گوشی هوشمند پرچمدار سامسونگ حداقل با قیمت 800 دلار عرضه می شود


ظاهرا با توجه به منابع اطلاعاتی محصول سامسونگ شما می خواهید یک گوشی مطالعه ارزان تر از مدل های قبلی ماشین بفروشید. این احتمال وجود دارد که تلفن همراه جفت کره ای جدید با قیمت پایین تری عرضه شود 800 دلار در دسترس کاربران قرار گیرد.

سامسونگ سال گذشته گلکسی زد فلیپ 3 را معرفی کرد. این گوشی را ساده ترین گوشی هوشمند ساخت سامسونگ می دانند که نسبت به نسل های قبل از محبوبیت بیشتری برخوردار است. برای بازسازی موفقیت خود، سامسونگ می خواهد فرمت تلفن ارزان تری را عرضه کند.

گوشی هوشمند پرچمدار سامسونگ حداقل با قیمت 800 دلار عرضه می شود

گوشی poku kika سامسونگ

گزارش شده است که سامسونگ مصمم تر است تا به رهبر بلامنازع بازار گوشی های هوشمند تبدیل شود. این امر با افزایش فروش گوشی های تاشو سامسونگ به دست می آید. کره ای ها برای رسیدن به این هدف قصد دارند یک گوشی جفت شده را روانه بازار کنند ارزان تر از همیشه که در. این تلفن ممکن است کافی باشد 2024 میلادی به بازار عرضه خواهد شد. مشخصات خاصی از این گوشی خواندنی سامسونگ فاش نشده است اما کره ای ها انتظارات زیادی از فروش آن دارند.

از سوی دیگر، شواهدی وجود دارد که نشان می دهد سامسونگ گوشی پرچمدار خود را در سال های آینده عرضه خواهد کرد گلکسی A جارا به نظر می رسد جمع و جورترین منبع تلفن سامسونگ نیز همین دستگاه باشد. شاید برخی از ویژگی های خوب موجود در گوشی های از پیش مونتاژ شده سامسونگ نیز در آن محصول وجود نداشته باشد، اما در هر صورت ممکن است چنین موردی برای اکثر کاربران ضروری نباشد.

در واقع، یک تلفن به ارزش 800 دلار یک دستگاه اقتصادی نیست. اما برای گوشی های جفت شده متفاوت است. با این حال سامسونگ گوشی جفت شده این قیمت را ارائه نکرده است و این انتظارات را برای عرضه گوشی بسیار ارزان‌تر افزایش می‌دهد. پیش از این، گلکسی زد فلیپ 3 نزدیک به 1000 دلار قیمت داشت و پرچمدار گوشی های پرچمدار سامسونگ، گلکسی زد فولد 3، با قیمت پایه 1700 دلار به فروش می رسید.

تا چند ماه دیگر گلکسی زد فلیپ 4 و گلکسی زد فولد 4 معرفی خواهند شد. ما نمی توانیم در مورد قیمت نهایی این گوشی ها اظهار نظر کنیم. با این حال، اگر قیمت این محصولات ثابت بماند، دور از انتظار نیست که با توجه به بهبود در زمینه هایی مانند پردازش درخواست، دوباره شاهد قابل قبولی آنها باشیم.