گزارش SNL: کیم کارداشیان وست روشن بود که کار می کند


برخی اتفاقات بد زمانی رخ می دهند که شنبه شب زنده از مدل موزیسین / بازیگر / نوازنده / ستاره ورزشی دور شوید تا به شخص دیگری اجازه دهید قدرت را در دست بگیرد – سیاستمداران ، تجار ، میلیاردرها و غیره – به امید جذب مخاطب جدید یا انتشار عناوین خاص. فصل گذشته وقتی ایلان ماسک میزبان او بود ، صحنه های بسیار جالبی را دیدیم ، وقتی به کیم کارداشیان وست ، ستاره تلویزیونی واقعی که هنوز ظاهر نشده است نگاه کردم. در سرگرمی و سازگاری.

بنابراین خوشحال می شوم گزارش دهم ، هرگز خیلی بد نیست! در مقایسه با عملکرد ماسک در سال گذشته ، این موفقیت بزرگی بود ، یادآوری این که کارداشیان وست را دست کم نگیرید. اما نگاه کنید ، خیلی خوب پیش نرفت: کارداشیان وست واقعاً دوست نداشت کارت های جایزه را در برخی از مقالات زنده بخواند ، عکس های زیادی وجود داشت که برای مارک کارداشیان و همچنین آخر هفته هفته مفید بود. به هیچ نقاشی دیدنی در بین جمعیت رخ نداد.

اما این یک قطعه محکم و لحظات واقعا سرگرم کننده بود ، شاید بهتر از کارداشیان وست مونولوگ، در حالی که شناخت خود و امید خود بسیار هیجان انگیز است. خطوط دائمی ایستاده و عدم سرگرمی برای مخاطبان ، که این نیز یک مزیت بود. و OJ Simpson بسیار سرگرم کننده است ، کمی شبیه Norm Macdonald در اتاق نویسنده در این مورد.

https://www.youtube.com/watch؟v=LQCQym6hVMo

در مورد عکس ها ، قسمت مورد علاقه من در طول شب ترفند بود ، واضح ترین: کارداشیان وست و سسیلی استرانگ در این زمینه عالی هستند عکس های لوتو، برای کارکردن سند به والدین گمشده دو زن تکیه کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=ds5iswtdIME

انتقال، که کارداشیان وست و ایدی برایانت را در آن یافت جمعه عجیب و غریب ظاهراً از کریس جنر و خلوئه کارداشیان آمده است ، اما ارزش دیدن آن فقط برای دیدن توپ برایانت بود. آیا متأسفم که کانر اومالی به عنوان شوهر برایانت وارد نشده است؟ بله ، اما خنده در پایان اجرا درست مانند میزبان است.

https://www.youtube.com/watch؟v=gd1XV9oohLY

برایانت در نقش تد کروز نیز چراغ بزرگی است Facebook Listening Cold Open، یک فراموشی رادیکال بسیار سرد که بر جوک های زیادی درباره عدم درک نحوه عملکرد اینترنت و نحوه تلفظ کلمه “میم” متکی بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=KwUkFly-xQU

خوشحال بودم آهنگ شب زنان، موزیکال برای زنان مسن (و مادران) که فقط برای توجه به مسائل رانندگی به باشگاه می رفتند ، علاقه زیادی به اتومبیل داشتند و به خانه برمی گشتند و می مردند.

https://www.youtube.com/watch؟v=94D4DzLS93E

یکی از شگفت انگیزترین اتفاقات شب ، دیدن اولین گروه متحرک ، Don’t Destroy ، سه نفره SNL مارتین هرلیحی ، جان هیگینز و بن مارشال بود که طی چند ماه گذشته در اینترنت محبوب شده است. کوتاه دیجیتال سلتزر معاری ، که عضویت بازیگری ندارند ، خود را به عنوان جزیره جدید جزیره تنها ، یا در بهترین حالت به عنوان همسایگان جدید معرفی می کنند. درگیر شدن در برنامه های کمدی گروه حتی اگر آنها بهترین کار را انجام ندهند ، واقعاً خوب است – اما دیدن این که گروه بعدی چه می کند واقعاً سرگرم کننده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=iBpgqRbEFVg

چهار مقاله دیگر از شب را ببینید ، که همه آنها موفقیت یا شکست متفاوتی دارند: بهترین مجموعه خرید خرید خرید، زیرا سگ هایی که لباس احمقانه می پوشند موجه هستند؛ دادگاه مردم کارداشیان برای من بیش از حد یک ارتقا بود ، اما با برکت او ، کارداشیان وست نقش خوبی را در نقش خواهرش کورتنی (که از هالسی ، کریس و خلوئه کارداشیان نیز آمده بود) انجام داد. رویا بسیار قوی است عزب طنز پر از کت از سراسر جهان (جان سینا ، تایلر کامرون ، چیس کرافورد ، بلیک گریفین ، کریس راک ، امی شومر و جسی ویلیامز – با این حال کایل مونی بهترین است!) اما این یکی از بهترین مستندهایی است که کارداشیان وست در آن حضور دارد. کارت امضا باعث تصادفاتی شد که طرح را برای من غرق کرد. من یاسمین و علاءالدین او گلزنی است که این کار را در سطح دیگری انجام نمی دهد (اگرچه دیدن بوون یانگ در دیدنش خوب است).

https://www.youtube.com/watch؟v=Wz9mPb9x8Pw

https://www.youtube.com/watch؟v=ZEII5so6XpY

https://www.youtube.com/watch؟v=A8rrr_w8rfk

https://www.youtube.com/watch؟v=40sJn4fEpMQ

به روز رسانی هفته فیس بوک با دو مهمان خوشحال بسیار سرگرم شد: الکس موفات آن را خنثی کرد نقد فیلم تری فینک در پاییز 2021، این اتفاق می افتد اگر یکی از ستاره های فیلم سینمایی تاکسی از LSD استفاده کند. به روز رسانی All-Heidi Gardner-Heidi Gardner مانند همیشه شگفت انگیز است مهمانی استاد زندگی کلی برای ایده های خوب، بازی در نقش یک شخصیت جدید با نگرش مثبت ، بهترین درامر ، و عشق بی قید و شرط به آهنگ Icona Pop “I Love It”.

https://www.youtube.com/watch؟v=-KYM6YRYV8A

https://www.youtube.com/watch؟v=uu0kHO80vQw

https://www.youtube.com/watch؟v=QgURXrvIJnI

https://www.youtube.com/watch؟v=zi4l1ZYHrwY

با کاستکو آشنا شوید این تنها قطع کوتاه مدت به بازیگر جدید سارا شرمن است ، که به عنوان مربی Costco کار می کرد و انقلاب درخشانی (کیم کارداشیان وست ، ایدی برایانت ، بوئن یانگ) را برای انجام برخی از نقش های رسمی در Costco’s انجام داد. عرضه غذا

https://www.youtube.com/watch؟v=3BBQd63vGqw

هالسی نمایش “من زن نیستم ، من خدا هستم” ، الهه گیتار لیندسی باکینگهام برای بازی در “عزیزم” منتشر می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=bwiasA-IGCs

https://www.youtube.com/watch؟v=H099BjA6FKk

رامی ملک اولین بازی خود را برای استراحت با نوازنده مهمان Young Thug انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید