند بسیار سخت و استرس زا باشد. اما وقتی این کار را انجام می دهید ، ممکن است زمان و انرژی بیشتری برای استفاده از مشاغل خود داشته باشید ، که ممکن است به کسب و کار شما در رسیدن به ارتفاعات جدید کمک کند. قبل از اینکه بدانید ، روی برنامه خود کار می کنید و از آزادی مالی مانند گذشته لذت خواهید برد!

  • بدهی خود را بپردازید و تصمیم بگیرید که بیشتر دریافت نکنید

برای بسیاری از مردم ، راه طولانی برای خروج از بدهی است. و هنگامی که به آنجا رسیدید ، ممکن است وسوسه شوید که دوباره از آن کارت اعتباری استفاده کنید. اما در برابر وسوسه مقاومت کنید. شروع مجدد و گفتن این که بدهکار هستید می تواند زندگی شما را تغییر دهد. نه تنها مجبور خواهید بود عادات خرج خود را هر روز تنظیم کنید ، بلکه از همه چیزهایی که می توانید پس انداز کنید شگفت زده خواهید شد ، و از آنجا بهشت ​​محدودیت است!

آیا از محل زندگی خود راضی نیستید؟ در عصر حاضر ، راحت تر از همیشه وسایل خود را جمع کرده و به جای دیگری بروید! خوب ، منتظر نمانید! وقتی به مکان جدیدی نقل مکان می کنید ، تنها شما هستید که از نظر فیزیکی زندگی شما را تغییر می دهد. با این وجود ، شما خود را در برابر بسیاری از تجربیات و افراد جدید باز می کنید و چه کسی می داند چه کسانی ممکن است بخشی از زندگی شگفت انگیز آینده شما باشند؟

اگرچه ممکن است سخت باشد ، اما اگر شروع جدیدی داشته باشید ، مجبور نیستید غذاهای ناسالم بخرید ، بیرون غذا بخورید و برای آشپزی خود برنامه ریزی کنید ، اما این شگفت انگیز خواهد بود. نه تنها زندگی شما هر روز تغییر خواهد کرد ، بلکه متوجه خواهید شد که احساس بهتری دارید ، که می تواند بر سایر زمینه های زندگی شما نیز تأثیر بگذارد. این ممکن است به اندازه دیگران موجود در لیست ترسناک نباشد ، اما حتی تعهد به شروع دوباره می تواند زندگی شما را برای بهتر تغییر دهد!

به طور خلاصه ، هر زمانی که بخواهید تغییری بزرگ در حوزه ای از زندگی خود ایجاد کنید ، می تواند آغازهای جدیدی باشد. و نشستن را کنار بگذارید و به دنبال شروع جدید خود باشید تا زندگی خود را هر کجا که می خواهید تغییر دهد.

دیدگاهتان را بنویسید