یک آیپد جدید با صفحه نمایش بزرگتر و یک آیپد پرو با تراشه M2 احتمالا در پاییز عرضه خواهد شد


اپل این پاییز احتمالا از یکی آی پد پایین رده با یک صفحه نمایش بزرگ باز می شود و در عین حال a آیپد پرو تراشه جدیدی منتشر خواهد کرد که از تراشه M2 به جای تراشه M1 استفاده می کند.

یک منبع اطلاعاتی در وب سایت Naver گفته است که اپل هر ماه یک رویداد برگزار می کند اکتبر برای نمایش ویژگی های جدید آیپد برگزار شد. بنابراین، این گزارش می گوید که این رویداد ممکن است لزوما در ماه اکتبر نباشد، بلکه پس از معرفی سری آیفون 14 برگزار می شود.

بر اساس اطلاعات موجود، نسل دهم آی‌پد طراحی باریک‌تری با شکل مربع و لبه‌های صاف خواهد داشت تا این دستگاه را شبیه سایر مدل‌های آی‌پد کند. این دستگاه نیز قرار است صفحه نمایش بزرگ از iPad 10.2 اینچی، اما در حال حاضر مشخص نیست که این صفحه نمایش چقدر بزرگتر خواهد بود.

نسل بعدی iPad احتمالا یک تراشه معمولی خواهد بود A14 بیونیک، 5G و دوربین اول از ماژول استفاده می کند و بیرون می آید. علاوه بر این، باید منتظر بمانید جک 3.5 میلی متری را بردارید بیا هدفون باشیم

منتظر آیپد پرو جدید هستید؟

کوپرتینویی ها علاوه بر به روز رسانی آیپد رده پایین، احتمالا نسل بعدی آیپد پرو را نیز معرفی خواهند کرد. با این حال اطلاعات خاصی در مورد این دستگاه نداریم و فقط می دانیم که قرار است جایگزین تراشه M1 شود تراشه M2 در آن استفاده شده است.

این منبع دانش قبلاً در مورد iPad Air و iPhone 14 Pro صحبت کرده است. وی همچنین به آیپد مینی پرو اشاره کرد که البته وارد بازار نشد.

گزارش امروز اطلاعات جدیدی در مورد محصولات اپل ارائه نمی دهد. تنها سوال جدید مربوط به تغییر اندازه صفحه نمایش است که با توجه به موقعیت این آیپد در کنار سایر آیپدها باورش سخت است. علاوه بر این، تغییر نرخ قرار گرفتن در معرض یک رویداد نسبتاً مهم در نظر گرفته می‌شود و احتمالاً باید تا کنون در گزارش‌های دیگر دیده شود.